Multikino otwiera swoje placówki. Sprawdź, gdzie już dziś będziesz mógł obejrzeć film

News/Film 10.07.2020
Multikino otwiera swoje placówki. Sprawdź, gdzie już dziś będziesz mógł obejrzeć film

Multikino otwiera swoje placówki. Sprawdź, gdzie już dziś będziesz mógł obejrzeć film

Pierwsze kina sieci Multikino otwarto jeszcze w zeszłym miesiącu. Od 19 czerwca działają niektóre placówki w Warszawie, Poznaniu, Zgorzelcu i Pruszkowie. Dziś dołączą do nich Multikina w kolejnych miastach z całej Polski.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Trwa wielkie odmrażanie kin — najszybciej swoją działalność wznowiły kina studyjne, a 19 czerwca jako pierwsza duża sieć na start zdecydowały się niektóre oddziały Multikina — w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. Gdzie jeszcze możemy liczyć na powrót seansów?

Czytaj też: Multikino przeprasza widzów. Multipleksy sieci nie otworzą się 3 lipca, tak jak Cinema City

Dziś otwierają się kolejne Multikina: gdzie i co obejrzymy?

W piątek 10 lipca do listy czynnych kin dołączają Multikina w Łodzi Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie. 

Na dziś zaplanowano premierowe pokazy muzycznej produkcji „Na topie” oraz film obyczajowy #tuiteraz. Ponadto, w weekend odbędą się seanse romansu „Coś się kończy, coś zaczyna”, obsypanego Oscarami koreańskiego filmu „Parasite” i kryminału z Danielem Craigiem w roli głównej pt. „Na noże”. 

Wrócą premiery „poszkodowane” przez pandemię

W repertuarze znajdą się również produkcje, które miały swoje premiery krótko przed wybuchem pandemii, a których duża część widzów nie miała jeszcze okazji zobaczyć: wśród nich znajdzie się m.in. „Sala samobójców. Hejter” Jana Komasy, czy „Dżentelmeni” w reżyserii Guya Ritchiego.

Czytaj też: Jan Komasa członkiem Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wyróżniono również dwie Polki

Klasyka (i muzyka) jest dobra na wszystko

W ofercie Multikina znajdą się także filmowe hity: m.in. „Interstellar” Christophera Nolana, „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą i Bradleyem Cooperem oraz horror „To”. Natomiast już 14 i 23 lipca Multikino pokaże bestsellerowy koncert „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Zawiera on najważniejsze muzyczne momenty z dotychczasowej kariery artysty. 

Zaoczny Dzień Dziecka w kinie

Ci, którzy 1 czerwca nie mogli świętować Dnia Dziecka w kinie, będą mogli nadrobić zaległości. Na wielki ekran powrócą bowiem animacje „Naprzód”, „Gang zwierzaków” i „Urwis”. W weekendowym repertuarze znajdzie się również film familijny „Czworo dzieci i coś”, a w ramach „Poranków filmowych” Multikino pokaże nowe odcinki „Psiego Patrolu”.

Bezpieczeństwo przede wsztystkim

Jak zapowiada firma, „przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne”:

Kontynuujemy naszą strategię stopniowego otwierania sieci Multikino. Od 19 czerwca br. otwarte są kina w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. 10 lipca br. działalność wznowią kina zlokalizowane w Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Od najbliższego piątku widzowie będą mogli oglądać filmy na wielkim ekranie w 15 kinach sieci Multikino w 9 miastach w Polsce.

— komentuje Paweł Świst, prezesa zarządu Multikino S.A.

O planowanej dacie otwarcia pozostałych multipleksów, będziemy informować na bieżąco.

Czytaj też: Polacy chcą do kin. Z badań wynika, że co piąty Polak pójdzie na seans, kiedy tylko będzie to możliwe

Czynne multikina grafika

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...