Patryk Jaki wypowiada wojnę Netfliksowi. Poszło o promocję lewactwa i LGBT

Opinia/Trendy 30.07.2020
Patryk Jaki wypowiada wojnę Netfliksowi. Poszło o promocję lewactwa i LGBT

Patryk Jaki wypowiada wojnę Netfliksowi. Poszło o promocję lewactwa i LGBT

Socjalizacja jest zła. Socjalizacja medialna, uczelni wyższych, korporacyjna i instytucjonalna są złe, bo wpajają młodym ludziom niewłaściwe postawy i wartości „zepsutego Zachodu”. Z tego względu serwisy VOD też są złe, bo znane są z „nachalnej promocji poprawności politycznej oraz lewicowej rewolucji moralnej. Tyle w dużym (naprawdę ogromnym) skrócie można wynieść z artykułu dr. Patryka Jakiego.  

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Były kandydat na prezydenta Warszawy i polityk Zjednoczonej Prawicy postanowił zastanowić się dokąd zmierza jego partia. Napisał na ten temat obszerny artykuł dla portalu wPolityce, a żeby jego słowa miały większy zasięg, skopiował go i umieścił także na swoim Facebooku. Jest długo, bełkotliwie, górnolotnie, a do tego dr Patryk Jaki używa wielu sformułowań, niekoniecznie rozumiejąc ich znaczenie.

Lewicowa ideologia największym złem tego świata

„Quo Vadis Zjednoczona Prawico?” to jęk zaszczutego zwierzęcia. Z każdej strony otaczają go wrogie siły, a żeby było jasne, te wrogie siły to nic innego jak środowiska lewicowe, które na zachodzie wygrały ideologiczną wojnę o ludzkie dusze. Polska jest jednym z ostatnich bastionów prawdziwej wolności, dlatego belgijski profesor David Engels wyemigrował do naszego kraju, aby uciec przed kryzysem wartości, jaki dotknął zachodnią Europę. Niestety, to piękne państwo nad Wisłą również okazuje się uginać pod lewicową ideologią.

Dr Patryk Jaki stawia w swoim tekście kilka ciekawych tez. Jedną z nich jest pojawiające się na końcu stwierdzenie, że jego obóz polityczny staje się zbyt liberalny. Nazywa to „uplatformieniem” Zjednoczonej Prawicy, bo powoli zbliża się do ideologicznego mainstreamu. Jak sam przyznaje wielokrotnie słyszał od swoich współpracowników, że na Zachodzie walka została przegrana i u nas też tak się stanie. Ale ponieważ nosi w sercu wiele ideałów chce walczyć o Polskę, a dokładniej o dusze wielkich miast i osób lepiej wykształconych.

Dla dr. Patryka Jakiego najważniejsze pytanie jest właśnie o to, dlaczego na Rafała Trzaskowskiego zagłosowała młodzież i wielkie miasta. Dlaczego? – pyta i próbuje odpowiedzieć. A odpowiedzi szuka w socjalizacji. Bo przecież jedynie TVP zapewniło zapewniło równowagę na rynku „dużej telewzji”, jako jedyne medium wspierając Andrzeja Dudę podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Pomija przy tym fakt, że telewizja publiczna ma misję społeczną i jej zadaniem nie jest wspieranie tego, czy innego kandydata, a rzetelne przedstawienie rzeczywistości bez obrażania (a raczej wylewania szamba) politycznych oponentów partii sprawującej władzę.

Media lewicowe przeciwko fundamentalnym wartościom

Medialne ataki na podstawowe wartości (reprezentowane oczywiście przez Zjednoczoną Prawicę), czyli „socjalizacja medialna” to nie jedyny powód, dla którego młodzież i osoby dobrze wykształcone głosowały na Trzaskowskiego. W końcu w naszej rzeczywistości mamy do czynienia jeszcze z „socjalizacją szantażu ambicjonalnego” (media wpajają ludziom, że dobrze wykształceni głosują na PO), „socjalizacja z uczelni wyższych” (na uczelniach nurty lewicowe rosną w siłę), „socjalizacja korporacyjna” (wielkie firmy wpisują w regulaminy promowanie „ideologii LGBT lub gender”), czy „socjalizacja instytucjonalna” (ONZ i UE wpisują w swoich dokumentach lewicowe postulaty „genderowskie”).

