Gotowi na 2. sezon „Batwoman”? Wiemy już, kto zastąpi Ruby Rose w tytułowej roli

News/Seriale 09.07.2020
Gotowi na 2. sezon „Batwoman”? Wiemy już, kto zastąpi Ruby Rose w tytułowej roli

Gotowi na 2. sezon „Batwoman”? Wiemy już, kto zastąpi Ruby Rose w tytułowej roli

Druga odsłona „Batwoman” pojawi się na HBO już za kilka miesięcy. W tytułowej roli wystąpi gwiazda serialu „God Friended Me”, Javicia Leslie. Aktorka zastąpi w tej roli Ruby Rose, która zrezygnowała z serialu po pierwszym sezonie.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premierę 2. sezonu „Batwoman” zaplanowano na styczeń 2021 r. Po tym, jak z tytułowej roli zrezygnowała Ruby Rose, aktorkę zastąpi Javicia Leslie, znana m.in. z serialu „God Friended Me”:

Jestem niesamowicie dumna z tego, że jestem pierwszą czarną aktorką, która zagra kultową Batwoman. Cieszę się też, że jako biseksualna kobieta mam zaszczyt dołączyć do tytułu, który stał się pewnego rodzaju przełomem dla społeczności LGBTQ+

— zaznacza Leslie.

Przypomnijmy, że serial „Batwoman”, który miał swoją premierę zeszłej jesieni, był pierwszą superbohaterską produkcją z osobą nieheteronormatywną w roli głównej. Po odejściu Ruby Rose, która wcieliła się w pierwszą Batwoman, producenci obiecali obsadzić w tej roli kolejnego aktora LGBT.

Ryan Wilder, czyli Batwoman, jakiej nie znaliście

Javicia Leslie w drugim sezonie wcieli się w Ryan Wilder, która na oczach widzów przemieni się w Kobietę Nietoperza. Postać ta będzie bardzo odbiegać od stereotypu amerykańskiego superbohatera: Wilder żyje na ulicy, ma problem z narkotykami, a wewnętrzne cierpienie zagłusza najgorszymi nawykami, jakie można sobie wyobrazić. Tym bardziej spektakularna okaże się jej przemiana w Batwoman.

Zdaniem showrunnerki serialu Caroline Dries, wprowadzenie nowej postaci Batwoman pozwoli „szanować wszystko, co Ruby włożyła w postać Kate Kane”, a jednocześnie ułatwi odbiór widzom, którzy otrzymają całkiem nową historię, bez konieczności „przyzwyczajania się” do nowej aktorki wcielającej się w superbohaterkę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

For all of the little black girls dreaming to be a superhero one day… it’s possible!

Post udostępniony przez Javicia Leslie (@javicia)

Ruby Rose: „cieszę się, że czarnoskóra kobieta zagra Batwoman”

Wspaniała wiadomość. Cieszę się, że w Batwoman wcieli się zachwycająca czarnoskóra aktorka. Gratuluję Javicii Leslie nowej roli i nie mogę się doczekać 2. sezonu

— napisała Ruby Rose w reakcji na informację o tym, kto zastąpi ją w drugiej odsłonie serialu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

OMG!! This is amazing!! I am so glad Batwoman will be played by an amazing Black woman. ❤️ I  want to congratulate Javicia Leslie on taking over the bat cape.  You are walking into an amazing cast and crew.  I can’t wait to watch season 2 you are going to be amazing !! ❤️

Post udostępniony przez Ruby Rose (@rubyrose)

Zgodnie z zapowiedziami twórców, premiera nowej „Batwoman” odbędzie się w styczniu 2021 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

2 odpowiedzi na “Gotowi na 2. sezon „Batwoman”? Wiemy już, kto zastąpi Ruby Rose w tytułowej roli”

  1. Reżyser: Czy posiada Pani umiejętności aktorskie?
    Aktorka: Nie.
    Reżyser: Więc dlaczego mamy Panią zatrudnić?
    Aktorka: Ponieważ jestem bi i należę do środowiska LGBT.
    Reżyser: Masz tę rolę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...