Potwierdził się czarny scenariusz. Z jeziora wyłowiono ciało kobiety: to Naya Rivera, gwiazda serialu „Glee”

Artykuł/Seriale 14.07.2020
Potwierdził się czarny scenariusz. Z jeziora wyłowiono ciało kobiety: to Naya Rivera, gwiazda serialu „Glee”

Potwierdził się czarny scenariusz. Z jeziora wyłowiono ciało kobiety: to Naya Rivera, gwiazda serialu „Glee”

Niestety, to już pewne: potwierdził się najgorszy z możliwych scenariuszy i właśnie potwierdzono, że odnalezione w kalifornijskim jeziorze zwłoki to ciało zaginionej kilka dni temu aktorki. 33-letnia Naya Rivera była gwiazdą serialu „Glee”. Osierociła 4-letniego syna.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Kilka dni temu świat obiegła niepokojąca informacja o niespodziewanym zaginięciu Nayi Rivery, 33-letniej gwiazdy serialu „Glee”. Sprawa ta od początku budziła duże emocje, a jej przebieg przywodził na myśl najmroczniejsze scenariusze z filmów grozy. 

Samotnie dryfująca łódka i poszukiwania na szeroką skalę.

W zeszłą środę na jeziorze Piru w stanie Kalifornia odnaleziono samotnie dryfującą łódź. Okazało się, że wcześniej została wynajęta przez aktorkę Nayę Riverę i jej 4-letniego syna. 

To właśnie chłopiec był jedynym pasażerem łodzi. Podejrzewając utonięcie kobiety, służby zaczęły przeczesywać jezioro. Poszukiwania trwały aż do poniedziałku, kiedy znaleziono ciało kobiety i potwierdzono, że należy do gwiazdy serialu „Glee”.

Kim była Naya Rivera?

Naya Rivera była młodą aktorką, która największą popularność zyskała dzięki roli Santany Lopez w obsypanym nagrodami serialu „Glee”, Sześciosezonowa produkcja opowiadała o nauczycielu hiszpańskiego, który przejmuje opiekę nad licealnym chórem szkolnym i postanawia przywrócić mu dawną świetność. Naya Rivera wcieliła się w jedną z uczennic.

Zanim wybuchła moda na „Glee”, pierwszą ważną rolą dla Nayi Rivery była postać Hillary Winston w sitcomie Eddiego Murphy’ego pt. „The Royal Family”. Za tę kreację początkująca aktorka  dostała nominację do nagrody Young Artist Award. 

W latach 1992-2008 można było zobaczyć ją w takich produkcjach jak m.in. „Family Matters”, „Słoneczny patrol”, czy „CSI: Kryminalne zagadki Miami”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Naya Rivera to już trzecia gwiazda „Glee”, która tragicznie zmarła. Fani snują teorie spiskowe i pytają: czy nad serialem ciąży klątwa?

Tydzień temu świat obiegła niepokojąca informacja o zaginięciu Nayi Rivery, a teraz najgorszy scenariusz potwierdził się i odnaleziono ciało 33-letniej aktorki. To już trzeci raz, gdy w tragicznych okolicznościach ginie gwiazda serialu „Glee”. Czy nad produkcją ciąży klątwa? Okazuje się, że przykładów takich „klątw” w historii kina mamy bardzo wiele.

Artykuł/Seriale 15.07.2020

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Potwierdził się czarny scenariusz. Z jeziora wyłowiono ciało kobiety: to Naya Rivera, gwiazda serialu „Glee””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...