Fani chcą więcej „Chilling Adventures of Sabrina”. Petycję o przedłużenie serialu podpisało 90 tys. osób

News/Seriale 13.07.2020
Fani chcą więcej „Chilling Adventures of Sabrina”. Petycję o przedłużenie serialu podpisało 90 tys. osób

Fani chcą więcej „Chilling Adventures of Sabrina”. Petycję o przedłużenie serialu podpisało 90 tys. osób

Po tym, jak Netflix ogłosił, że 4. sezon „Chilling Adventures of Sabrina” będzie ostatnią odsłoną popularnej produkcji, fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Powstała petycja, aby uratować serial przed nieuchronnym końcem. Podpisało ją już niemal 90 tys. osób.

W zeszłym tygodniu Netflix poinformował, że perypetie nastoletniej czarownicy skończą się na 4. sezonie „Chilling Adventures of Sabrina”. Twórca serialu Roberto Aguirre-Sacasa podziękował ekipie i producentom za możliwość pracy nad adaptacją komiksów wydawnictwa Archie Comics:

Praca nad „Chilling Adventures of Sabrina” była niesamowitym zaszczytem od pierwszego dnia. Obsada, na czele z Kiernan jako uwielbianą przez wszystkich nastoletnią czarownicą, była absolutną radością. Jestem niezmiernie wdzięczny ekipie, która włożyła tyle miłości w ten projekt. Jestem również wdzięczny naszym partnerom z Netfliksa, Warner Bros., Berlanti Television i Archie Comics za możliwość opowiedzenia tej historii. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy zobaczą czwarty sezon.

W mediach społecznościowych Roberto Aguirre-Sacasa dodał, że jest dumny ze swojego serialu:

https://twitter.com/WriterRAS/status/1281040509629128706

Twórcy pogodzili się więc z końcem przygody z nastoletnią czarownicą z Greendale.

Nie można jednak powiedzieć tego samego o fanach produkcji. Informacje o końcu ukochanych produkcji są dla widzów chlebem powszednim. Jednocześnie wiedzą też już, że skutecznie mogą wpływać na decyzje stacji telewizyjnych, wielkie studia produkcyjne czy platformy. W 2018 roku miłośnicy „Lucyfera” po tym jak Fox ogłosił koniec produkcji, zorganizowali akcję w internecie, dzięki której prawa do serialu nabył Netflix, dając mu drugie życie. Nie tak dawno okazało się natomiast, że dzięki akcji #ReleaseTheSnyderCut użytkownicy HBO Max będą mogli obejrzeć reżyserską wersję „Ligi Sprawiedliwości”.

Fani „Chilling Adventures of Sabrina” chcieliby, aby ich ukochany serial spotkał podobny los, co wspomniane produkcje. W sieci pojawiła się bowiem petycja, aby tytuł nie kończył się na 4. sezonie i decyzję Netfliksa nazywają „niesprawiedliwą kasacją”:

„Chilling Adventures of Sabrina” to niezwykle popularny serial w serwisie streamingowym. 8 lipca 2020 roku Netflix ogłosił, że produkcja skończy się na 4. sezonie. Chcielibyśmy, aby tak się nie stało i po niesprawiedliwej kasacji tytuł został odnowiony na 5. sezon. Serial jest uwielbiany przez fanów i mamy nadzieję, że dzięki tej petycji zostanie on wskrzeszony.

Petycję na portalu change.org stworzył Dominic Barrett.

Zaledwie po pięciu dniach od jej powstania, podpisało ją dziesiątki tysięcy fanów. Na tę chwilę jest to niemal 90 tys. osób i ta liczba ciągle rośnie. Twój ruch, Netfliksie.

„Chilling Adventures of Sabrina” możecie oglądać na platformie Netflix. 4. sezon ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

39 odpowiedzi na “Fani chcą więcej „Chilling Adventures of Sabrina”. Petycję o przedłużenie serialu podpisało 90 tys. osób”

  1. No i super. Powiedziało się A to trzeba powiedzieć Z. Netflix ma wyjątkową przypadłość kasowania seriali bez konkretnego zakończenia. Niech chociaż zrobią film kończący wątki albo jakiś specjalny odcinek a nie ucinają serial w połowie. Nie wybaczę im skasowania ” Santa Clarita Diet” gdy 3 sezon skończył się takim cliffhangerem…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...