Tego nie da się odzobaczyć. Patryk Vega uwięziony w schowku na miotły opowiada o „męskich fantazjach”

Artykuł/Film 14.07.2020
Tego nie da się odzobaczyć. Patryk Vega uwięziony w schowku na miotły opowiada o „męskich fantazjach”

Tego nie da się odzobaczyć. Patryk Vega uwięziony w schowku na miotły opowiada o „męskich fantazjach”

Trwa intensywna kampania reklamująca „Pętlę”, czyli najnowszy film Patryka Vegi. Po serii zwiastunów „dla mężczyzn” i „dla kobiet”, reżyser podzielił się swoimi… fantazjami. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premierę opowiadającej o kulisach tzw. afery podkarpackiej „Pętli” wstępnie zaplanowano na 4 września. Niestety, im bliżej do debiutu filmu, tym bardziej intensywna staje się kampania promująca nowy tytuł Patryka Vegi. 

Po serii zwiastunów (oddzielnych dla kobiet i mężczyzn) i nagrań z planu (w jednym z nich występuje Piotr Stramowski wyzywający Zbigniewa Stonogę), tym razem reżyser podzielił się swoimi… fantazjami:

Wymyśliłem, żeby ubrać tancerki w rosyjskie mundury, dać im kałasznikowy i stworzyć taniec, w którym będą się poruszały jak wojsko. Taka męska fantazja

— mówi Vega w zamieszczonym we wtorek w mediach społecznościowych filmiku.

Czytaj też: „Pętla” dostała zwiastun „dla kobiet” z większą liczbą serduszek i gołych piersi. Tak wygląda feminizm według Patryka Vegi

Seksualne fiksacje Patryka Vegi

Dalej w nagraniu padają teksty o „kocich ruchach” i porównanie tancerek do tygrysów (sic!). W filmiku pojawia się też scena, w której operator wchodzi do pokoju, w którym przebierają się aktorki. Jedna z nich, najwyraźniej zaskoczona obecnością ekipy, usiłuje osłonić półnagie ciało ręcznikiem i z krzykiem rzuca w kierunku kamery częściami garderoby.

Vega niczym Mariusz Max Kolonko, nadaje ze schowka na miotły?

Oprócz przyprawiającej o ciarki żenady sceny z przebieralni i kadrów z tancerkami w mundurach, uwagę zwraca jeszcze coś: Patryk Vega opowiada o swoich fantazjach z miną wyrażającą błogostan, ale w nagraniu ewidentnie obniżył głos. 

Wygląda, jak by nagrywał tę zapowiedź „Pętli” w schowku na miotły, przypominając trochę słynne już filmiki w wykonaniu samozwańczego prezydenta RP, Mariusza Maxa Kolonki. A może po prostu bał się, że usłyszy go żona…?

Czytaj też: Postępowy feminista czy seksista-boomer – kim jest Patryk Vega? Reżyser zapętlił się w promowaniu „Pętli”

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

6 odpowiedzi na “Tego nie da się odzobaczyć. Patryk Vega uwięziony w schowku na miotły opowiada o „męskich fantazjach””

  1. “Wymyśliłem, żeby ubrać tancerki w rosyjskie mundury, dać im kałasznikowy i stworzyć taniec, w którym będą się poruszały jak wojsko. Taka męska fantazja”.
    Prawie jak u Barei w “Zmiennikach”. Tam prezes Kluska (grany przez Wojciecha Pokorę) musztrował prostyt…., profesjonalistki zanim zabierał się do roboty (końcówka odc. 13). Tylko że on gustował w mundurach raczej księstwa warszawskiego niż krasnej armii, bo w przeciwieństwie do Vegi miał dobry gust
    https://bi.im-g.pl/im/4c/ea/15/z22981708V,Wojciech-Pokora-w-serialu-telewizyjnym–Zmiennicy-.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...