Muzyczne pamiętniki z pandemii. Polecamy premiery płytowe tygodnia

Top/Muzyka 04.07.2020
Muzyczne pamiętniki z pandemii. Polecamy premiery płytowe tygodnia

Muzyczne pamiętniki z pandemii. Polecamy premiery płytowe tygodnia

Kolejny piątek, podczas którego Bandcamp wspiera twórców i dzieli się z nimi całkowitymi dochodami ze sprzedaży, za nami. Nie obyło się bez niespodzianki.

Premiery muzyczne tygodnia:

Lapalux – Esrevoinma (EP)

Sześć nowych kawałków brytyjskiego producenta Stuarta Howarda to rozwinięcie jego ostatniego albumu długogrającego – wydanego w zeszłym roku „Amnioverse”. EP-ka brzmi jak soundtrack do postapokaliptycznej opowieści, pełen jest napięć i niepokojów.

Denai Moore – Modern Dread

Urodzona na Jamajce, wychowana w Wielkiej Brytanii artystka prezentuje swój już trzeci album długogrający. Denai Moore nie lubi gatunkowych określeń, ale w jej muzyce łatwo zauważyć inspiracje elektroniką czy R&B. Na „Modern Dread” znajdziecie wiele innych tropów, które tworzą jednak spójną, elektryzującą mieszankę.

Cloud Nothings – The Black Hole Understands

Album-niespodzianka, wydany przy okazji kolejnego piątku, kiedy to dochody ze sprzedaży muzyki na Bandcampie płyną w całości do kieszeni artystów i artystek. Muzycy z Cleveland stworzyli nowy materiał w czasie domowej kwarantanny. W nagraniach brali udział lider zespołu Dylan Baldi oraz perkusista Jayson Gerycz. Muzycy postanowili, że część dochodów ze sprzedaży albumu zostanie przekazana na rzecz organizacji non-profit zajmujących się edukacją muzyczną.

Honne – No Song Without You

Nowe wydawnictwo duetu Honne to mixtape. Kawałki, które się na nim znalazły powstawały w Los Angeles i w Londynie. To przyjemnie snujący się zbiór lekkich kawałków, idealny na długie letnie dni.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

3 odpowiedzi na “Muzyczne pamiętniki z pandemii. Polecamy premiery płytowe tygodnia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...