Podsumowując, te wszystkie elementy bardzo rozbudowanej, agresywniej, wrogiej lewicowej socjalizacji społeczeństwa, plus presja kulturowa na postępującą sekularyzację i laicyzacja, jako moda w mediach społecznościowych spowodowały zmiany, których efekty widzimy w decyzjach wyborców. Ta wroga socjalizacja zatruwa każdego roku dużą cześć Polaków, głównie młodych. Niestety, nie widzę tu tamy instytucjonalnej i przemyślanej alternatywy. I nie zdziwmy się, jak retoryka ludzi pokroju R. Trzaskowskiego będzie za chwilę trafiała nie do 48% ale np. do 51% społeczeństwa, a w kolejnym roku do 11 czy 12 mln ludzi i prawica za chwilę, zostanie zepchnięta do długoletniej defensywy, z której jednym wyjściem będzie zgoda na te antywartości. Tak niestety stało się z konserwatywną partią(!)w Wielkiej Brytanii, która do szkół wprowadza obowiązkowe nauki gender czy chrześcijańskimi(?) demokratami w Niemczech, którzy zgadzają się już na adopcje dzieci przez pary homoseksualne – dr Patryk Jaki pisze w swoim tekście.

Jakby ktoś się zastanawiał o co chodzi, to po prostu Polacy z każdej strony są „socjalizowani” przez lewicowe środowiska, które na siłę wpajają nam ultraliberalną politykę i polityczną poprawność. Największym problemem dla dr. Patryka Jakiego jest więc kultura, bo na tym polu prawica bez przerwy przegrywa. Najbardziej znane narzędzia masowej socjalizacji to… serwisy VOD. Netflix, Amazon i HBO GO nachalnie promują poprawność polityczną i lewicową rewolucję moralną. Jedynym rozwiązaniem są więc zmiany strukturalne i instytucjonalne. Yhy…

Jaki doktor nie lubi Netfliksa?

Dr Patryk Jaki chce walczyć z Netfliksem, Amazonem i HBO GO o dusze młodych i wykształconych Polaków z wielkich miast, bo promują poprawność polityczną i lewicową rewolucję moralną. Tak, ten dr Patryk Jaki, który w jednym ze swoich poprzednich tekstów przekonywał, że „ideologia LGBT” istnieje, bo skoro jej nie ma, to… czego niby uczą na całym świecie katedry gender?

Pomijając nawet to, ile dr Patryk Jaki użył w swoim tekście skrótów myślowych i ile błędów semantycznych popełnił, trzeba słowami młodzieży zaznaczyć, że odjechał mu peron. Przecież to jest absurd. Nie wiem, czy naprawdę myśli, że Netflix, Amazon i HBO GO poddadzą się woli polskich polityków i zaczną cenzurować swoje treści? Przecież kiedy w Turcji były protesty przeciwko pojawieniu się postaci homoseksualnej w realizowanym tam serialu, Netflix anulował całą produkcję. Jedyny efekt, jaki dr Patryk Jaki może osiągnąć to to, że kiedy wielcy gracze VOD wycofają się z naszego kraju, cofniemy się gospodarczo i pod względem kulturowym o co najmniej kilka dekad.

W jednej rzeczy dr Patryk Jaki ma jednak rację. Wojna, korzystając z narzuconej przez niego nomenklatury, ideologiczna jest już wygrana przez lewicę. Ale na Zachodzie. U nas wciąż trwa. W przeciwieństwie do mieszkańców państw zachodnich nie możemy rozsiąść się wygodnie w fotelu i obserwować utyskiwania prawicy. Musimy jeszcze walczyć, bo u nas na razie przegrywamy.

Quo Vadis Zjednoczona Prawico? Bardzo się cieszę z kolejnego zwycięstwa. Teraz przed nami 3 lata bez żadnych wyborów,…

Opublikowany przez Patryka Jakiego Środa, 29 lipca 2020

Dołącz do dyskusji (44)

216 odpowiedzi na “Patryk Jaki wypowiada wojnę Netfliksowi. Poszło o promocję lewactwa i LGBT”

 1. Jedyny efekt, jaki dr Patryk Jaki może osiągnąć to to, że kiedy wielcy gracze VOD wycofają się z naszego kraju, cofniemy się gospodarczo i pod względem kulturowym o co najmniej kilka dekad.

