Najbardziej szalona rodzina superbohaterów wróciła. Piątkowe nowości Netflix Polska pod banderą „The Umbrella Academy”

News/VOD 31.07.2020
Najbardziej szalona rodzina superbohaterów wróciła. Piątkowe nowości Netflix Polska pod banderą „The Umbrella Academy”

Najbardziej szalona rodzina superbohaterów wróciła. Piątkowe nowości Netflix Polska pod banderą „The Umbrella Academy”

Jak w każdy piątek na Netflix Polska pojawiło się kilka od dawna wyczekiwanych i mniej lub bardziej głośnych nowości. W ten weekend zdecydowanie największym zainteresowaniem widzów będzie się z pewnością cieszyć serial „The Umbrella Academy”. Nowy sezon serii to bowiem jedna z dzisiejszych premier.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix zazwyczaj szykuje swoje najgłośniejsze tytuły na piątkową premierę, tak żeby wszyscy zainteresowani widzowie mogli zapoznać się z wyczekiwanym tytułem w trakcie weekendu. Nie inaczej jest również tym razem. Co trafiło na platformę w ramach dzisiejszej aktualizacji?

The Umbrella Academy i inne najważniejsze nowości Netflix Polska na 31 lipca:

Odwet

„Odwet” to nowy brytyjski thriller zaadaptowany z popularnej serii powieści „Don’t Get Mad” autorstwa Gretchen McNeil. Serial opowiada o grupie nastoletnich dziewczyn z różnych środowisk, które postanawiają walczyć z niesprawiedliwością, przemocą, seksizmem i elityzmem w swojej szkole. Ich motto brzmi: „Nie denerwujemy się. Bierzemy odwet” i na koncie mają pierwsze sukcesy. Co jednak stanie się z przyjaciółkami, gdy zostaną oskarżone o morderstwo?

The Umbrella Academy: Sezon 2

„The Umbrella Academy” było jednym z najpopularniejszych oryginalnych seriali Netfliksa na początku 2019 roku. Firma dosyć szybko zamówiła zresztą kolejny sezon, ale na jego realizacje fanom serii przyszło poczekać grubo ponad 12 miesięcy. W nowej odsłonie członkowie tytułowej Akademii będą musieli ułożyć swoje życie w przeszłości, a potem odnaleźć siebie nawzajem. Wisząca nad światem zagłada nuklearna nie została bowiem powstrzymana w 1. sezonie.

Seriously Single

Lepiej być imprezującym co noc singlem  czy zakochaną osobą w wieloletnim związku? Bohaterki nowej komedii romantycznej platformy Netflix będą musiały odpowiedzieć sobie na to pytanie i być może zmienić cały swój dotychczasowy styl życia. Dineo to romantyczka marząca o pięknym ślubie, a Noni uwielbia nocne życie i przygodne spotkania z facetami. Czy ich przyjaźń przetrwa inne nastawienie do życia? „Seriously Single” to nowa afrykańska produkcja Netfliksa, który coraz chętniej inwestuje w produkcje z tego kontynentu.

Netflix premiery 31 lipca – pełna lista dodanych dzisiaj tytułów:

  • Odwet 31/7/2020
  • The Umbrella Academy: Sezon 2 31/7/2020
  • Uwięzione: Sezon 5 31/7/2020
  • Seriously Single 31/7/2020
  • Słodkie szaleństwo: Sezon 3 31/7/2020

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

5 odpowiedzi na “Najbardziej szalona rodzina superbohaterów wróciła. Piątkowe nowości Netflix Polska pod banderą „The Umbrella Academy””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...