Możesz spotkać się z Keanu Reevesem sam na sam. Potrzebujesz tylko… 17 tys. dolarów

News/Trendy 17.06.2020
Możesz spotkać się z Keanu Reevesem sam na sam. Potrzebujesz tylko… 17 tys. dolarów

Możesz spotkać się z Keanu Reevesem sam na sam. Potrzebujesz tylko… 17 tys. dolarów

Keanu Reeves to jeden z najpopularniejszych współcześnie aktorów. Gwiazdor zwany też „chłopakiem internetu” postanowił wykorzystać zainteresowanie swoją osobą w pożyteczny sposób. Rozpoczął licytację, której zwycięzca odbędzie wirtualną randkę z Reevesem. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na rzecz dzieci z nowotworami.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie głośne hollywoodzkie produkcje musiały zatrzymać prace na planie. To samo dotknęło również film „Matrix 4”, którego największą gwiazdą jest Keanu Reeves. Przymusowe wolne dało jednak aktorowi czas na inne projekty. A Kanadyjczyk znany z serii „John Wick” w swoim stylu postanowił wykorzystać go, by zrobić coś pożytecznego dla świata.

Jak donosi portal Entertainment Weekly, Reeves pomoże w zbieraniu funduszy organizacji non-profit Camp Rainbow Gold. Zajmuje się ona zapewnianiem rozrywek cierpiącym z powodu nowotworu dzieciom i ich rodzinom ze stanu Idaho. Jak ma zamiar to zrobić? Aktor postanowił po prostu zaoferować kwadrans swojego czasu, a internet nie ma zamiaru przepuszczać takich okazji.

Keanu Reeves porozmawia przez 15 minut ze zwycięzcą licytacji za pomocą aplikacji Zoom. Ale cena już jest wygórowana.

keanu reeves randka
Foto: Keanu Reeves jako John Wick

Licytacja ruszyła od ceny 3 tys. dolarów, ale błyskawicznie pojawiły się wyższe propozycje. Obecnie na prowadzeniu znajduje się oferta na 16,7 tys. dol., a cała akcja potrwa jeszcze przez kilka dni. Licytacja zostanie oficjalnie zamknięta 22 czerwca. Zwycięzca będzie musiał odbyć swoją rozmowę z Keanu Reevesem w ciągu tygodnia od 6 lipca. Dokładna data zostanie ustalona za obopólnym porozumieniem obu stron.

Oprócz popularnego Neo w szeroko zakrojonym wydarzeniu wezmą udział m.in. wokalistka grupy Fifth Harmony. Ally Brooke (oferuje prywatny koncert na Zoomie) i znany aktor dubbingowy Rob Paulsen (podkładał głosy m.in. pod bohaterów „Wojowniczych żółwi ninja” czy „Pinky’ego i Mózga”). Jeżeli zamarzyła wam się prywatna rozmowa z Keanu Reevesem i nie odstraszyła was niezbędna do przebicia kwota, to licytację znajdziecie TUTAJ.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

14 odpowiedzi na “Możesz spotkać się z Keanu Reevesem sam na sam. Potrzebujesz tylko… 17 tys. dolarów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...