  Taki jest ich cel przecież.

  • Czas aby Polska wyszła z UE jak UK i skończyła opłacać komuchy w UE i tych zboczeńców LGBT którzy są jak bolszewizm z tęczową flagą za czerwoną
   Jak dalej będzie się pobłażać anarchię profanację to cały ten bolszewicki ruch doprowadzi za 50 lat do martwicy Europy i zaczną nas wypierać Islamiści i Azjaci na tym kontynencie i ostatecznie wyrżną wszystkich LGBT bo ci nowego pokolenia nie zostawią po sobie i żadnej kultury

   • Jakoś dowodu na łamanie prawa przez LGBT nie ma.
    Za to prawica w Polsce kradnie i niszczy jakby nie było jutra.

    No ale grunt to pokazać, że polscy obywatele są źli z samego tego faktu, że w ogóle istnieją.

   • Nasrał i nie wymieszał Ci ktoś do głowy . Jak tak czytam te komentarze to serio ch..j w ten kraj i darmo jeb..w po klanie bądź innym gównianym serialu:)

 2. Pominę milczeniem wszystkie tezy zawarte w tekście dr Jakiego. Nie czytałem materiału żródłowego. Nie jestem już niestety bądź stety młodzieżą i nie głosowałem na PAD. Ale nie o tym. Dlaczego jedyną możliwą drogą jest walka z tymi, którzy uważają inaczej niż dr Jaki i jego środowisko, walka zakazami i ograniczeniami. Skoro wyznawane przez nich idee są tak wspaniałe i dobre to należy założyć „swojego” prawicowego Netflixa, HBO i co tam jeszcze się chce. W ten sposób proszę walczyć a nie zakazami. Pan Jaki nie pamięta ale mieliśmy już w historii długi epizod z jedyną słuszną ideą.
  Podsumowując, stek bzdur i grafomania ale na świecie jest także miejsce dla takich ideei. Różnica między tymi środowiskami iest taka, że lewica nie zakazuje uważać inaczej, nie tworzy stref bez wstępu dla innych i nie uważa, że ich Polska jest bardziej polska i mojsza.
  Czegóż to polityk nie napisze dla kariery…

  • To prawda, niestety odnosząc się do mediów sam dr Patryk Jaki użył sformułowania: I nawet niech ktoś mi nie używa argumentu „to se stwórzcie swojego Axel Springera”.
   Niestety nie napisał już dlaczego, więc raczej dalej będą szli drogą zakazów i ograniczeń.

  • W d. mam poglądy Jakiego czy innego srakiego.
   Najgorsze i pierwsze co zrobili z Polską to rezygnacja z niezależnego Prokuratora Generalnego i kompletne podporządkowanie prokuratury pod szefa Jakiego – Zero.
   Prokuratura nie zajmuje się zgłaszanymi sprawami wałków na dziesiątki milionów złotych – druk kart do głosowania Sasina. Nie zabezpieczyła dowodów na poczcie. Nie przesłuchała świadków. Kompletnie nic.
   Prokuratura nie zajmuje się zamówieniami z wolnej ręki maseczek i respiratorów u kolesia ministra zdrowia oraz u byłego SBka.
   To tylko “akcje” z ostatniego miesiąca, dwóch tej mafii, która bije pianę i “goni pedała” a tak naprawdę rwie publiczną kasę aż się kurzy.

 3. Prawdą jest, że jakiś określony model społeczny na zachodzie istnieje i prawdą jest, że wygrał. Prawdą też jest, że z potężnymi korporacjami nie wygramy, gdyż dysponują potężnym zapleczem badawczym, które analizuje nas i podsuwa nam co smaczniejsze kąski. Widać to w kulturze, widać to w pożywieniu. Jednak to my, ludzie, sami tego chcieliśmy, a chcącemu nie dzieje się krzywda. O ile można utyskiwać na wszystko, tak jednocześnie, nawet jeśli Jaki miałby rację, a jej nie ma, to nie da się powiedzieć, że od teraz będzie inaczej. Narzucony system nigdy na długo się nie sprawdził, a potrzeba wolności jest immanentną cechą człowieka i ta “lewacka” “ideologia” zrodziła się z naszej potrzeby wolności. Wolności do bycia kim chcemy, jak chcemy, z kim chcemy i gdzie. Prawicowe, tradycyjne wartości są przejawem strachu. Strachu przed nieznanym, a tym nieznanym możemy być my samymi.
  Netflix owszem wpycha wątki homoseksualne gdzie tylko się da, ale to jedyna droga, by pokazać, że to ludzie tacy sami jak inni. To jedyna droga, by dzikie ludy zauważyły, że nic strasznego się z tego powodu nie dzieje. To nie homoseksualiści zaglądają innym do łóżka, robią to prawicowi, hetero normatywni tradycjonaliści. Dlaczego? Być może ich tożsamość boi się tych kilku procent homoseksualizmu, który posiada każdy człowiek.

