„Cyberpunk: Edgerunners” w wersji anime dla Netfliksa. Premiera za dwa lata

News/Seriale 25.06.2020
„Cyberpunk: Edgerunners” w wersji anime dla Netfliksa. Premiera za dwa lata

„Cyberpunk: Edgerunners” w wersji anime dla Netfliksa. Premiera za dwa lata

Firma CD Projekt Red ogłosiła dziś, że we współpracy z Netfliksem i japońskim studiem Trigger powstanie seria anime osadzona w tym samym uniwersum, co „Cyberpunk 2077”. Premierę zaplanowano na 2022 rok.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

To się nazywa news — studio CD Projekt Red ogłosiło dziś, że powstanie cykl anime osadzony w uniwersum „Cyberpunka 2077”. Nad serią będzie pracować polska firma i cenione japońskie Studio Trigger, a produkcję pokaże Netflix:

Z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z cenioną japońską firmą animacyjną Studio Trigger i jednym z największych serwisów streamingowych na świecie Netflix, pracujemy nad oryginalną serią anime, osadzoną w tym samym uniwersum, co „Cyberpunk 2077”.

— poinformowała dziś firma CD Projekt Red.

„Cyberpunk: Edgerunners”, bo tak będzie się nazywać serial, skoncentruje się na losach żyjącego na ulicy dzieciaka, który usiłuje przetrwać w świecie, w którym panuje obsesja na punkcie nowych technologii i modyfikacji ciała. Chcąc ocalić życie, bohater stanie się wyjętym spod prawa wyrzutkiem — czyli tytułowym „edgerunnerem”.

Seria będzie składać się z 1o odcinków, a jej premierę zaplanowano na 2022 rok. Wcześniej, bo już w listopadzie tego roku, czeka nas premiera gry „Cyberpunk 2077”.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (12)

66 odpowiedzi na “„Cyberpunk: Edgerunners” w wersji anime dla Netfliksa. Premiera za dwa lata”

    • Nie przesadzałbym z tymi wizualnymi perełkami, bo o ile Trigger ma dobrych designerów to sama animacja jest raczej uboga. Siłą Triggera są komediowe scenariusze, co mocno gryzie mi się z wyobrażeniami na temat gry.

  1. Keanu Reeves, znani muzycy w soundracku, darmowe przeniesienie z ps4 na ps5, już ogłoszony osobny multiplayer, DLC, Anime na Netflix.. Mają rozmach Cybersyny

  2. Brać Keanu Reeves’a i kręcić film!!!!!!!!! a nie zasmiecac tematu anime (wcale nie płacze, tez lubie i obejrze. Lepsze to niz nic) ale film wysokobudzetowy z nim zlecony chamerykanskiemu studiu to bylo by cos!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...