Dawid Podsiadło, Jakub Żulczyk i inni zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich

News/Trendy 24.06.2020
Dawid Podsiadło, Jakub Żulczyk i inni zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich

Dawid Podsiadło, Jakub Żulczyk i inni zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich

Dawid Podsiadło, Marek Kondrat, Krzysztof Zalewski i Jakub Żulczyk to tylko kilka znanych osób, które mają #milionypowodów, aby zagłosować w nadchodzących wyborach prezydenckich. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Bo nie chcę, żeby inni decydowali za mnie”, „bo chcę żyć w tolerancyjnym kraju”, „bo zależy mi na ludziach”, „bo nie chcę być ciągle zlewana” – recytują kolejni artyści i celebryci. Postanowili oni zmobilizować fanów i przedstawić swoje stanowisko w sprawie wyborów prezydenckich, abyśmy wszyscy tłumnie na nie ruszyli już w nadchodzącą niedzielę.

Akcji przyświecają hashtagi: #milionypowodow i #milionyglosow.

Bierze w niej udział mnóstwo osób z górnej półki polskiego showbiznesu. Nie zdziwcie się więc, jeśli zaraz znajdziecie kampanijny filmik na profilu w mediach społecznościowych swojego ulubionego artysty. Można je obejrzeć na Facebooku m.in. Dawida Podsiadły, Vienia, Sokoła, Artura Rojka, Jakuba Żulczyka i Tomasza Organka. Wszyscy oni wymieniają powody, dla których wezmą udział w nadchodzących wyborach prezydenckich i zagłosują na swojego kandydata.

#milionypowodow

Zbliżają się wybory. Zawsze przy tej okazji zachęcam Was do wzięcia aktywnego udziału, ale choćbym chciał, nikogo do tego głosowania nie zmuszę. Tym razem postanowiłem, że po prostu powiem Wam jaki ja mam powód by głosować. Może i Wy znajdziecie swój. #milionypowodow

Opublikowany przez Dawid Podsiadło Środa, 24 czerwca 2020

Jedni wypowiadają się na poważnie, inni bardziej żartobliwie. Nie ma jednak znaczenia, w jakim tonie utrzymane są przekazy, bo zgodnie z tym co usłyszymy wszyscy mamy mnóstwo powodów, aby pójść w ich ślady i zagłosować w zbliżających się wielkimi krokami wyborach. Przekonują, że każdy głos ma znaczenie, odrzucając jednocześnie argumenty wszystkich do tego nieprzekonanych.

Podobne kampanie organizowane są w naszym kraju regularnie przed terminem konkretnych wyborów.

Chociażby w zeszłym roku przed wyborami parlamentarnymi Dawid Podsiadło i wiele innych znanych osób zdecydowało się wziąć udział w akcji „Zabierz głos, bo go stracisz”, w ramach którym słynni fotografowie wykonywali artystom zdjęcia, a także pojawił się specjalny spot reklamowy:

Wtedy do wyborczych urn pognało 61,74 proc. uprawnionych do głosowania Polaków i był to najlepszy wynik od historycznych wyborów w 1989 roku. Czy w najbliższą niedzielę będzie podobnie?

Oczywiście wciąż żyjemy w warunkach epidemii, dlatego udział w wyborach nie należy do najbezpieczniejszych czynności. Należy jednak pamiętać o podstawowych środkach bezpieczeństwa, a ryzyko zarażenia koronawirusem będzie niewielkie. Pamiętając o tym, warto posłuchać Dawida Podsiadły i innych artystów, którzy pojawili się w filmiku #milionypowodów i oddać głos na wybranego przez siebie kandydata.

Wybory prezydenckie odbędą się już w tę niedzielę, 28 czerwca 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Bitwa o Winterfell jak amerykańskie wybory? Aktor grający Nocnego Króla bezlitośnie zakpił z Donalda Trumpa

Vladimir Furdik to specjalista od choreografii walk, który w ostatnich latach zaczął też robić karierę aktorską w takich produkcjach jak „Gra o tron” i „Sherlock Holmes: Gra cieni”. Właśnie okazało się ponadto, że popularny „Furdo” jest też mistrzem ciętej riposty. Bezlitośnie zakpił bowiem z Donalda Trumpa, odwołując się do Bitwy o Winterfell.

News/Seriale 09.11.2020

Dołącz do dyskusji (3)

24 odpowiedzi na “Dawid Podsiadło, Jakub Żulczyk i inni zachęcają do głosowania w wyborach prezydenckich”

  1. Nic tak nie zachęca jak opinia celebrytów, którzy przedstawiają swoje ,,niezależne” i ,,głębokie” opinie. Prawda jest taka, że te wybory są NIELEGALNE, a wszystkich odpowiedzialnych za bałagan związany z procesem elekcji prezydenta, należy postawić przed trybunałem stanu! Jak bowiem można tak ostentacyjnie i bezkarnie podeptać fundamenty demokracji?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...