Płyty na gorące lipcowe popołudnia. Przegląd zapowiedzi muzycznych

Top/Muzyka 02.07.2020
Płyty na gorące lipcowe popołudnia. Przegląd zapowiedzi muzycznych

Płyty na gorące lipcowe popołudnia. Przegląd zapowiedzi muzycznych

Wybrane przeze mnie propozycje są raczej z gatunku tych, które nietrudno konsumować w gorących, letnich warunkach. Sprawdźcie najciekawsze zapowiedzi płytowe na lipiec.

Płyty na lipiec 2020:

Jarv Is… – Beyond The Pale

Formacja, na czele której stoi lider zespołu Pulp, Jarvis Cocker. Ostatnie solowe wydawnictwo muzyka to „Further Complications” z 2009 roku. Nową płytę promuje singiel Save The Whale, do którego teledysk Cocker stworzył we własnym domu w czasie lockdownu.

Premiera: 17 lipca

Lianne La Havas – Lianne La Havas

Brytyjska artystka powraca po pięcioletniej przerwie ze swoim trzecim albumem długogrającym. Piosenki powstały po tym, jak La Havas zakończyła ważny związek. Jej nowa muzyczna opowieść miała zostać zainspirowana naturą i jej wielką zdolnością do odradzania.

Premiera: 17 lipca

Nicolas Jaar – Telas

Nicolas Jaar nie próżnuje – w tym roku zaprezentował już jeden album, „Cenizas”, teraz czas na kolejny. Materiał na „Telas” określony został przez niego jako jeden godzinny utwór podzielony na 4 części: Telahora, Telencima, Telahumo i Telallás.

Premiera: 17 lipca

Howling – Colure

Howling to projekt, który tworzy dwóch artystów: RY X i Frank Wiedemann. Ich muzyka to w największym skrócie delikatna elektronika wzbogacona o liryczne melodie. Nowy album promują m.in. single Lover i Dew, przy nagrywaniu których muzycy zdecydowali się na eksperymenty z nowymi technikami.

Premiera: 24 lipca

Jessy Lanza – All The Time

Jessy Lanza urodziła się i wychowała w Kanadzie. Studiowała jazz, a potem pracowała jako nauczycielka muzyki. Na dobre zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Pull My Hair Back”. Jej najnowszy, trzeci już album, promuje singiel Face.

Premiera: 24 lipca

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

0 odpowiedzi na “Płyty na gorące lipcowe popołudnia. Przegląd zapowiedzi muzycznych”

  1. Wpadłem tylko powiedzieć, że to na zdjęciu nie jest gramofonem a maszynką do niszczenia płyt. Po drugie gramofon ustawia się na stabilnej wypoziomowanej powierzchni. Pozdro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...