Startują koncerty z cyklu Letnie Brzmienia: zagrają m.in. Sorry Boys, Brodka i Kwiat Jabłoni

Artykuł/Muzyka 30.06.2020
Startują koncerty z cyklu Letnie Brzmienia: zagrają m.in. Sorry Boys, Brodka i Kwiat Jabłoni

Startują koncerty z cyklu Letnie Brzmienia: zagrają m.in. Sorry Boys, Brodka i Kwiat Jabłoni

Już 31 lipca odbędzie się pierwszy koncert z cyklu Letnie Brzmienia. Serię imprez rozpocznie Bela Komoszyńska i Sorry Boys, a zamknie Monika Brodka. Wszystkie koncerty będą się odbywać w Parku Starego Browaru w Poznaniu. Sprzedaż biletów startuje w środę 1 lipca.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wakacyjna aura i poluzowanie obostrzeń związanych z pandemią sprzyjają imprezom na świeżym powietrzu. Jeśli dołożymy do tego urokliwe okoliczności przyrody i muzykę przez duże M, uzyskamy przepis na weekend idealny. Tak zapowiadają się poznańskie Letnie Brzmienia — w  ramach cyklu, na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się aż 10 koncertów. W Parku Starego Browaru wystąpią m.in. Sorry Boys, Ania Dąbrowska, KRÓL, Kwiat Jabłoni i Brodka.

Ahoj, przygodo!

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany niejednemu i niejednej z nas: większość muzycznych festiwali albo przeniesiono na inny termin, albo odwołano całkowicie. Dlatego poznańskie Letnie Brzmienia to idealna okazja, aby pobujać się pod chmurką w towarzystwie najciekawszych polskich muzyków młodego pokolenia:

W te wakacje będziemy tęsknić za podróżami i dużymi festiwalami. Wspólnie z Good Taste Production postanowiliśmy zorganizować wydarzenie, które skutecznie wynagrodzi odwołane muzyczne wyjazdy. 

— mówi Joanna Tupalska ze Starego Browaru.

Pięć tygodni, dziesięć koncertów wyjątkowych wykonawców: line-up Letnich Brzmień to przegląd tego, co najciekawsze na polskiej scenie muzycznej

dodaje Krzysztof Wawrzyniak z Good Taste Production.

Letni koktajl współczesnych brzmień

Pierwszy koncert w ramach Letnich Brzmień odbędzie się w piątek 31 lipca. Na plenerowej scenie pojawi się Bela Komoszyńska, czyli charyzmatyczna liderka Sorry Boys. W kolejnych tygodniach usłyszymy m.in. folkowy duet Kwiat Jabłoni, który zasłynął takimi przebojami, jak Dziś późno pójdę spać czy Wodymidaj, a jazzująco-hip-hopowa Bitamina niezmiennie zachwyci bezpretensjonalnością i inteligentną grą słów. Nie zabraknie również powiewu muzycznej świeżości w postaci Baranovskiego, który zaprezentuje materiał z debiutanckiego krążka “Zbiór”. Cykl koncertów zamknie energetyczny występ Brodki, jednej z najbardziej wyrazistych muzycznych osobowości w Polsce.

Pełna lista koncertów:

  • 31 lipca – Sorry Boys
  • 1 sierpnia – LemON
  • 7 sierpnia – Bitamina
  • 8 sierpnia – Karaś / Rogucki
  • 14 sierpnia – Ania Dąbrowska
  • 15 sierpnia – Kwiat Jabłoni
  • 21 sierpnia – Baranovski
  • 22 sierpnia – sanah
  • 28 sierpnia – KRÓL
  • 29 sierpnia – Brodka

Wszystkie koncerty będą odbywać się w weekendy — piątki oraz soboty, o godz. 20 w Parku Starego Browaru, na wysokości Galerii na Dziedzińcu. Wstęp na imprezę zlokalizowany będzie każdorazowo od strony skrzyżowania ulic Ogrodowej i Ratajczaka.

Sprzedaż biletów — czas start!

Sprzedaż biletów rozpocznie się już w nadchodzącą środę, 1 lipca o godz. 12:00 na stronie www.eventim.pl/goodtaste

Wydarzenia rozpoczynać się będą o godz. 17:00 setami DJ-skimi. O godz. 20:00 zaczną się planowane koncerty gwiazd i potrwają do ciszy nocnej, czyli do godz. 22:00.

Uwaga! Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi będzie można się zapoznać się na stronie www.goodtaste.pl.

Letnie Brzmienia Poznań

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...