Netflix napisał na FB: „pomiń uprzedzenia” i wrzucił tęczę. Rozsierdzeni użytkownicy: „pyk, subskrypcja anulowana”

Artykuł/Trendy 25.06.2020
Netflix napisał na FB: „pomiń uprzedzenia” i wrzucił tęczę. Rozsierdzeni użytkownicy: „pyk, subskrypcja anulowana”

Netflix napisał na FB: „pomiń uprzedzenia” i wrzucił tęczę. Rozsierdzeni użytkownicy: „pyk, subskrypcja anulowana”

Netflix Polska ustawił na Facebooku zdjęcie w tle z tęczą i napisem „Pomiń uprzedzenia”. Podobnie jak w przypadku studia CD Projekt RED, które poparło niedawno społeczność LGBT+, tak i na popularny serwis wylała się za to fala hejtu. Posypią się masowe rezygnacje z subskrypcji?

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Napis „Pomiń uprzedzenia” i sześciokolorowa tęcza — tak wygląda teraz facebookowe zdjęcie w tle polskiego Netfliksa. Tym samym serwis wziął udział w tzw. pride month, podczas którego znane osoby i marki wyrażają swoją solidarność ze społecznością LGBT+.

Powtórka z rozrywki? Czytając komentarze, mam déjà vu.

Podobnie jak w przypadku firmy CD Projekt RED, która jakiś czas temu zmieniła swoje logo na tęczowe, tak i na streamingowego giganta posypała się fala krytyki za wspieranie LGBT.

W komentarzach pod nowym zdjęciem możemy przeczytać serię głosów oburzonych tęczą. Jak zwykle pojawiło się kilka wpisów pt. „jestem tolerancyjny, ALE”:

Jestem tolerancyjny, ale żeby brać udział w takim czymś, netflix zastanów się bo ludzi potracic możecie przez takie chore akcje

Niech sobie żyją ludzie z różnorodnymi preferencjami. Ale niech nie oczekują tolerancji, kiedy wychodzą z sypialni na ulice. A propaganda pt.: Tolerujcie! może tylko odnieść odwrotny skutek i coraz większy opór społeczeństwa.

Rozumiem, że również zamierzacie wspierać wszystkich chrześcijan, którzy są notorycznie obrażani przez środowisko LGBT i szykujcie kolejne zdjęcie w tle, które to pokaże?

— czytamy pod postem.

Czytaj też: Dramat graczy: zbojkotowali producenta „Wiedźmina” za wspieranie LGBT, teraz nie wiedzą, jak zagrać w „Cyberpunka 2077”

Identycznie, jak w przypadku tęczowego loga CD Projekt RED, znaleźli się też obrońcy inicjatywy:

Niesamowite jest to, ile oburzenia i zgorszenia wzbudza współcześnie przekaz bądź dobry i akceptuj drugiego człowieka

Zaraz Polacy zaczną rezygnować z Netflixa, a straty będą oszacowane na 20 groszy

Kilka minut i już zlot delikatnych płatków śniegu którzy boją się, że tęcza i nie bycie zacofanym prostakiem spowoduje, że ich delikatna heteroseksualność padnie

Ludzie, wy naprawdę jesteście zdziwieni, że netflix popiera lgbt? Lajkując tą stronę, podejrzewam, że większość (o ile nie wszyscy) z was ogląda filmy i seriale na tej platformie i widzicie co netflix wypuszcza spod swojego szyldu, jest pełno seriali i filmów z motywami osób lgbt, to było oczywiste od dawna, że netflix popiera równość między ludźmi, wiec nie rozumiem waszego oburzenia i generalnego bólu d**y XD

— piszą internauci popierający akcję.

„I pyk, subskrypcja anulowana”

Przy okazji awantury wokół firmy CD Projekt, do historii internetu przeszedł już komentarz jednego z internautów, który w reakcji na tęczowe logo napisał „pyk, i preorderek wycofany” (mając na myśli preorder zaplanowanej na listopad gry „Cyberpunk 2077”). Niemal identyczne komentarze pojawiły się na fanpejdżu Netfliksa.

Dla tych co odchodzą od Netflixa: this isn’t an airport, no need to announce your departure, bye!

— zauważył trzeźwo jeden z komentujących.

Oliwy do ognia dolał filmik zamieszczony przez serwis, w którym widnieje zachęta do tego, by pominąć nie tylko uprzedzenia, ale i „niepewność”, „oczekiwania” oraz „strach”:

Netflix tylko na to czekał?

W ciągu zaledwie dwóch godzin od zmiany zdjęcia, grafika doczekała się ponad 10 tys. reakcji i półtora tysiąca komentarzy. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że nauczeni doświadczeniem CD Projektu spece od social mediów Netfliksa nie wiedzieli, na co się piszą, a taka „afera” generuje tylko ruch na kanałach marki.

Dodatkowo, jak słusznie ktoś zauważył, oburzanie się na Netfliksa za tęczę jest lekko absurdalne — wystarczy obejrzeć kilka produkcji oryginalnych platformy, by przekonać się, że od lat wspiera ona środowisko LGBT i działa na rzecz równości. Ale cóż, jest drama — jest zabawa.

Czytaj też: Czytaj też: Miłoszewski ostro o graczach bojkotujących CD Projekt Red za tęczowe logo: „debile”

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (212)

263 odpowiedzi na “Netflix napisał na FB: „pomiń uprzedzenia” i wrzucił tęczę. Rozsierdzeni użytkownicy: „pyk, subskrypcja anulowana””

  • Czy ja wiem że dla hajsu? Niektórzy się obrażą i będzie strata hajsu, niektórzy poprą i będzie na plus. Tutaj jednak mogą więcej stracić bo jak ktoś już płaci, to nie zapłaci więcej. Ale wierzę że dużo firm robi tego typu akcje pod publiczkę.

 1. No cóż, seks sprzedaje i wiążą się z nim skandale, przynoszące (nie)sławę, a z nią darmową reklamę! Cały ten artykuł to reklama Netflixa. Na seksie wybił się Sekielski, Casanova, to i amerykanie podpatrują i próbują na tym zarobić. Pytanie tylko czy nie możemy zrozumieć, że ten cały spór to czysty marketing, a zamiast się oburzać lepiej wziąć przykład z japończyków i potraktować seksualność w trochę bardziej bajkowy i estetyczny sposób: https://www.veoh.com/watch/v1420125476kjZQDqB:

 2. Nie nazwałbym ruchu LGBT propagandą, uważam że ta część polskich obywateli nie żąda przywilejów tylko zrównania praw, ale już trochę mam dosyć tego wszędzie wałkowanego tematu.

   • Wielokrotnie pojawia się w komentarzach hasło propaganda, także dzięki za pomoc, ale wiem co chciałem napisać i do czego się odnieść:)
    Ale tak, masz rację, jest to ideologia równych praw, wzajemnego szacunku. Szkoda tylko że skrajności, które są po obu stronach, dominują w tym wszystkim. Aż do porzygu.

