Quebonafide opublikował wibrujący letnim klimatem teledysk do „Bubbletea”

News/Muzyka 21.07.2020
Quebonafide opublikował wibrujący letnim klimatem teledysk do „Bubbletea”

Quebonafide opublikował wibrujący letnim klimatem teledysk do „Bubbletea”

Quebonafide opublikował właśnie klip do wykonywanej wspólnie z Darią Zawiałow piosenki Bubbletea. Oglądając teledysk, można wczuć się w niezwykły, wakacyjny klimat utworu. No i zobaczyć rapera w wannie — choć w tej, jak śpiewał Taco Hemingway, powinno się leżeć w piątki. Singiel promuje nowy album Quebonafide pt. „Romantic Psycho”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Z Quebonafide jest trochę tak jak z Dawidem Podsiadłą albo Taco Hemingwayem — czego się te chłopaki nie dotkną, natychmiast zamieniają w złoto. Tak jest również w przypadku najnowszego klipu rapera do singla Bubbletea, promującego płytę „Romantic Psycho”.

W teledysku do piosenki, w której gościnnie występuje Daria Zawiałow, widzimy inspiracje latami 80. i 90. oraz kinem drogi.

Co ciekawe, w klipie pojawia się również orientalna nuta — wystarczy spojrzeć na aktorów, którzy wystąpili w teledysku wyreżyserowanym przez Daniela Jaroszka.

Szczęśliwcy, którzy znaleźli się w zeszły weekend w odpowiednim czasie i miejscu (czyli nad stołecznym brzegiem Wisły), mieli już okazję zobaczyć nowy klip. W niedzielę doszło bowiem do „secret eventu”, podczas którego Quebonafide spotkał się z fanami i wykonał kilka utworów na żywo w towarzystwie innego młodego rapera, Maty. Ci, którzy nie mogli wziąć udziału w wydarzeniu, mogą obejrzeć już klip bez wychodzenia z domu — dziś trafił na YouTube:

 

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...