Trwa casting do spin-offu „Gry o tron”. Dwie kluczowe role w „House of the Dragon” jeszcze nieobsadzone

News/Seriale 20.07.2020
Trwa casting do spin-offu „Gry o tron”. Dwie kluczowe role w „House of the Dragon” jeszcze nieobsadzone

Trwa casting do spin-offu „Gry o tron”. Dwie kluczowe role w „House of the Dragon” jeszcze nieobsadzone

Nie cichną medialne doniesienia na temat powstającego dla HBO spin-offu „Gry o tron”. Podobno casting do serialu „House of the Dragon” trwa i na obsadzenie czekają dwie kluczowe damskie role — Rhaenyry Targaryen i Alicent Hightower. Kto wcieli się w bohaterki?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W mediach huczy od plotek na temat przygotowywanego przez HBO prequelu „Gry o tron”. Za serial „House of the Dragon” odpowiadać ma Ryan Condal wspierany przez samego George’a R.R.  Martina. Po fali rozczarowania wśród fanów serii finałowym sezonem „GoT”, sympatycy sagi „Pieśń lodu i ognia” wiążą z prequelem serialu duże nadzieje.

Choć premierę spin-offu zaplanowano najwcześniej na 2022 rok, już teraz ogromne emocje budzi obsada nowego serialu HBO. Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, do roli Aegona Targaryena stacja poszukuje ok. 20-letniego białego mężczyzny (szczegółowy opis bohatera znajdziecie tutaj). Nadal nie wiadomo też, kto wcieli się w dwie kluczowe dla fabuły damskie b0haterki —  Rhaenyra Targaryen i Alicent Hightower.

Czytaj też: George R.R. Martin uspokaja fanów: „Wichry zimy” wciąż powstają, podobnie jak scenariusze „House of the Dragon”

Jak donosi serwis Recapped, aktorka, która miałaby wcielić się w Rhaenyrę, nie powinna przekroczyć 30., ale odtwórczyni Alicent powinna już być nieco starsza. Kolejnym doniesieniem jest czas rozpoczęcia pracy na planie „House of The Dragon”: według krążących w sieci pogłosek, zdjęcia mają wystartować w przyszłym roku w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pamiętajmy jednak, że na razie są to czyste spekulacje i dopiero kolejne tygodnie (a może nawet miesiące) przyniosą pewniejsze konkrety. W końcu HBO już nie raz celowo prowokowało przecieki — wszystko po to, aby podgrzać emocje wśród fanów serii.

Czytaj też: Castingi do „House of the Dragon” potwierdzają nasze przypuszczenia. Tłumaczymy, kim są Aegon Zdobywca i jego siostry

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#RhaenyraTargaryen and(vs.) #AlicentHightower #danceofdragons #asoiaf #gotart

Post udostępniony przez Art Vault (@de_chicot)

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

0 odpowiedzi na “Trwa casting do spin-offu „Gry o tron”. Dwie kluczowe role w „House of the Dragon” jeszcze nieobsadzone”

  1. Trzeba było nie kończyć GoT i wrzucić spin-off czekając cierpliwie aż R.R.Martin dokończy książkę…

    Rzadko mam jakieś silniejsze odczucia na temat produkcji tv, ale reżyserzy dokonali tak spektakularnej egzekucji tego serialu w ostatnim sezonie, że autentycznie nie chce mi się nawet sprawdzać żadnych spin-offów.

    Żeby sprawić, że dosłownie drażnią mnie postaci, które przez kilka wcześniejszych lat były żywe, ciekawe i przyciągały przed ekran.. Trzeba mieć talent. Albo wszystko w dupie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...