     • Alan Turing zasłużył sobie na szacunek każdego informatyka i matematyka. Mimo to homofobiczna ojczyzna zaszczuła i „zaleczyła” go na smierć. Poszanowanie praw mniejszości jest domyślne, w cywilizowanych krajach nie trzeba na to specjalnie zasługiwać.

     • Oj pier..cie… Zróbcie ustawę to ludzie powiedzą LGBT jest OK! To jest pytanie o co chodzi środowisku LGBT, jeżeli o tolerancję, akceptację to czeka ich praca u podstaw, niech żyją normalnie to ludzie w pewnym momencie zauważą “oni żyją normalnie, są tacy sami jak my!” A w obecnej chwili to jakaś bliżej nieokreślona grupa ludzi, często budząca kontrowersje swoim wyglądem, zachowaniem, poglądami próbuje szturmem, czasami siłą, manifestacjami, wyciąganiem do publicznej dyskusji seksualność, machając genitaliami przed oczami mojego dziecka pokazać się jako ktoś normalny (czyt. taki sam jak większość w danym środowisku). W moim otoczeniu są geje, jednych lubię innych nie, jak to z ludźmi bywa… Oni sami są tego zdania co ja, publiczna dyskusja o LGBT stawia ich w złym świetle i wcale im nie pomaga.

     • Rozumiem mniej więcej Twój punkt widzenia, myślę, że może masz trochę wszystko wrzucone do jednego worka na ten temat.. Nie chcę się zbytnio rozwodzić nad szczegółami, ale może zauważ…:

      w obecnej chwili to jakaś bliżej nieokreślona grupa ludzi, często budząca kontrowersje swoim wyglądem, zachowaniem, poglądami próbuje szturmem, czasami siłą, manifestacjami, wyciąganiem do publicznej dyskusji seksualność

      Cytat z Twojej wypowiedzi idealnie pasuje również np. do grup skrajnie prawicowych ;)

      Machanie genitaliami przed oczami dziecka usunąłem celowo, bo to akurat się zwyczajnie nie dzieje.. Pewnie masz na myśli marsze równości, ale one odbywają się w określonej porze i miejscu i z wyrażoną zgodą.

     • No i to jest ta niby-tolerancja. Niech sobie będą, ale żebym ich nie widział. Odpowiedz sobie na pytanie – czy patologią jest para gejów trzymająca się za ręce, czy może raczej zastraszeni kryptogeje w sutannach, togach i nie tylko, podatni na szantaż.

     • To tolerancja jest wtedy gdy CHCĘ ich widzieć? Tylko wtedy będę tolerancyjny??
      Wykoślawiasz sens tego co napisałem, tu nie chodzi o to czy ja chce ich widzieć, nie chce propagowania i emancypacji homoseksualizmu w przestrzeni publicznej, ludzie mi nie przeszkadzają, Ci trzymający się za ręce też bez względu na orientacje.

     • Jakiego propagowania? Boisz się, że mu ulegniesz i zmienisz orientację? To jest propagowanie jawności, jeśli już. Zdarza się, że w ostrej formie, ale widać inaczej nie da rady.

     • Nie, boje się że przyjdzie moment w którym moje dziecko nie odnotuje w głowie dziwności sytuacji widząc gejów trzymających się za rękę. Ma wiedzieć że to są ludzie, ma rozumieć że nie można ich oceniać przez pryzmat tego kogo kochają a przez pryzmat jacy są, itd itd ale chcę żeby rozumiało że to normalne nie jest, tu jest ta granica. Środowiska lgbt chcą tę granicę zatrzeć, to jest właśnie ta ideologia lgbt przeciwko której większość społeczeństwa się sprzeciwia a nie przeciw ludziom którzy chcą żyć jak lubią.

     • Taa, no to jeżeli to jest normalne, to niech nie żądają prawa do adopcji dzieci, ani prawa do małżeństwa bo to nie mieści się w definicji normalności ( nie występuje w przyrodzie u danego gatunku ) : lub inaczej mówiąc jeżeli w przyrodzie występuje kanibalizm ( wg wikipedii 12 % gatunków zwierząt je uprawia, więcej niz procentowo jest LGBT+-:x) to zalegalizujmy tenże kanibalizm!

     • „ ludzie mi nie przeszkadzają, Ci trzymający się za ręce też bez względu na orientacje.”
      „ boje się że przyjdzie moment w którym moje dziecko nie odnotuje w głowie dziwności sytuacji widząc gejów trzymających się za rękę.”
      Widzisz, jak sam sobie zaprzeczasz?

     • Rozróżniasz słowa : tolerancja, akceptacja, popieranie? Kolory szary, biały i czarny też?

     • https://uploads.disquscdn.com/images/6511eb51163f14565b7c1e4b4e9550888664b331b1d38547733cf2c872cf491e.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/250bb763ecb65dc32dc4760552d722b6969598466f31145e53ee1e6928911daf.jpg

      Czy teraz rozumiesz czemu rozgraniczam akceptacje ludzi od szkodliwej ideologii? Oba zdjęcia powodują iskrzenie w moim mózgu, te że jedno skłania mnie do refleksji a drugie przeraża. Środowisko LGBT ludziom kojarzy się z tym drugim i uważam że nie tędy droga aby osiągnąć akceptację…

     • Odróżniasz okazjonalną manifestację od codziennego życia? Prawie nagie tancerki z karnawału w Rio są ok?

     • To ja w ostrej formie postrzelam sobie do jakieś wybranej grupy w ramach protestu, bo inaczej nie da rady????

     • Hmm. I??? Tolerancja nie polega na tym, że muszę na nich patrzeć ( szczególnie na panów w stringach w centrum miasta) NIe , nie przeszkadza mi widok pary gejów trzymajacych się za ręcę, ale już żądanie prawa do adopcji dziecka czy do małżeństwa tak. Bo równie dobrze ja mogę żądać uznania mnie za Urząd Skarbowy i nadania praw do pobierania podatków. Jak nie to : Nie-To-Le-Ran-Cja!!!

     • Jakoś nie słychać oburzenia na panie tańczące sambę praktycznie bez stringów w centrum Rio. Bo one na codzień tak nie chodzą, podobnie jak uczestnicy parad gejowskich.

     • tam też bym z dzieckiem nie poszedł. Żadna skrajność mi nie odpowieda, co nie znaczy że jej nie toleruję. Nota bene na tych paradach w Rio chodzą także panie na smyczy i w kagańcach? I są obrazki obrazające uczucia religijne?

     • Brawo! Tak samo uwazam! Gdyby kobiety na poczatku XX wieku siedzialy sobie cicho i nie protestowaly, nie robily demonstracji i innych wybrykow, to na 100% osiganelby emancypacje zdecydowanie szybciej niz bez tych dzialan.

