Allegro przedłuża ofertę darmowych dostaw. Książki i płyty kupimy bez wychodzenia z domu

News/Książki 18.05.2020
Allegro przedłuża ofertę darmowych dostaw. Książki i płyty kupimy bez wychodzenia z domu

Allegro przedłuża ofertę darmowych dostaw. Książki i płyty kupimy bez wychodzenia z domu

W połowie marca serwis zakupowy Allegro wystartował z programem darmowych wysyłek. W związku z przedłużającym się czasem pandemii i zachętami rządu do pozostania w domach, władze platformy zdecydowały o przedłużeniu oferty. Z promocji Allegro Smart umożliwiającej m.in. darmową wysyłkę, przez kolejny miesiąc mogą skorzystać wszyscy użytkownicy i to bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Allegro Smart to usługa umożliwiająca darmową dostawę zakupionych on-line produktów, z której jeszcze do niedawna mogły skorzystać tylko te osoby, które wykupiły abonament (Allegro Smart kosztuje 49 zł przy płatności za rok z góry lub 8,99 przy płatności za 1 miesiąc). 17 marca, w związku z ogłoszeniem stanu pandemii, serwis Allegro udostępnił usługę wszystkim klientom za darmo:

Ze względu na obecną sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych zgromadzeń, Allegro zdecydowało się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych – tłumaczył  swoją decyzję François Nuyts, prezes Allegro.

Czytaj też: Ruszyły darmowe dostawy na Allegro. Kupuj bez wychodzenia z domu

Allegro działa elastycznie i przedłuża promocję.

Początkowo oferta miała trwać tylko miesiąc. Jednak w związku przedłużającym się okresem epidemii i zachętami ze strony rządu, by nadal unikać niepotrzebnego wychodzenia z domu, Allegro zdecydowało się przedłużyć promocję. Tym sposobem każdy, kto teraz zdecydowałby się na kupowanie za pośrednictwem platformy np. książek czy płyt, będzie mógł skorzystać z darmowych dostaw i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów czy jakichkolwiek zobowiązań: po upływie bezpłatnego okresu usługa po prostu automatycznie wygaśnie.

Jak to działa?

Allegro Smart to program darmowych dostaw i zwrotów (uwaga: bezpłatna dostawa obowiązuje przy zakupie za minimum 40 zł od jednego sprzedawcy), a aukcje z Allegro Smart mają stosowne oznaczenie. Przesyłki są dostarczane poprzez Paczkomaty i punkty odbioru w placówkach Poczty Polskiej, sklepach Żabka, stacjach Orlen i w punktach Paczki w Ruchu. Dodatkowo, przy zamówieniach za minimum 100 zł jest też dostępna opcja zamówienia kuriera. Więcej informacji o programie znajdziecie TUTAJ.

A co z tymi, którzy już korzystają z Allegro Smart?

Przejrzyste zasady promocji i elastyczność oferty, którą proponuje Allegro, z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy do tej pory podchodzili do Allegro Smart nieufnie, a tym samym przyciągnie nowych klientów. Co jednak z tymi, którzy ją są abonentami programu? Okazuje się, że władze serwisu pomyślały również o nich: aktualni klienci również mogą skorzystać z darmowych dostaw przez kolejny miesiąc, a ich subskrypcja zostanie przedłużona o kolejnych 30 dni.

Teksty, które musisz przeczytać:

Decyzja zapadła. Od 2021 roku abonament RTV w górę i trzeba płacić

Abonament RTV od lat wywołuje mnóstwo kontrowersji w naszym kraju i spotyka się z wyraźnym społecznym oporem. Sytuacja zapewne nie zmieni się na skutek najnowszej decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która oficjalnie podwyższyła opłatę abonamentową za rok 2021. Jak dokładnie wygląda nowy cennik?

News/TV 03.08.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...