Premiera 2. sezonu „The Boys” zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu poznamy dalsze losy tytułowych chłopaków, walczących z supkami, czyli superbohaterami. Tymczasem Amazon podgrzewa atmosferę prezentując finałowy zwiastun nadchodzącej odsłony serialu.

Amazon Prime Video od początku swojego istnienia krytykowane było za niezbyt interesującą bibliotekę. Owszem, obecne na platformie filmy i seriale były dobre i mocne, ale brakowało globalnego hitu. Produkcji na miarę „Rodziny Soprano” czy „House of Cards”, o której mówiliby dosłownie wszyscy. Serwis zainwestował więc grube miliony na serial osadzony w świecie „Władcy pierścieni”, a w międzyczasie pojawiło się „The Boys”. Produkcja na podstawie komiksów Gartha Ennisa najchętniej oglądanym tytułem oryginalnym serwisu.

2. sezon „The Boys” będzie jeszcze bardziej szalony

Szybko zamówiono więc 2. (a nawet i 3.) sezon i już niedługo poznamy dalsze losy Billy’ego Rzeźnika i reszty chłopaków, którzy dumnie stawiają czoła supkom. Szykujcie się jednak na jeszcze większą dawkę przemocy, wulgaryzmów i szalonej akcji. Jak mówił całkiem niedawno twórca serialu, ekipa otrzymała od Amazona dużo większy budżet niż poprzednio, co pozwoliło na realizację bardziej imponujących sekwencji i wykorzystania lepszych efektów specjalnych.

Odkąd tylko pojawiły się pierwsze zapowiedzi, wiedzieliśmy, że jest na co czekać. Każdy kolejny materiał tylko podgrzewał atmosferę przed premierą. A jakby hype nie był wystarczający Amazon Prime Video wypuściło właśnie finałowy zwiastun 2. sezonu, który pokazuje z jak szaloną produkcją będziemy mieli do czynienia:

O czym będzie 2. sezon „The Boys”?

Do swoich ról powrócą m.in.: Karl Urban (Billie Rzeźnik), Jack Quaid (Hughie Campbell), Antony Star (Ojczyznosław), Erin Moriarty (Annie January) i Laz Alonso (Cycuś Glancuś). Pojawi się też kilka nowych twarzy, jak chociażby Aya Cash wcielająca się w Stormfront. Zdecydowanie można się również spodziewać, że o wiele więcej (mniej się przecież nie da) czasu na ekranie spędzi znany z „Breaking Bad” Giancarlo Esposito, którego mogliśmy w finale 1. sezonu zobaczyć jako CEO firmy Vought.

Jak już zapowiedział Eric Kripke nie dowiemy się od razu, co spotkało Billy’ego Rzeźnika po tym jak odłączył się od tytułowej grupy i postanowił samemu stawić czoła Ojczyznosławowi. Jego losy między sezonami poznamy dzięki krótkometrażowce „Butcher”, którego premiera nastąpi w trakcie nadawania 2. odsłony serialu. Pierwsze trzy odcinki pojawią się na Amazon Prime Video 4 września, a kolejne będą trafiać na platformę w tygodniowych odstępach.

1. sezon „The Boys” znajdziecie na Amazon Prime Video.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Billy Rzeźnik i chłopaki powracają, aby skopać tyłki supkom. Oto finałowy zwiastun 2. sezonu „The Boys””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...