      Ja w otoczeniu mam wiele kobiet, niektore lubie niektore nie i one sa tego samego zdania,c o ja – ta cala emenacypacja stawia je w zlym swietle i nie pomaga.

     • Rozumiem mniej więcej Twój punkt widzenia, myślę, że może masz trochę wszystko wrzucone do jednego worka na ten temat.. Nie chcę się zbytnio rozwodzić nad szczegółami, ale może zauważ…:

      w obecnej chwili to jakaś bliżej nieokreślona grupa ludzi, często budząca kontrowersje swoim wyglądem, zachowaniem, poglądami próbuje szturmem, czasami siłą, manifestacjami, wyciąganiem do publicznej dyskusji seksualność

      Cytat z Twojej wypowiedzi idealnie pasuje również np. do grup skrajnie prawicowych ;)

      Machanie genitaliami przed oczami dziecka usunąłem celowo, bo to akurat się zwyczajnie nie dzieje.. Pewnie masz na myśli marsze równości, ale one odbywają się w określonej porze i miejscu i z wyrażoną zgodą.

     • Bo o grupy skrajnie prawicowe, skrajnie lewicowe i każdą inną skrajność mentalną, polityczną, światopoglądową, religijną też mi chodzi!
      Świat jest jak rzeka, w której musi się zmieścić wiele różnych ryb, więc każda powinna pływać tak aby nie trzaskać ogonkiem innej!:) A niektóre środowiska nie dość że trzaskają ogonkiem inne ryby, to jeszcze trzeba wyskakiwać na brzeg aby się z nimi minąć!:)

     • I dlatego grupy skrajnie prawicowe są nieakceptowalne zarówno prawnie jak i etycznie. Dlaczego grupy skrajnie lewicowe i LGBT mają być akceptowalne?

     • Zależy które skrajne grupy masz na myśli.

      Mi akurat chodziło o te legalne w kontekście marszy, bo tak zrozumiałem wypowiedź Darka i do tego się odniosłem. W tym przypadku obydwie skrajności są akceptowane zarówno prawnie jak i etycznie. Czyli grupy pro LGBT i prorodzinne. Jedni i drudzy promują swoje wartości, nieraz kontrowersyjnie ale zazwyczaj zgodnie z prawem.

      Jeśli chodzi Ci o skrajnie prawicowe w stylu naziści.. To nie są akceptowalni z wiadomych powodów. I jak najbardziej ich lewicowy odpowiednik moim zdaniem również nie powinien być akceptowany. Chodzi mi o Antifę konkretnie w tym przypadku, która moim zdaniem jest kolejnym ugrupowaniem zwyczajnie faszystowskim. Ciężko się patrzy na to co wyprawiają na zachodzie, a niestety znając życie pewnie przyjdzie to i do nas.

     • niech żyją normalnie to ludzie w pewnym momencie zauważą “oni żyją normalnie, są tacy sami jak my!”

      Ale oni tak żyli i “nikt” ich nie zauważał – stąd to wszystko

     • A niby z jakiej racji ja czy ktoś inny miał by ich chcieć zauważać? Czyli to już nie chodzi o równość i tolerancję a o zwykłą emancypację swojej orientacji!? O wow, wreszcie ktoś to przyznał…

     • Zdecyduj się – najpierw piszesz, że właśnie tak powinni żyć i tak byłoby lepiej a teraz, że to źle..

     • Nie, to Ty się już poplątałeś w tym czego chcesz jak całe środowisko LGBT, płynnie z akceptacji i tolerancji przeszli to próby kształtowania czegoś nienormalnego jako norma, dzisiaj toleruj mnie oznacza kochaj mnie albo będziesz homofobem.

     • Eh…

      To jest pytanie o co chodzi środowisku LGBT, jeżeli o tolerancję, akceptację to czeka ich praca u podstaw, niech żyją normalnie to ludzie w pewnym momencie zauważą “oni żyją normalnie, są tacy sami jak my!”

      A niby z jakiej racji ja czy ktoś inny miał by ich chcieć zauważać? Czyli to już nie chodzi o równość i tolerancję a o zwykłą emancypację swojej orientacji!?

     • Eh…

      To jest pytanie o co chodzi środowisku LGBT, jeżeli o tolerancję, akceptację to czeka ich praca u podstaw, niech żyją normalnie to ludzie w pewnym momencie zauważą “oni żyją normalnie, są tacy sami jak my!”

      A niby z jakiej racji ja czy ktoś inny miał by ich chcieć zauważać? Czyli to już nie chodzi o równość i tolerancję a o zwykłą emancypację swojej orientacji!?

     • No i? Czego nie rozumiesz?
      Napisałem dość jasno, zauważać że są normalni i żyją jak normalni ludzie w sensie powszechnej tolerancji i akceptacji to nie to samo co zauważać że są – bo nad tym płakałeś że nikt ich nie zauważał i przez to musieli wylegnąć na ulicę…

     • I tutaj trafiłeś w punkt! Nikt ich nie zauważał, nie krzywdził, nie atakował, nie przesladował ! A oni chcą być zauważani, na świeczniku i z “jajami” na wierzchu, więc zmuszają mnie do ogladania tego i na dodatek wymuszają “akceptację”!

     • A teraz podaj przykład z Polski… Na tle Europy czy USA jesteśmy bardzo tolerancyjni. Podabało mi się pytanie do protestujacych w imię BLM: czy w Polsce było niewolnictwo czarnych? Nie? To w imię czego protestujecie?
      Polska nie miała kolonii, nie opierała się na niewolniczej pracy, nie dyskryminowała ze względu na płeć czy religię czy poglądy, ale dziś Zachód poucza nas o naszej nietolerancji… LGBT domagają się równych praw ? A jakichże to praw? Prawa do dziecka? Niech mają pretensje do natury, że nie są ślimakami… Prawa do małżeństwa? Zostało zdefiniowane jako związek mężczyzny i kobiety: mają do niego prawo, jak zwiążą sie z przedstawicielem odmiennej płci. Ja mogę domagać się żeby nazywano mnie prezydentem USA i chciałbym latać AirForceOne, ale to chyba jest zdefiniowane jako “wybrany w wolnych wyborach przedstawiciel narodu amerykańskiego” więc jak wygram te wybory… wróć, nie mogę bo nie jestem amerykaninem! Jestem prześladowany!

