Polacy oszaleli na punkcie „The Kissing Booth 2”. Tymczasem Netflix nakręcił w tajemnicy 3. część

News/Film 27.07.2020
Polacy oszaleli na punkcie „The Kissing Booth 2”. Tymczasem Netflix nakręcił w tajemnicy 3. część

Polacy oszaleli na punkcie „The Kissing Booth 2”. Tymczasem Netflix nakręcił w tajemnicy 3. część

Netflix doczekał się kolejnego hitu wśród swoich użytkowników. Film „The Kissing Booth 2” od razu od momentu swojej premiery zdominował listę TOP 10 najpopularniejszych produkcji. Firma postanowiła więc pójść za ciosem i ogłosiła „The Kissing Booth 3”. Nowa część trafi na platformę szybciej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać.

Dobre wyniki oglądalności sequela romantycznej produkcji tak naprawdę nie powinny nikogo dziwić. „The Kissing Booth” było jedną z najpopularniejszych produkcji oryginalnych Netfliksa w 2018 roku, o czym firma sama informowała w trakcie jednej ze swoich konferencji. Powstanie kolejnej części wydawało się więc formalnością, ale fani nastoletniej Elle Evans musieli na nią czekać zaskakująco długo. „The Kissing Booth 2” trafił na platformę Netflix dopiero 24 lipca 2020 roku.

Powody tak długiej przerwy zostały zupełnie niespodziewanie wyjaśnione w trakcie niedzielnego nagrania live z obsadą filmu. Jak podaje portal Variety, proces powstawania sequela trwał tak długo, bo pracowano od razu nad dwoma produkcjami. Mówiąc krótko, Netflix tak bardzo wierzył w sukces serii, że z góry założył powstanie aż dwóch następnych części.

Zdjęcia do „The Kissing Booth 3” już się zakończyły. Obecnie trwa okres post-produkcji.

Równoczesne powstawanie obu filmów było utrzymywane w tajemnicy, choć jak podkreślił Joel Courtney wcielający się w postać Lee Flynna, nie było to łatwe. Mimo to się udało, dzięki czemu fani trylogii dostali z samego rana doskonałą niespodziankę. Na temat fabuły „The Kissing Booth 3” wiadomo na razie bardzo niewiele, ale na pewno powrócą wszyscy najważniejsi członkowie obsady.

Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Joey King, Jacoba Elordiego, Taylor Zakhar Perez, Molly Ringwald oraz wspomnianego Joela Courtneya. Wydaje się dosyć logiczne, że stołek reżyserski zajmie ponownie Vince Marcello, ale ta informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

„The Kissing Booth 3” trafi na VOD w 2021 roku. Z kolei 2. część serii możecie już oglądać na platformie Netflix.

[AKTUALIZACJA]: Netflix opublikował też trwający niecałą minutę fragment z następnego filmu. Znajdziecie go poniżej.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (10)

29 odpowiedzi na “Polacy oszaleli na punkcie „The Kissing Booth 2”. Tymczasem Netflix nakręcił w tajemnicy 3. część”

  1. Przecież ten film to tragedia, beznadziejny scenariusz, a przede wszystkim jest nudny i do bólu przewidywalny. Nie mogę uwierzyć, że jest on najbardziej popularnym wśród produkcji Netflixa…

    • Yyyy, xddd ten film nie jest nudny, i nie uważam tak tylko ja. A jeśli nie wiecie co to jest za film to chyba macie po 50 lat i nie macie Netflix xdddd scenariusz jest właśnie bardzo dobrze napisany i przedstawia życie nastolatki która żyje na przypale i niczego się nie wstydzi. Nie rozumiem waszych komentarzy że jest to nudne skoro większą połowa polski jest zafascynowana tym filmem

  2. Uważam że jest cudowny wciągający i do tego pokazuje problematykę nastolatków z jaką się mierzą wkraczając w dorosłość polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...