Nowy gwiazdor „The Kissing Booth 2” opowiedział o kłamstwach na temat 3. części filmu i graniu nastolatka w wieku 28 lat

News/Film 04.08.2020
Nowy gwiazdor „The Kissing Booth 2” opowiedział o kłamstwach na temat 3. części filmu i graniu nastolatka w wieku 28 lat

Nowy gwiazdor „The Kissing Booth 2” opowiedział o kłamstwach na temat 3. części filmu i graniu nastolatka w wieku 28 lat

„The Kissing Booth 2” to największy hit platformy Netflix w ostatnich tygodniach. Szał wokół filmu przeniósł się także na osoby grających w nim aktorów. Nowym idolem nastolatek z dnia na dzień został Taylor Zakhar Perez, który opowiedział o nowej sławie, powrocie do znienawidzonego liceum i 3. części trylogii.

Twórcy „The Kissing Booth 2” mogą z radością otwierać szampany. Popularność produkcji wyraźnie widać w Polsce, gdzie tytuł zajął 1. miejsce wśród najchętniej oglądalnych tytułów ostatniego tygodnia. Szaleństwo wokół nowego filmu Netfliksa to jednak zjawisko jak najbardziej globalne i wykraczające poza same słupki oglądalności. Na własnej skórze odczuł to Taylor Zakhar Perez, który w sequelu „The Kissing Booth” wcielił się w nowego przystojnego ucznia nawiązującego bliską znajomość z główną bohaterką.

Do niedawna słabo rozpoznawalny aktor w ciągu zaledwie tygodnia powiększył liczbę obserwujących na portalu Instagram z 70 tys. do… 3 mln.

Obecnie liczba osób zainteresowanych jego postami wynosi zaś 3,7 mln (to ponad 52-krotny wzrost). W rozmowie z portalem Variety Perez przyznał, że z początku nie wiedział jak się z tym czuć. Uznał to jednak ostatecznie za produkt uboczny ciężkiej pracy i rozwoju jego kariery. Ta rozpoczęła się na deskach regionalnego teatru muzycznego w Indianie, a potem powiększyła się także o zlecenia dla modela. Co ciekawe. Netflix tak bardzo dbał o sekretność sequela, że przed castingiem do Taylora Zakhara Pereza przyszedł scenariusz podpisany jako „Niezatytułowany projekt Vince’a Marcello”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Team Marco 🤙🏽💋 * * Convince me otherwise

Post udostępniony przez TAYLOR ZAKHAR PEREZ (@taylorzakharperez)

Mający 28 lat aktor przyznał, że granie licealisty nie sprawiło mu większych problemów, bo tylko garstka ujęć powstała na terenach szkolnych. Nie cieszył się jednak na powrót do liceum, bo w trakcie swojej młodości nie znosił uczęszczać na lekcje i zdecydowanie bardziej wolał pracować. Do budzącej spore emocje wśród fanów „The Kissing Booth 2” sceny bez koszulki przygotowywał się zaś specjalnym zestawem codziennych ćwiczeń i prawie w ogóle nie pijąc alkoholu przez prawie dwa i pół miesiąca.

Netflix nagrał w sekrecie oba sequele „The Kissing Booth” za jednym zamachem.

Widzowie dowiedzieli się o tym fakcie dopiero po premierze 2. części, dlatego że twórcy i aktorzy zostali zobowiązani przez platformę do zachowania tajemnicy. Perez wprost okłamywał więc dziennikarzy i fanów, pytających o ewentualną kontynuację. I bynajmniej nie czuł się z tym dobrze:

To było naprawdę trudne. Wcześniej nie uczestniczyłem w spotkaniach z dziennikarzami przed premierą jakiejkolwiek innej produkcji. Jestem twardo stąpającym po ziemi i autentycznym facetem. Miałem więc duży problem z okłamywaniem innych. Nie chodziło nawet o naginanie prawdy, a o kłamanie w żywe oczy. Mamy jednak podpisaną umowę o zachowanie poufności z Netfliksem i nie miałem wyboru. Zresztą na temat premiery „The Kissing Booth 3” prawie nic nie wiem. Jedynie, że pojawi się na platformie w 2021 roku – zaznaczył Taylor Zakhar Perez.

Film „The Kissing Booth 2” obejrzycie na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...