     • A teraz podaj przykład z Polski… Na tle Europy czy USA jesteśmy bardzo tolerancyjni. Podabało mi się pytanie do protestujacych w imię BLM: czy w Polsce było niewolnictwo czarnych? Nie? To w imię czego protestujecie?
      Polska nie miała kolonii, nie opierała się na niewolniczej pracy, nie dyskryminowała ze względu na płeć czy religię czy poglądy, ale dziś Zachód poucza nas o naszej nietolerancji… LGBT domagają się równych praw ? A jakichże to praw? Prawa do dziecka? Niech mają pretensje do natury, że nie są ślimakami… Prawa do małżeństwa? Zostało zdefiniowane jako związek mężczyzny i kobiety: mają do niego prawo, jak zwiążą sie z przedstawicielem odmiennej płci. Ja mogę domagać się żeby nazywano mnie prezydentem USA i chciałbym latać AirForceOne, ale to chyba jest zdefiniowane jako “wybrany w wolnych wyborach przedstawiciel narodu amerykańskiego” więc jak wygram te wybory… wróć, nie mogę bo nie jestem amerykaninem! Jestem prześladowany!

     • Jeden przypadek w XVII wieku, na dodatek potepiony przez ogół społeczeństwa. Może znajdziesz jeszcze kilka, ale w 1000-letniej historii Polski ja znajdę 10 razy więcej przykładów skazania z a nietolenację ( choćby ponad 200 wyroków śmierci za donoszenie na ukrywających Żydów Polaków w latach 1940-1945 czy opiekę nad innowiercami przed inkwizycją w XVI-XVII wieku, czy fakt, ze do Polski uciekali prześladowani Zydzi z całej Europy, itd, itp. Ciekawe że “ideolodzy” LGBT+ są także zwolennikami teorii, ze więcej żydów zginęło w czasie II WŚ z rąk Polaków niż zostało uratowanych. Dowodem jest Jedwabne ( jedna wieś, do tego fakt współpracy Polaków jest kontrowersyjny wobec dokumentów o “zydowskim donosicielu” ).

     • Na szacunek każda jednostka pracuje sobie sama, ale akurat szacunek dla wszystkich grup społecznych dokładnie regulowany jest prawem.

      Bo jest różnica między brakiem szacunku do jednostki za to, że sika pod Twoim blokiem, a za to że jest np. rudy.

     • Ty serio pytasz? Nie masz bić pokłonów przed kimś z powodu koloru włosów tylko traktować na równi z innymi i nie dyskryminować. Chyba podstawowa sprawa.

     • Na szacunek każda jednostka pracuje sobie sama, ale akurat szacunek dla wszystkich grup społecznych dokładnie regulowany jest prawem.

      Bo jest różnica między brakiem szacunku do jednostki za to, że sika pod Twoim blokiem, a za to że jest np. rudy.

     • To by dopiero było. Wzywasz karetkę a ratownik najpierw sprawdza Twój wskaźnik szacunku. “Masaż serca i owszem, ale zanim użyjemy defibrylatora musi pan przeprowadzić tą babcię przez jezdnię”.

     • No tak, dzisiaj ratownik pyta prze masażem serca “czy Pan jest gejem? Bo nie wiem czy zgodnie z ustawą mam Pana szanować”

    • Juz wiele razy tłumaczono: mają równe prawa. Każdy gej i kazda lesbijka mogą wejśc w związek małzeński ( gej z kobieta, lesbijka z facetem) : zgodnie z definicją małżeństwa. Tak jak zgodnie z definicją kobiety ( oczywiście w dużym uproszczeniu ) jest nią człowiek z jajnikami i pan Krzysztof Będowski kobietą nie jest nawet po zmianie nazwiska na Grodzka.
     Inaczej również mogę ogłosić że od jutra nazywam się Fiskus i kazdy przedsiębiorca w Polsce ma mi płacić co miesiąc haracz, a jak!

  • Mniejszości jak nazwa wskazuje są… w mniejszości, nie wiem czy powinni dążyć do traktowania jak większość:) Jeżeli tak się stanie to będzie oznaczało że nie są już mniejszością tylko… Strach pomyśleć jakie to pociągnie reperkusje:)

   • Tylko że oni nie chcą dostać większych praw, tylko zrównania do takich samych jak pozostali obywatele. Płacą podatki, chcą więc mieć możliwość odwiedzenia partnera w szpitalu, chcą dziedziczyć. Zapoznanie się z ich postulatami to kilka minut, ale skrajności obydwu ruchów, mówią oderwanych od rzeczywistości rzeczach. Te skrajności są medialne i wykorzystywane przez polityków do polaryzacji społeczeństwa, bo od dawna wiadomo, że fanatyk to agitator któremu nie trzeba płacić. Jestem zwolennikiem egalitaryzmu i gdyby jakaś mała grupa ludzi chciałby dostać więcej przywilejów niż reszta, to byłbym w pierwszym szeregu ludzi wołających że to niesprawiedliwość.

    • Z pół uśmiechem mój wywód dążył do tego że “ruch” jako taki to raczej dąży do bycia większością:) Ale co do zasady zgadzam się z Tobą, najgłośniej słychać skrajności. Tez uważam że nie ma przeszkód co do uregulowania spraw formalnych

    • Chcą większych: zmiany definicji “małżeństwo” oraz zmiany prawa do adopcji.
     Skończ z tym “odwiedzaniem w szpitalu” : jak moją żona rodziła tez musiałem się wylegitymować wchodząc na Oddział nie wpuszczą Cię, bo jesteś facet! Jak chcesz odwiedzić chorego ojca też musisz mieć jakiś dokument. Jak chcą dziedziczyć to wystarczy pójść do prawnika i spisać umowę: każdy prwanik Ci to potwierdzi.

 3. Trochę to faktycznie zabawne ze rezygnują dopiero po poscie na FB. Netfliks to otwarcie marksistowska platforma przesycona ideologią LGbagiet i anarchokomuny wogóle. Nie ma tam żadnego normanlego filmu wyprodukowanego po 2000 roku. To od początku była tuba antykultury.Także sie obudzili :D Już pomijam że 90 treści tam to totalny chłam zwłaszca produckje oryginalne.

  • Marksizm w ogóle nie odnosi się do LGBT, prywatnie Marx i Engels byli homofobami (norma w ich epoce). Powtarzając bezmyślnie hasełka za idiotami tylko się kompromitujesz.

  • Marksizm w ogóle nie odnosi się do LGBT, prywatnie Marx i Engels byli homofobami (norma w ich epoce). Powtarzając bezmyślnie hasełka za idiotami tylko się kompromitujesz.

   • Ale już praktyczny marksizm ( zwany też komuna ) popierał : w drugiej połowie lat 20. i na początku lat 30. Związek Sowiecki był najbardziej tolerancyjnym państwem na świecie w stosunku do homoseksualistów i lesbijek.( za superhistoria).

     • A kolego, historia się kłania… karę za homoseksualizm wprowadził Stalin, nie jako komunista, ale jako dyktator. Zarówno Lenin, jak i pierwsze rady robotnicze do 1923 roku uznawały prawa homoseksualistów ( Wikipedia , wersja en ma bogatszą bibliotekę i źródła ). To nie żart, to Nowy Wspaniały Świat!

     • Lenin był komunistą a Stalin nie? Piszesz nowa historię, publikujesz to gdzieś?
      EDIT
      Penalizacja homoseksualizmu przeżyła Stalina o 40 lat.

