Monica, Rachel i Phoebe z serialu „Przyjaciele” wzywają do pójścia na wybory

News/Seriale 28.07.2020
Monica, Rachel i Phoebe z serialu „Przyjaciele” wzywają do pójścia na wybory

Monica, Rachel i Phoebe z serialu „Przyjaciele” wzywają do pójścia na wybory

Fani sitcomu „Przyjaciele” muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odcinek specjalny, w trakcie którego członkowie obsady i twórcy porozmawiają o kulisach tworzenia serialu. Zapowiedziane na sierpień spotkanie ewidentnie zbliżyło do siebie aktorów, co potwierdza wspólny filmik autorstwa Courteney Cox, Jennifer Aniston i Lisy Kudrow.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że zapowiadany pierwotnie na koniec maja odcinek specjalny „Przyjaciół” nie doszedł do skutku. Zdjęcia do grupowego spotkania najważniejszych członków obsady i showrunnerów serialu przełożono najpierw o niecałe dwa miesiące, ale szybko okazało się, że nawet taka data jest nierealna. Dlatego HBO Max musiało ostatecznie zadebiutować bez głośnej produkcji i dłużej poczekać na jej realizację.

Ciągłe przekładanie debiutu odcinka specjalnego wynika z chęci zachowania wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z nałożoną na terenie części amerykańskich stanów kwarantanną. HBO Max zależy bowiem na rozmowie na żywo i z udziałem publiczności, co zdecydowanie utrudnia sprawę. Obecnie obowiązuje wersja, że do swoistego zjazdu Przyjaciół dojdzie w sierpniu, o ile będzie to bezpieczne. Co jednocześnie nie sprawia, że członkowie obsady trzymają się wcześniej z dala od siebie.

Aktorzy z serii „Przyjaciele” zaczęli częściej publikować nagrania i zdjęcia w swoim towarzystwie przy okazji niedawnej 10. rocznicy powstania sitcomu.

Niecały rok temu Jennifer Aniston podbiła internet, gdy wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie z całą szóstką Przyjaciół. Wcześniej do tego typu spotkań niemal nie dochodziło, a nawet jeśli się zdarzały, to gwiazdy raczej się tym nie chwaliły. Przyjaźń Courteney Cox i Aniston nie była oczywiście żadną tajemnicą, ale reszta aktorów z „Przyjaciół” nie trzymała się po latach aż tak blisko ze sobą. Wydaje się, że prace nad oficjalnym spotkaniem po latach zbliżyły ich jednak do siebie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Text FRIENDS to 26797 to make sure you are registered. And tag your FRIENDS below to remind them to check their registration #RegisterAFriendDay @iamavoter

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Dość powiedzieć, że Courteney Cox postanowiła zachęcić swoich fanów na Instagramie do głosowania w wyborach na prezydenta USA właśnie poprzez odwołanie do „Przyjaciół”. Zrobiła to ponadto w towarzystwie Jennifer Aniston i Lisy Kudrow za pomocą krótkiego wideo podpisanego hasłem: „Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom opuścić wyborów”. Zdjęcie z tej okazji na swoim profilu opublikowała też aktorka wcielająca się w Phoebe Buffay.

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 3 listopada. O zwycięstwo powalczą Donald Trump, Joe Biden… i Kanye West.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Bitwa o Winterfell jak amerykańskie wybory? Aktor grający Nocnego Króla bezlitośnie zakpił z Donalda Trumpa

Vladimir Furdik to specjalista od choreografii walk, który w ostatnich latach zaczął też robić karierę aktorską w takich produkcjach jak „Gra o tron” i „Sherlock Holmes: Gra cieni”. Właśnie okazało się ponadto, że popularny „Furdo” jest też mistrzem ciętej riposty. Bezlitośnie zakpił bowiem z Donalda Trumpa, odwołując się do Bitwy o Winterfell.

News/Seriale 09.11.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...