Tom Hiddleston zagra w „Wiedźminie”? Lauren S. Hissrich droczy się z fanami

News/Seriale 17.06.2020
Tom Hiddleston zagra w „Wiedźminie”? Lauren S. Hissrich droczy się z fanami

Tom Hiddleston zagra w „Wiedźminie”? Lauren S. Hissrich droczy się z fanami

Trwają prace nad drugim sezonem serialu „Wiedźmin”, kontynuacji bodaj najgłośniejszej premiery Netfliksa zeszłego roku. Do fanów docierają kolejne wieści z planu, tymczasem showrunnerka, Lauren S. Hissrich, podzieliła się na swoim twitterowym koncie tajemniczym zdjęciem.

Doprecyzowując – tajemnicze nie jest samo zdjęcie, a okoliczności jego publikacji. Fotografia przedstawia bowiem aktora Toma Hiddlestona, znanego choćby z roli Lokiego w filmach MCU. Hissrich znana jest z tego, że w mediach społecznościowych lubi dzielić się z fanami różnymi doniesieniami z planu serialu „Wiedźmin”. Czyżby miało to oznaczać, że brytyjski aktor zagra w drugiej serii hitu Netfliksa?

Jeśli tak, kogo w „Wiedźminie” mógłby zagrać Tom Hiddleston?

Wśród typowanych przez fanów postaci jest m.in. Emiel Regis, wampir wyższy, przyjaciel Geralta i Jaskra. Hiddleston mógłby także wcielić się w jednego z całkiem nowych wiedźminów. Według niedawno przedstawionych informacji, w drugim sezonie pojawią się postacie, których w książkach Andrzeja Sapkowskiego nie było.

Lauren S. Hissrich przyznała niedawno także, że podczas tworzenia kolejnych odsłon „Wiedźmina” ekipa wzięła do siebie jeden z najpoważniejszych zarzutów wysuwanych po pierwszej serii – zbyt zawiłe linie czasowe. Wygląda na to, że w drugim sezonie oś czasu będzie tylko jedna, bez komplikujących retrospektyw i nitek śledzących losy Ciri i Yennefer.

Tuż po premierze „Wiedźmin” był najchętniej oglądanym nowym serialem Netfliksa. Po kilku tygodniach od pierwszej emisji produkcję obejrzano już w 76 mln gospodarstw domowych. Jak zostanie przyjęty 2. sezon, dowiemy się w przyszłym roku.

1. sezon „Wiedźmina” znajdziecie na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

211 odpowiedzi na “Tom Hiddleston zagra w „Wiedźminie”? Lauren S. Hissrich droczy się z fanami”

  1. “Wygląda na to, że w drugim sezonie oś czasu będzie tylko jedna, bez komplikujących retrospektyw i nitek śledzących losy Ciri i Yennefer.”
    Za to będą retrospekcje z młodości/początków Geralta xD

  2. Ja bym wolał, żeby zamiast drogich, znanych aktorów, twórcy postawili na wartości realizacyjne. Sezon 1 dało się obejrzeć, ale poziom realizacji przypominał momentami fanfic z youtube albo seriale pokroju xeny / herkulesa. A budżet faktycznie nie był taki mały – ale pewnie sporo poszło na Cavilla to i w ekipie realizacyjnej zabrakło doświadczonych ludzi. W efekcie było widać miejscami słabe efekty graficzne, ale na szczęście niezłe praktyczne. Braki w scenografii oraz fatalne kostiumy (Nilfgaard pożyczył od wilków z pana Kleksa…)

  3. Zdjęcie prawdopodobnie nie odnosi się w ogóle do Wiedźmina, tylko raczej do jej wcześniejszej wypowiedzi, że chciałaby zrobić kiedyś cosplay Lokiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...