     • Lenin był komunistą a Stalin nie? Piszesz nowa historię, publikujesz to gdzieś?
      EDIT
      Penalizacja homoseksualizmu przeżyła Stalina o 40 lat.

    • No jak to co? Trzepanie… kasiory! Wszyscy o nich piszą i debatują całkowicie za darmo!
     Pan Janusz z Netflixa poleca: kampania reklamowa za grosze!

     Bo nie ważne czy dobrze czy źle! Ważne że się mówi!

     • Ale kto konkretnie na tym zarabia. Spec reklamowy zarabia na tym, że robi „manipulacje” LGBT?

      I co to w ogóle znaczy manipulacje LGBT?

     • Nie tyle zarabia, co oszczędza. Netflix żeby uzyskać takie zainteresowanie w mediach musiałby wydać sporo pieniędzy w normalnej sytuacji. A tak, cyk! I mamy miesiąc dumy i wszyscy w Polsce już wiedzą, że istniejemy i mamy treści LGBT. Najwidoczniej decydenci stwierdzili, że jest to na tyle nośny temat, iż można na nim zarobić. Inaczej amerykański gigant nie angażowałby się w jakieś spory ideologiczne. Albowiem musisz pamiętać, że dla korporacji jest jedno wyznanie wiary – złoto i dolary:)
      Nikt nie czyni niczego bezinteresownie i w imię wyższych ideałów. Liczy się tylko kasa!
      Nie oczekuj zatem, że CD Projekt czy Netflix przyjmują taką postawę altruistycznie!
      Dzisiaj tak jak na koronawirusa jest moda na LGBT i w dobrym guście jest promowanie tej ideologii, gdyż stwarza to dobry PR w lewicowych mediach, posiadających dominującą pozycję na świecie obecnie!
      Ot i cała tajemnica:)

     • No cóż, niestety serwis dwukrotnie nie chciał zaakceptować wiadomości bo chyba wszystkie długie muszą być akceptowane. Wiec niestety nie odpisze. Szkoda że jedynie czas na to zmarnowałem. Dziękuje Spodersweb.

     • Państwo łatwiej rozwalić atomówka. Szybciej i skuteczniej. Niemniej jaki jest cel w rozbiciu tego państwa i społeczeństwa?

      I stoi za tym konkretnie kto? Rosja?

    • Tak, z ciebie. Na pierwszy rzut oka widać, ze nienawidzisz tego, że jesteś Polakiem. Swymi kompleksami mógłbyś obdarować spokojnie z 1000 innych osób.

     • Blad. Czasami wstydze sie ze jestem polakiem, za takich ludzi jak ty. To co ty widzisz to raczej tylko przekaz plynacy z tv pis

     • I na dodatek ziejesz nienawiścią. Robisz dokładnie to, co zarzucasz innym. Fajny jesteś, taki mały hipokryta.

     • Nie czytam wyborczej koles i nie mam kompleksów tak jak ty. Przez takich wolakow jak ty ten kraj mi zbrzydl.

     • I właśnie o tym piszę. Wstydzisz się kraju, bo w Wyborczej czy TVNie usłyszałeś, że masz to robić.
      Cóż mogę poradzić… Wyjeżdżaj zatem. Po twoich wpisach widać, że elitą intelektualną to raczej ty nie jesteś, więc ten kraj, za który się tak wstydzisz, kompletnie nic po twoim wyjeździe nie straci.
      Bon voyage!

     • Hehe smiac mi sie chce z twoich wypocin. Jestes zerem dla mnie i tyle. Pisowskim slugusem. Masz pewnie portret wodza na scianie i modlisz sie do niego zarliwie. Rzad wlasnie takich zakompleksionych roszczeniowcow jak ty wynosi na piedestał. A oni łykają to jak pelikan. Pewnie masz tez w domu koldre z wielblada i gary od cyganow. Co do wyjazdu z tego grajdolu opcja bardzo sluszna. Bo za kilka lat bedziesz musial starac sie o wize zeby pojechac na wakacje w europe. A gdybys nie wiedzial sa jeszcze inne opcje niz PO, tvn i wyborcza ale skad to mozesz wiedziec ogladajac tylko tvpis. Wiec pozdrawiam “was ciule” goraco.

     • Typowy niezbyt rozgarnięty wojownik Budki. Nie kapuje nic, ale kasa płynie od szefa, więc szczeka w internecie. Tyle waszego, platfusy, co sobie poszczekacie, bo rządzić to już raczej nigdy nie będziecie.

     • I tez nie trafiles. Z budka mi po drodze ale taka z lodami wloskimi. Dlatego dyskusja nie ma sensu ty masz swoje racje ja swoje. Polska podzielona i tak powinno juz zostac tylko granice trzeba ustalic.

     • Niezbyt w to wierzę, bo nadajesz jak typowy POwski, opłacany troll.
      A co do dzielenia kraju, od Polski, której się wstydzisz, weź się po prostu odwal. Podziel sobie jakiś inny, który ci na to pozwoli, a Polakom daj spokój. Oni się swojej Ojczyzny nie wstydzą.

     • Tak samo ty nadajesz jak pisowski trol. A moze nim nie jestes? Podzial byl by dobry nikt nikomu by nie narzucał swojej retoryki chociaz jest to obecnie nie mozliwe. I o ktorych polakach mowisz? Bo mowiac to juz sam ich dzielisz.

     • Typowa reakcja POwskiego trolla. Oskarżenie rozmówcy o to, co się samemu robi. Standardzik.
      Podział był dobry, mówisz… już byli w historii tacy co lubili Polskę dzielić. I to nie dla jej dobra. Mówię o Polakach (z wielkiej litery), a nie zakompleksionych kolesiach, którzy się wstydzą własnej Ojczyzny i którzy, najwyraźniej, są tu zupełnie przez przypadek.
      Powtarzam… wyjedź stąd chłopie jak najprędzej i lecz swoje kompleksy w jakiejś nowej ojczyźnie. Wszyscy na tym skorzystają. A Polska to już na pewno. Takich, co na nią plują jest tu aż nadto.

     • Powtarzam ci nie mam kompleksow. Kom9leksy masz ty i tobie podobni ktorzy nie toleruja mniejszosci nie wiem dlaczego. Moze miales jakies przygody w dziecinstwie np nie tolerancja w szkole? No z czegoś to sie bierze. Nie chcesz podzialu o jakim mowie a to by bylo dla ciebie i twoich wolakow dobre wyjscie. Zyli byscie sobie razem z ta swoja nienawiscia odizolowani od tego calego zla zachodu, obcych sił itd. Wy byscie chcieli zeby normalni polacy wyjechali i pozwolili wam buldozerem zabrać ten piekny kraj. A wstydze sie nie kraju tylko takich homofobow i raszistow jak ty.