  • “lewacka ideologia zrodziła się z naszej potrzeby wolności”, “tradycyjne wartości są przejawem strachu”, “…homoseksualizmu, który posiada każdy człowiek”

   Skąd Pan bierze te groteskowe tezy? Z “Wysokich Obcasów” czy z “twórczosci” Jacka Dehnela? Najpierw pisze Pan o potrzebie wolności, by później wspomnieć o tym, że wpychanie wątków homoseksualnych gdzie tylko się da to jedyna droga, by pokazać, że to ludzie tacy sami jak inni. Za komuny niemal we wszystkie sfery życia wpychano ideę ustroju komunistycznego, by pokazać że to jedyna słuszna ideologia. Tępe wciskanie na siłę pewnych przekazów, raczej nie działa na ludzi odrobinę inteligentnych i świadomych.

  • “Lewacka ideologia” mija się z jakąkolwiek wolnością o lata świetlne. To nazywanie wolnością zniewolenia tak jak Święta Inkwizycja nazywała tortury i morderstwa “miłosierdziem” i “miłością bliźniego”. Lewica niczym się nie różni od prawicy tylko przybiera goovno w wstążki i tyle. Świat jednak nie znosi zidiocenia i zniewolenia jakie nam serwuje więc ten balon prędzej niż później pęknie i rozsadzi ludzkość zabierając do grobu całkiem sporą jej część.
   Wszystko wskazuje na to, ze Europa nie przetrwa najbliższej dekady.
   Swiat zachodu po prostu zamroził mechanizmy doboru naturalnego i rozpleniły się wybraki genetyczne ale przyroda już powoli upomina się o swoje uruchamiając mechanizmy obronne w samej ludzkości. Niski przyrost naturalny, wielkie migracje i napięcia cywilizacyjne, powstawanie agresywnych potęg i dochodzenie do władzy ekstremy o zbrodniczych zapędach (z lewa i z prawa choć tych pierwszych więcej), pogrążanie się i regres cywilizacyjny zachodu i osłabienie mechanizmów obronnych i ofensywnych, wyzwolenie autodestrukcyjnych mechanizmów dzięki którym zamiast przygotowywać na zmiany klimatyczne mamimy się bzdurnym przekonaniem, że możemy walczyć z przyrodą i zmiany zatrzymać marnując czas i zasoby, które nam się kończą itd. itp.
   Czy ci się podoba czy nie za parę lat i ty i ja i większość komentujących tu będziemy robić za nawóz.

   • Swiat zachodu po prostu zamroził mechanizmy doboru naturalnego

    W takim razie mówimy o czasie co najmniej kilku(dziesięciu) pokoleń, żeby jakiekolwiek geny mogły na dobre rozprzestrzenić się w populacji.

    Jakie niby 10 lat?

  • A ja chcę zostać murzynem, ehm, znaczy afro amerykaninem. Tak się czuję wewnątrz, i nikt mi ni powie że jest inaczej. Mogę ? Nie, mogę. Mogę zostać niedźwiedziem ? Bardzo lubię te zwierzęta ? Coś mi mówi że chyba też nie. A więc gdzie ta wolność ? A zapytaj pedofila czy czuje się wolny ciekawie co odpowie. Ja nikomu do łóżka nie zaglądam ale “tolerancja” to co innego niż “nachalna promocja”.

    • A jak facet chce zostać babą ? To może czy nie ? Bo według ludzi alfabetu “LGBTQ…” to może. Więc tak samo ja mogę zostać murzynem jeśli się nim czuje. Taki sam tok rozumowania. Czegoś nie rozumiesz ?

