Lista największych przebojów Trójki dziś o 20:00 na… Facebooku Trzaskowskiego. Będzie Wojciech Mann

News/Muzyka 22.05.2020
Lista największych przebojów Trójki dziś o 20:00 na… Facebooku Trzaskowskiego. Będzie Wojciech Mann

Lista największych przebojów Trójki dziś o 20:00 na… Facebooku Trzaskowskiego. Będzie Wojciech Mann

Polskie Radio „Trójka” w minionym tygodniu przeszło olbrzymie zawirowania. Z rozgłośni odeszła większość radiowych gwiazd, a wszystko przez ocenzurowanie Listy Przebojów. Alternatywną listę największych hitów Trójki przedstawią za to dzisiaj Rafał Trzaskowski i Wojciech Mann.

Konflikt między dziennikarzami i dyrekcją Programu 3 Polskiego Radia narastał od wielu miesięcy. Wielu pracowników trzymało się jednak rozgłośni i starało się dalej tworzyć swoje audycje. Aż do teraz. Niedawna ingerencja w tworzoną przez Marka Niedźwieckiego Listę Przebojów dla wielu osób oznaczała ostatecznie przekroczenie granicy przez kierownictwo.

Wszystko to sprawiło, że aktualizowany na bieżąco spis byłych pracowników Trójki z każdym dniem robi się coraz dłuższy. A przecież jeden z największych ciosów spotkał publiczną rozgłośnię jeszcze przed wybuchem afery z piosenką Kazika Twój ból jest lepszy niż mój, gdy z szeregów Programu 3 odszedł Wojciech Mann. Słynny radiowiec zajmował się ostatnio głownie przygotowaniami do uruchomienia Radia Nowy Świat, a przy okazji wziął też udział w Hot16Challenge. Wśród nominowanych osób wymienił obecnego prezydenta Warszawy.

Rafał Trzaskowski postanowił zamiast rapu stworzyć… listę największych przebojów Trójki. I to we współudziale Wojciecha Manna.

Polityk należący do Platformy Obywatelskiej przyznał, że powstrzymał się przed rapowaniem z uwagi na osobę swojego nieżyjącego ojca, Andrzeja Trzaskowskiego, który był znanym kompozytorem i pianistą. Nie określił się jednak w poście, czy mimo to ma zamiar wpłacić pieniądze na akcję organizowaną przez Siepomaga.pl.

Playlista zapowiedziana pod hasłem „Mann do Trzaskowskiego. Trzaskowski do Manna” została stworzona, jak łatwo się domyślić, w kontekście ostatnich wydarzeń wokół Trójki. Na temat zapowiedzianego wydarzenia wiadomo jednak na razie niewiele, oprócz tego, że będzie dostępne na żywo na Facebooku jednego z kandydatów na urząd Prezydenta RP. Jakie utwory znajdą się na liście największych przebojów Polskiego Radia „Trójka”od Wojciecha Manna i Rafała Trzaskowskiego? Przekonamy się już za kilka godzin.

Start wydarzenia dzisiaj o 20:00.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (16)

201 odpowiedzi na “Lista największych przebojów Trójki dziś o 20:00 na… Facebooku Trzaskowskiego. Będzie Wojciech Mann”

    • Apolityczne? Przecież tam będzie Jethon, która jako pierwsza tak intensywnie wpakowała do Trójki agresywną politykę, a jej aktualne odjazdy propagandowe ugruntowują pewność, że Nowy Świat ochlapie się gęsto politycznym szlamem.

      • Nowy swiat to polityczna akcja dla pozytecznych idiotow, majaca na celu tylko promocje kandydata po na prezydenta. Po wygraniu nowy swiat zniknie w miesiac, za powod poda sie “niewydolnosc finansową”.

  1. Bardzo fajna akcja i moment na czillout, bardzo mi się podoba że Pan Trzaskowski daje się poznać z każdej strony. No i bardzo istotne jest to, że działa na pozytyw dla naszego kraju.

  2. Włączam Trójkę w samochodzie. Dzwoni jakaś Pani i płacze „że zabrali jej Trójkę”. Chwile później rozdygotany Pan stwierdza, tłumiąc płacz, „że nie może powstrzymać wzruszenia”. Słuchałem Trójki w latach 70-tych i na początku 80-tych. Wychowałem się z „60 minut na godzinę”, „Trzy kwadranse Jazzu” i wiele innych – mimo wszystko nie rozumiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...