     • Ależ masz, masz. Jak stąd do księżyca. Zakompleksiony mały koleś, który nienawidzi swojego kraju, bo nic w nim nie osiągnął i wini wszystkich dookoła, tylko nie siebie. Standard.

     • Rozumiem, że masz problem z przyznaniem się do tego, ale to wyłącznie twój problem i twoje kompleksy.
      Powtarzam, jeśli nie pasuje ci Polska, jedź tam,. gdzie twoje kompleksy ktoś pokocha. Polska sobie bez nich doskonale poradzi, a wręcz wyłącznie na twoim wyjeździe zyska.

  • Jest u nas dużo nienawiści, to fakt. Wynika to z tego, że stale utrzymuje się u nas socjalizm, w którym nienawiść i zawiść jest paliwem. Kościół przespał sprawę i dziś za socjalistami stoi murem niestety. Dużo jest do zrobienia…

  • Problem polega na złym rozumieniu słowa “tolerancja”, ja uważam się za tolerancyjnego, nie lubię tylko jak ktoś swoją seksualnością, wiarą, religią czy poglądami macha mi przed nosem.

    • Nigdy nie żyłem gdzie indziej:) Żyje i wkur… sie:) Jestem antyklerykałem, antypolakiem, ksenofobem, i nie wiem kim jeszcze bo chciał bym żeby religia była w kościele a nie na ulicy, urzędzie, parlamencie… sex pod kołdrą w domu a nie na ulicy, mediach, paradach, manifestacjach… I niech sobie będzie każda religia na jaką kto ma ochotę, niech sobie będą oriętacje seksualne, poglądy polityczne sram na to, niech tylko wszystko będzie w odpowiednim dla siebie miejscu.

     • Zgadzam sie z Toba w duzej mierze, natomiast tutaj chodzi o cos innego, o rownosc – to, ze pan z pania nie maja problemow z tym, ze w szpitalu ktos od nich wymaga papieru bo zaledwie powiedzieli, ze sa mezem i zona i wzieto to na wiare. A od pani i pani juz wymaga sie tego.

      A manifestacje sa tym czym sa, narzedziem wywierania presji i pokazania, ze osoby inne niz my sa i moga, w sposob nawet niektorych szokujacy pokazac swoje istnienie. Tego im zabraniano przez dlugie lata.

      Czy to jest skuteczna strategia czy nie, to pokaze czas.

     • A co ma do tego wszystkiego seks? LGBT jest niefortunne bo jest o seksualnościach ale odnosi się do związków jedno płciowych i tu chodzi o to aby taki związek mógł w końcu korzystać z tych samych praw co inne związki i z seksem to nic wspólnego

 4. I bardzo dobrze. Tak samo jak ludzie mają dość skrajnie lewicowej, LGBT propagandy na spidersweb. Płacą wam za określoną ilość artykułów o tęczy ?

 5. Sztuczna i zakłamana akcja,może napiszecie że CD projekt ustawiło tęcze tylko tam gdzie to się opłaca bo w krajach arabskich na przykład już nie

  • To jest myśl, zrezygnuj z gier CD Projekt, usług i produktów Microsoftu, Google itp., przejdź na telewizję z krajów islamskich i daj normalnym ludziom spokój. Salaam alejkum.

  • Nergal zapytany o religię : ” Samo zło” , zapytany kiedy potarga Koran zamilkł. Netflix i FB jakoś w krajach arabskich: czyli tam gdzie prawa mniejszości są szczególnie łamane ( do kary smierci włącznie) nie epatuje “kolorową tęczą” .
   Generalnie polecam wojownikom o równość walczyć tam, gdzie ta równość jest najbardziej łamana: kraje arabskie, Chiny, Korea Północna ( tam także karą za związek homo jest obóz, czyli 90% pewności na śmierć z głodu ).
   Lub też jako alternatywę jakieś własne państwo z pełnią praw do “małżeństwa”, adopcji, i radości z legalnych związków: ciekawe ile pokoleń przetrwa takie “społeczeństwo”?

 6. Temat zaczyna się robić nudny, a śmieszny robi się już prawie każdy aspekt:

  1. Firmy, które pod publiczkę wchodzą w akcje społeczne, które im się opłacają. Nie miejmy zbędnych złudzeń – gdyby nastroje ku temu przemawiały korporacje bez mrugnięcia okiem za swoim logiem wstawiałyby swastykę. Wszyscy ewentualni geje o jakich naprawdę się troszczą zasiadają w zarządzie firmy.

  2. Ludzie, którzy to łykają i faktycznie popierają te firmy, jednocześnie krytykując te, które się nie włączają. Bo tak naprawdę biorą udział w akcji marketingowej, a nie we zmienianiu świata.

  3. Ludzie, którzy się na to denerwują – z zupełnie tych samych powodów. Denerwują się na zwykłą reklamę a nie jakieś realne akcje. Jeszcze na dodatek niby “pykają” te swoje subskrypcje – chociaż tak naprawdę tego nie robią – bo gdyby robili to marketing przestałby być opłacalny.

  Jeśli ktokolwiek wierzy, że deklaracje jakiejkolwiek tolerancji głoszone przez korporacje mają jakąkolwiek wartość.. Poniżej wklejam plakat “Gwiezdnych wojen” Disneya – wersję Amerykańską i Chińską. Znajdź jedną różnicę (podpowiedź – z prawej strony).

  https://uploads.disquscdn.com/images/9ef200a7e9037362238b5ead52173ce91ea74f1f214c3bd7393534e6d7789e0f.jpg

   • Nie.. Film oglądasz już po zapłaceniu biletu ;)

    Zresztą na plakacie też jest jak się dobrze przyjrzysz.. Odpowiednio pomniejszony i niżej. Ale o co chodzi i kogo w chinach nie lubią.. wiadomo. A firma się dostosuje.

     • Przecież to było pół-serio…
      Jakbym Robertowi odpisał sucho “nie, nie wycięli” to tak dużo lepiej by było?

      Zresztą obecność aktora w filmie i tak nie robi różnicy w odniesieniu do mojego komentarza.

      A jak już musimy koniecznie dzielić włos na czworo i się czepiać to nie wiesz kto wiedział, że będzie tam grał bo nie widziałeś Chińskiego trailera – też mógł być wycięty, a Chińczycy nie mają dostępu do światowego internetu – mają własny. W ogóle nie mają dostępu do zagranicznych mediów. Na upartego to nie wiadomo czy wszystkie jego sceny były nawet pozostawione w filmie u nich wydanym – nic o tym nie słyszałem, więc bezpiecznie zakładam, że film był kompletny.

      Ale to nadal nie na temat – bo rozmowa była o fałszywej tolerancji wygłaszanej przez korporacje i jeden John Boyega ma mało do rzeczy. Plakat to był tylko przykład.

