Gwiazda serialu „Przyjaciółki” zarażona koronawirusem. Polsat zaryzykował i teraz musi wstrzymywać prace na planie

News/Seriale 14.07.2020
Gwiazda serialu „Przyjaciółki” zarażona koronawirusem. Polsat zaryzykował i teraz musi wstrzymywać prace na planie

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” zarażona koronawirusem. Polsat zaryzykował i teraz musi wstrzymywać prace na planie

„Przyjaciółki” to jeden z najpopularniejszych seriali nadawanych przez Telewizję Polsat. Fani produkcji być może będą musieli dłużej poczekać na nowe epizody. Plan zdjęciowy do najnowszej serii został właśnie przerwany z powodu podejrzenia dalszego zarażenia wirusem COVID-19. Według nieoficjalnych wersji chora jest Małgorzata Socha.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że prace na planach zdjęciowych filmów i seriali musiały zostać zastopowane. Taki stan rzeczy nie mógł jednak trwać wiecznie, bo wpędziłby w kłopoty wszystkie firmy produkcyjne w kraju. Dlatego choć niebezpieczeństwo zarażenia się wirusem nadal istnieje część telewizji i dystrybutorów wróciło do kręcenia planowanych na następne miesiące dzieł. Podobnie sytuacja wygląda na Zachodzie, więc Polska nie jest tutaj wyjątkiem.

Powrót na plan wymagał jednak od wielu osób, których praca składa się na udaną produkcję, zachowania szczególnych względów ostrożności. Wiele firm wprowadziło specjalne protokoły bezpieczeństwa zakładające m.in. mierzenie temperatury na planie. Podobnie zrobił Polsat, co potwierdził w rozmowie z portalem Rzeczpospolita reżyser serialu „Przyjaciółki”, Grzegorz Kuczeriszka. Wygląda jednak na to, że podpisywane zobowiązanie o nieprzychodzeniu do pracy z objawami choroby nie wystarczyło.

Polsat potwierdził w oficjalnym komunikacie, że stwierdzono zachorowanie jednego z członków ekipy na COVID-19. Według nieoficjalnych informacji tą osobą jest Małgorzata Socha.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dzisiaj Przyjaciółki wracają na plan! ❤ Cieszycie się? @magdalenastuzynska @joannaliszowskaofficial @anita_sokolowskaa @malgosia_socha

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Oprócz wspomnianej gwiazdy główne role w serialu grają Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska. Portal Rozrywka.Blog potwierdził jednak u osoby przebywającej na planie „Przyjaciółek”, że faktycznie chodzi o Małgorzatę Sochę. Wszystkie osoby, co do których istnieje podejrzenia zarażenia, zostały zobowiązane do zrobienia testów na obecność wirusa. Jeżeli skończy się tylko na strachu, to po zmianach w harmonogramie i czasowym wyłączeniu ze zdjęć Małgorzaty Sochy ekipa powróci do pracy nad nowymi odcinkami. W innym wypadku Polsat będzie musiał liczyć się z poważnym opóźnieniem jednej ze swoich najpopularniejszych produkcji.

Co więcej, według nieoficjalnych doniesień uzyskanych przez nasz portal dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa podczas kręcenia „Przyjaciółek” była niewystarczająca. To oczywiste, że aktorzy są szczególnie narażeni na zarażenie, bo biorą udział w scenach siłą rzeczy naruszających część zasad. Ale niestety noszenie maseczek czy zachowywanie odpowiedniej odległości zostało ogółem podporządkowane indywidualnemu podejściu poszczególnych osób. Co być może tylko niebezpiecznie zwiększyło i tak istniejące ryzyko.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

4 odpowiedzi na “Gwiazda serialu „Przyjaciółki” zarażona koronawirusem. Polsat zaryzykował i teraz musi wstrzymywać prace na planie”

  1. Bzdura, Socha spotyka się normalnie z ludźmi i na pewno to nie ona ma koronawirusa. Liszowska albo Strużyńska go mają, ale obstawiałbym tą pierwszą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...