  • Nie bój nic. Swoje już wraz z kolegami zajumał.
   Nigdzie nie zrobiłby lepszej kasy niż wyprowadza na lewo podczas gdy dla odwrócenia uwagi gania pedałów i odmienia przez wszystkie przypadki “ojczyznę/patriotę/Polskę”.
   Za krótki w uszach to Ty jesteś bo z Twojej kasy Patryczek rwie lewiznę aż huczy.

 4. Ma sporo racji ale zapomina, że prawica=lewica=wszystkie ideologie=szambo. wycięcie któregokolwiek elementu tego równania zakłamuje rzeczywistość.
  Ideologie i ogólnie schematy grupujące społeczności są dla ludzi głupich, prymitywnych, bezwartościowych i służą głównie dowartościowaniu czy zagwarantowaniu sobie przetrwania przez osobniki skazane na zagładę przez dobór naturalny.
  Wojna środowisk lewicowych jest przegrana. Zwycięska bitwa, w której detonuje się bombę termonuklearną w własnym domu nie daje zwycięstwa tylko zagładę. Wszystkim
  Autor powyższego artykułu trochę śmieszny ogólnie jest bo poziomem nie odbiega od Jakiego.

  • Fajnie, że się oświecony znalazł… Fajnie, że prawicę i lewicę nazywa ideologiami… Jedno jest pewne: obie strony to szambo. Szczególnie w Polsce.

  • “służą głównie dowartościowaniu czy zagwarantowaniu sobie przetrwania przez osobniki skazane na zagładę przez dobór naturalny.”

   Eeeee, czyli stanowi jednak skuteczną strategię przetrwania, która następnie byłaby wybierana przez dobór naturalny?
   Już w drugim komentarzu piszesz coś dziwnego o biologi ewolucyjnej.

 5. Fascynuje mnie jak politycy (wszelkiej maści) roją sobie prawo do wychowania społeczeństwa i pouczania dorosłych o tzw. wartościach które wg polityków powinniśmy żyć.

  Co ciekawe, wielu też opowiadając o wartościach moralnych społeczeństwa uznaje milcząco że kasty polityków to nie dotyczy. Wartości chrześcijańskie to np. uczciwość, prawdomówność, miłość bliźniego – ale tak ma żyć lud poddanych, a nie wybrańcy narodu, gdzie wszystkie chwyty dozwolone. A potem lament, ze wielu ludzi “słucha” innych nurtów myśli moralnej.

 6. Zacofanie cywilizacyjne pięknie widać w komentarzach. Nieliczni jeno próbują polemizować z tekstem/tematem artykułu. Resztę stać jedynie na wyzwiska… :-/

 7. Już mniejsza z tym co chcę zrobić Jaki. Ale prawda jest taka że netflix to upycha LGBT gdzie tylko się da. Po prostu nachalnie to promując. Jest to o tyle denerwujące że nie ma żadnych związków z fabułą. O po prostu nagle po 40 minutach mamy nagle motyw gejowski który kompletnie do niczego nie jest potrzebny w filmie. Oglądając serwisy netflixa, można często mieć wrażenie że odsetek lgbt w społeczeństwie to 50%. Ja rozumiem tolerancje, jestem tolerancyjny ale to jest po prostu nachalna promocja a nie tolerancja. Za parę lat będą pedofilie “tolerować”. A teraz pytanko to osób które uważają że każdy człowiek może wybrać sobie kim chce być. Mogę zostać murzynem, ehm znaczy afroamerykaninem ? Tak się czuje wewnątrz. Czy pies może zostać suką ?

  • Weź mi poleć mi kilka tytułów, bo na razie to tylko w “Dobrym miejscu” główna bohaterka była bi i żartowała, że inna pierwszoplanowa bohaterka jest seksowna.

 8. Jest rok 1775. Coraz więcej ludzi przyznaje, że procesy czarownic i palenie ich na stosie to głupota. Wtem ubogi szlachcic B.Jaki pisze rozprawę, w której grzmi o diable w tych przeklętych czarownicach siedzącym, które to one jedzą dzieci na śniadanie, co potwierdzają naoczni świadkowie W.Szydło i P.Ziobro.
  Mija 250 lat i mamy nowy temat, który za 250 lat będzie tylko wstydliwą chwila w dziejach świata. Mam nadzieję, że razem z KK, który zazwyczaj dzielnie wspiera większość wstydliwych chwil, kiedy cierpią lub giną ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...