Taco Hemingway zaprasza na „Michael Essien Birthday Party”. Raper świętuje 30. urodziny nowym singlem

News/Muzyka 29.07.2020
Taco Hemingway zaprasza na „Michael Essien Birthday Party”. Raper świętuje 30. urodziny nowym singlem

Taco Hemingway zaprasza na „Michael Essien Birthday Party”. Raper świętuje 30. urodziny nowym singlem

Taco Hemingway z pompą świętuje swoje 30. urodziny. Wczoraj zapowiedział, że wyda niedługo dwie płyty, a dzisiaj podzielił się z fanami nowym kawałkiem Michael Essien Birthday Party.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Taco Hemingway w czasach przedpandemicznych potrafił zapełniać całe stadiony (szczególnie z Dawidem Podsiadło). Ten popularny raper dzisiaj, 29 lipca 2020 roku, kończy dopiero 30 lat, a może pochwalić się sławą, o jakiej jego starsi koledzy po fachu jedynie marzą. Nie znaczy to, że spoczywa na laurach. Wciąż pracuje nad nowymi materiałami i się rozwija. Kilka tygodni temu, kiedy byliśmy w szale kampanii prezydenckiej, zaprezentował fanom społecznie zaangażowany kawałek „Polskie tango”, a teraz wydał kolejny singiel ponownie powiązany z aktualnymi wydarzeniami i naszą narodową mentalnością.

Urodzinowa piosenka Taco Hemingwaya

W tekście swojej najnowszej piosenki 30-latek odnosi się do wakacyjnych imprez i własnych urodzin. Zachęca chociażby słuchaczy, aby tańczyli jakby to były ich własne urodziny. W tej, jakby mogło się wydawać beczce miodu jest także łyżka dziegciu. Młody raper zaznacza, że boi się, że straci wszystko przed 40-tką. Nawiązuje nawet do naszego zachowania i jak sam zaznacza – podczas pisania, picia i myślenia o Polsce zastanawia się, czy byłoby u nas spokojniej, gdyby było słońce.

I chociaż nastrój utworu bardziej niż za optymistyczny należy uznać za melancholijny, Taco Hemingway z pewnością nie ma powodów do narzekań. Fani oczekiwali, że jego najnowsza płyta ukaże się tradycyjnie w lipcu, ale artysta na swoim Instagramie zapowiedział, że 2 nowe albumy, „Europa” i „Jarmark”, pojawią się na przełomie sierpnia i września.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

17 odpowiedzi na “Taco Hemingway zaprasza na „Michael Essien Birthday Party”. Raper świętuje 30. urodziny nowym singlem”

  1. “społecznie zaangażowany kawałek „Polskie tango”

    Raczej polityczny kawałek zawierający wątki zakrawające się o antypolskość.
    Jakby nie oceniać, to była laurka polityczna a nie społeczne zaangażowanie w dobrym sensie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...