To nie jest kadr z „W głębi lasu”, ale zapowiedź nowej serii Gonciarza. O czym tym razem opowie youtuber?

News/YouTube 22.07.2020
To nie jest kadr z „W głębi lasu”, ale zapowiedź nowej serii Gonciarza. O czym tym razem opowie youtuber?

To nie jest kadr z „W głębi lasu”, ale zapowiedź nowej serii Gonciarza. O czym tym razem opowie youtuber?

Jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów zapowiedział właśnie nową serię filmów. Choć Krzysztof Gonciarz na razie nie zdradził szczegółów, z zapowiedzi wynika, że seria będzie koncentrować się na… Polsce. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Krzysztof Gonciarz należy do najbardziej rozpoznawalnych polskich blogerów, a jego kanał na YouTubie śledzi ponad milion użytkowników (popularność przyniosły mu m.in. filmiki z serii „Zapytaj Beczkę” i autorski wideoblog). Niedawno było o nim głośno za sprawą apelu, który bloger wystosował do prezydenta Andrzeja Dudy po słowach głowy państwa na temat „ideologii LGBT”. Teraz Krzysztof Gonciarz zapowiedział całkiem nową serię na YouTubie, która tematycznie znacznie odbiega od tego, co do tej pory serwował na swoim kanale.

Polska: wielki projekt Gonciarza?

Bloger poinformował fanów o nowym projekcie pt. „Polska”. Choć na razie Gonciarz nie zdradza szczegółów, z zapowiedzi wynika, że nowa seria będzie opowiadać o naszej ojczyźnie — oprócz polskich krajobrazów, w filmiku znalazło się parę słów od twórcy:

Do 2020 r. po prostu trzeba się dostosować, bo wszyscy nie jesteśmy tam, gdzie myśleliśmy, że będziemy. To okazja, by zwolnić i spojrzeć na siebie i się dobrze rozejrzeć — i zrobić to, co zawsze odwlekaliśmy.

— mówi w trwającej niecałą minutę zapowiedzi youtuber.

Jeśli znasz miejsce, które musimy pokazać, albo chcesz nam pomóc w pewnym rejonie Polski, napisz z pomysłem na zaprosgonciarza@gmail.com

— czytamy pod filmem.

Youtuberzy promują Polskę nie od dziś.

Polski rząd już chwalił się w przeszłości współpracą z influencerami (np. płacąc popularnym zagranicznym youtuberom, by przyjeżdżali do Polski i promowali nasz kraj w swoich filmach). Takim projektem była m.in. inicjatywa Polskiej Organizacji Turystycznej z 2018 r. pt. #VisitPoland, w ramach której nad Wisłę przyjechało siedmiu vlogerów z różnych stron świata.

Czy nowy projekt Krzysztofa Gonciarza ma coś wspólnego z którymś z rządowych programów, czy jest w pełni niezależną inicjatywą twórcy? Mając na uwadze poglądy blogera (który nota bene ostatnio nieźle strollował Andrzeja Dudę), nie sądzę, żeby zdecydował się na taką współpracę i wiele wskazuje na to, że to jego własny, autorski pomysł wywołany pandemią (na co dzień Gonciarz mieszka w Japonii). Jednak o tym, jak jest naprawdę, przekonamy się pewnie już niebawem, bo jak zapowiedział sam youtuber, pierwszy odcinek serii pojawi się na YouTubie „na dniach”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Klasyczne horrory sprzed prawie 100 lat do obejrzenia za darmo na YouTubie. Śpieszcie się, macie czas do weekendu

Biblioteki serwisów VOD są pełne uwielbianych przez Polaków filmów grozy, ale przeważnie chodzi o tytuły z ostatnich 20 lat. Legalne obejrzenie któregoś z ikonicznych horrorów wytwórni Universal Pictures zwykle sprawia większe problemy. Na szczęście przez kilka dni filmy takie jak „Niewidzialny człowiek” i „Dracula” będą dostępne za darmo.

News/Film 18.01.2021

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “To nie jest kadr z „W głębi lasu”, ale zapowiedź nowej serii Gonciarza. O czym tym razem opowie youtuber?”

  1. Przestało mnie obchodzić cokolwiek, co on robi od kiedy zmienił się z miłego i wycofanego nerda w gwiazdora internetowego z przerośniętym ego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...