      Rozumiem o co Ci chodzi.. Ale chyba trochę na siłę się przyczepiłeś ;)

 7. Nie rozumiem oburzenia przecież jak masz netflixa to jest oczywiste że wspiera on LGBT wystarczy oglądać ich produkcje! Więc co niektórzy subskrybenci teraz to dopiero zauważyli?

 8. I pyk, gównoburza w komentarzach odpalona. Powinniście zmienić nazwę serwisu na ShitstormWeb. Idealnie pasuje do treści tutaj publikowanych

 9. W biznesie nie powinno być miejsca na taki szajs. Tak samo jak wieszanie trzaskowskiego w sklepach. Połowa klientów się odbija na progu. Jak się komuś nie podoba to nie płacić subskrybcji, nie oglądać produkcji bo jedyne co to promowanie murzyńskości i gejowizny.

 10. Przecież teraz prawie w każdej nowej produkcji jest wątek LGBT – oburzeni zauważyli to dopiero po zmianie zdjęcia na fejsie?

 11. ‘i pyk, subskrypcja anulowana’. po pierwsze większość takich wojowników-przygłupów nic nie anuluje, a reszta jak anuluje to i tak wróci.

   • Sa równoległe badania dowodzące że:
    – pary homoseksualne rozpadają się 4-krotnie częściej od heteroseksulanych,
    – pary homoseksulane mają o 100% mniej naturalnie spłodzonych dzieci
    – dzieci wychowywane przez homoseksualistów są 3-krotnie częściej przestepcami
    – homoseksualizm da się wyleczyć ( ponad 200 udowodnionych przypadków)
    itd, itp

    • Ziomuś, jesteś naprawdę zabawny. Homo da się wyleczyć. Homo jest jakieś 3% populacji Ziemiini udało się “wyleczyć” 200.
     Kanye wept.

     • Czyli jakiś procent z tych 3%. czyli wg Ciebie bardzo istotna część, która ma swoje prawa ” nas wyleczono, żądamy żeby leczono wszystkich homoseksualistów bo mają takie same prawa jak my, wyleczeni tylko o tym nie wiedzą!”
      Nie, nie jesteś zabawny.

 12. Chcą się w to “bawić” to niech się bawią, ale nie kosztem normalnych ludzi, którzy są tolerancji, a zmuszą się ich do wielbienia tej chorej ideologii, która z tolerancją ma tak naprawdę nie wiele wspólnego bo nikt normalny nie idzie na ulice robiąc paradę w stylu “jestem hetero” bo tak szczerze? To mało mnie to obchodzi czy ktoś jest pede..gejem, lesbijką czy kimkolwiek bo to tak naprawdę szkodzi tym normalnym homoseksualistą, którzy nie utożsamiają się z tą chorą ideologią.Tak swoją drogą to jestem ciekaw kiedy ten tak pseudo tolerancyjny netflix stanie w obronie mordowanych i coraz częściej dyskryminowanych oraz prześladowanych chrzejścijan? Pewnie na to zagadnienie nigdy nie poznamy odpowiedzi bo za pewne jest niewygodny politycznie temat sprzeczny z uprawianą obecnie poprawnością polityczną.

 13. Teraz jest taki okres, że my mamy problem z zaakceptowaniem faktu, że ludzie są różni i to nie swojego wyboru. Za X lat nikt nie będzie tego kwestionował. Cały dzisiejszy hejt wyda się równie głupi, jak fakt, że kiedyś palono na stosie kobiety uważane za czarownice.
  Dziwnym trafem w większość tego typu rzeczy zaplątany jest kościół katolicki. Nie wiem czy nie byłoby uprawnione wszczęcie dyskusji na temat jego przydatności w dzisiejszym świecie.
  Tak więc, co do lgbt. Psy szczekają, a karawana i tak pojedzie dalej, bo taka jest kolej rzeczy.

  • A mi się wydaje, że to całe LGBT za 5-10 lat będzie wspomnieniem jak dzieci kwiaty/punki/naziści czy inne subkultury/ideologie. Będzie wstyd, że do takiego czegoś doszło.

 14. Ja nie rozumiem – to, że Netflix na kazdym kroku udowadnia, że jest na czele rewolucji LGBT i wciska wątki homoseksualne na siłę gdzie tylko może a nawet gdzie nie może – to wiedza powszechna, więc nie wiem skąd zdziwko.

 15. U nas to jest pikuś. Za jakiś czas przyjdzie z US&A cały ten lewicowy syf to wtedy wszyscy się obudzą z ręką w nocniku i zatęsknią za konserwatywną wizją świata w którym szczęśliwie dorastali. Nikt przytomny nie chce takiego świata dla swoich dzieci jaki szykują dla nas nowi-tęczowi-komuniści.

 16. Gdzieś mam to całe LGBT (jako ideologia), tacy ludzie byli od zawsze i bądą (ja nich do nich nie mam, niech sobie robią co chcą) tak samo jak osoby tolerujące i nie tolerujące. Wkurza mnie tylko zamysł tej ideologii, to już jest narzucanie swoich postulatów. Kolejna sprawą jest to, że jeśli ktoś powie coś złego na LGBT to jest odrazu homofob, nietolerancyjny, mowa nienawiści i wgl najgorszy, z kolei jak ruch LGBT obraża ludzi np wierzących w kościół to wtedy nazywają to wyrażaniem swoich poglądów, to już nie jest mowa nienawiści.

 17. Na szczęście nie potrzebuje Netflixa do życia. Nie mam zamiaru korzystać z ich usług jak i nie mam (już ) zamiaru kupować cyberpunk. A do szczęścia wystarczy mi steam zaś na gog mogę skasować konto.

 18. Po co te wszystkie firmy mi wpajają LGBT?

  – jestem tolerancyjny,
  – nie dyskryminuję
  – mam znajomych homoseksualistów
  – popieram idee związków jedno płóciowych, np. aby dostać hipoteke itp.

  Tylko dlaczego wciąż tak mocno się lobbuje za tym LGBT? Nie rozumiem tego – serio.

  • Dla pieniędzy, jak zwykle. Sam widzisz – jakiś prosty wpis na fejsbuniu, i zaraz piszą o tym w mediach, toczą się dyskusje, rośnie świadomość i rozpoznawalność marki.

   • a jakich to praw im się odmawia? Mam kumpla homoseksualnego i nie wspomina o niczym takim.

    Fakt, że czasami ludzie patrzą jak idzie z partnerem do restauracji ale z tym już nie zwalczysz ;)

     • Nie słyszałem nigdy o takim przypadku. :) poza tym – to, że osoba homoseksualna jest przez kogoś źle traktowana to już wina TEJ konkretnej osoby, a nie mnie czy innych ludzi, którym na siłe się wpaja LGBT i różowe flagi.

     • No to hops z 10 piętra!
      Nawet ojciec dziecka nie wejdzie do rodzącej : a/ bez potwierdzenia notarialnego ( np. w dowodzie ) b/ zgody rodzącej ( “tak, do cholery! To jest ten przez którego cierpię!” )

     • Potwierdzenie notarialne w plastikowym dowodzie? Wszyscy zdrowi? Poza tym ustawa o prawach pacjenta właśnie wstała i dała Ci z liścia bo takie pierdoły wypisujesz.

     • Gdzieś w tej ustawie jest napisane ” homoseksulaiśtom i lesbijkom wstęp wzbroniony”? Bo jak nie to w/w ustawa dała z liścia całemu LGBTQWERTYCVNMKL i kolegom .

     • Szczególnie jak będziesz miał wypadek czy karetka weźmie cię “z ulicy” to na pewno będzie okazja złożenia upoważnienia.

     • Spróbuj wejść do swojej zony po wypadku ( czego nie życzę) bez powierdzenia prwanego ( dowód osobisty, zgoda pacjentki, akt notarialny).

     • Nie ma takiego czegoś. Tak samo Ciebie nie wpuszczą do rodzącej dziewczyny jak podasz się za “kolegę”. Ale kiedy ona potwierdzi że jesteś “partnerem” ( nawet nie ojcem dziecka: aktulanym partnerem) to już co innego.

     • No to cytata: “W uchwale Sądu Najwyższego doprecyzowano, że osobą pozostającą we wspólnym pożyciu jest osoba, również tej samej płci, którą łączy z pacjentem więź uczuciowa, fizyczna i gospodarcza. Za wspólne pożycie uznaje się relację pomiędzy dwiema osobami, które chociaż nie zawarły związku małżeńskiego, pozostają jednak w stosunkach faktycznych takich jakie charakteryzują stosunki pomiędzy małżonkami. Jednak to nie do personelu medycznego należy dokonanie osądu, czy dana osoba będzie tą bliską, czy persona non grata. W razie jakichkolwiek wątpliwości, bliskim będzie każdy, kogo wskaże pacjent.”

 19. Znam trzech gejow i dwie lesbijki. Jednych lubię drugich mniej, każdego traktuje indywidualnie jak każdego człowieka. Nie pakuje ich do jednego wora. LGBT to ideologia w rękach lewicowych organizacji które wykorzystuje ją jak narzędzie. W dodatku organizacje te mają totalitarne zapędy.

 20. Myśmy nigdy nie mieli POWAZNYCH problemów w tym temacie (znaczy się polski aparat władzy nie gazowal, nie przesiedlal, nie wsadzał do więzień, jak w Niemczech, Francji, czy USA). Tolerancji możemy więc uczyć, a nie pobierać nauki.

  Swoją drogą ta cała korporacyjna gorączka z ideologią wokol pride month brzmi naprawdę groznie.

  Mówimy bowiem o krajach zachodnich, ktore jeszcze pięćdziesiąt lat temu w imię chrześcijaństwa i postępu cywilizacyjnego niszczyły całe kraje afrykańskie (np. Kongo).

  Ciekawe, do czego są zdolni w imię ‘tolerancji’.

  DAJCIE NAM ZYC, BO CO NAM PO TYM, ZE WASZE WNUKI BEDA KLECZEC PRZED MOIMI WNUKAMI???

 21. Ja widzę to tak: pyk i komentarz napisany, a Netflix dalej używam, i tak się nikt nie dowie. Nie wierzę, że ktoś zrezygnuje w połowie serialu z abonamentu dlatego, ze jakieś tło ktoś na fb ustawił.

  • ja zrezygnowałem z HBO za to że wycofali Przeminęło z wiatrem. Niech sobie wspierają LGBT, niech dają wątki homo do własnych produkcji, ale cenzury i niszczenia dziedzictwa kulturowego z powodu gorączki LGBT/BLM nie zniosę.

    • nie wiem czy niewielu. Dzisiaj to pojedyncze filmy a jak zacznie się masowe usuwanie programów i seriali z powodu “braku dostatecznej różnorodności”? Niewielkie brakło żeby z netflixa zniknęli przyjaciele bo za biali i za hetero. A to jeden z popularniejszych programów. Ciekawe że netflix i spółka miały być lekarstwem na piractwo a na skutek usuwania “niepoprawnych” produkcji piractwo może odżyć. Dwa tygodnie temu najpopularniejszym torrentem na jednym z serwisów była nie ostatnia część Star Wars a właśnie Przeminęło z wiatrem.

     • to teraz czekam na usunięcie z netflixa “ojca chrzestnego”. Nie pamiętam jak brzmiał oryginalny cytat ale było coś takiego: “prochy możecie sprzedawać czarnuchom, oni nie mają duszy”

     • Zakazany owoc :) Każdy chce zobaczyć o co całe halo. Piractwo będzie nadal istnieć bo żaden serwis nie ma wszystkiego, niektóre filmy nie są w żadnym serwisie netflixopodobnym.
      A nawet jeśli coś jest na jakimś Hulu czy AMC to żaden user nie wykupi dostępu do wszystkich serwisów.

 22. Sformułowanie “Ideologia LGBT” niezmiennie mnie bawi. A coż to za ideologia? Co ona głosi? Jakie idee? I w kontrze jakie idee głosi ideologia hetero…? Ludzie… LGBT i hetero to są orientacje seksualne. Z tym się człowiek rodzi. Nie można do tego kogokolwiek przekonać, bo to nie jest ideologia…

 23. Spoko rozumiem, tylko to wciskanie na siłę do szkół tego to już nie rozumiem, ja nikomu swoich poglądów nie narzucam a kto z kim mnie nie interesuje w końcu wolny kraj.

 24. Znajdź różnice , kto człowiek kto buc i prostak.

  “Niech sobie żyją ludzie z różnorodnymi preferencjami. Ale niech nie oczekują tolerancji, kiedy wychodzą z sypialni na ulice.”

  vs

  Kilka minut i już zlot delikatnych płatków śniegu którzy boją się, że
  tęcza i nie bycie zacofanym prostakiem spowoduje, że ich delikatna
  heteroseksualność padnie

  Koło się zatacza, “nie chcemy wolności słowa”, “nie chcemy ciebie tutaj” a później płacz bo cenura i faszyści nie dają im prowadzić pokojowych debat.
  Czas spakować te wszystkie grupki ideologiczne do jednego wora i traktować ich jak zamordystyczny czerwony reżim.

 25. Społeczeństwo LGBT było i będzie w społeczeństwie Polskim i niech sobie dalej jest lecz niech pozostawią symbole narodowe i religijne w spokoju niech się wykarzą kreatywnością i wymyślą swoje symbole. Wiedzą dokładnie, że przyzdabianie flagą obrazów religijnych i pomników denerwuje społeczeństwo, więc po co to robią. To nie jest budowanie akceptacji społecznej tylko budowanie konfliktu w około środowiska LGBT. No chyba, że to taki cel chce ta organizacja osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...