Beata Kozidrak wjeżdża cała na złoto. Lepszego klipu z akcji #Hot16Challenge2 dziś nie zobaczycie

News/Muzyka 15.05.2020
Beata Kozidrak wjeżdża cała na złoto. Lepszego klipu z akcji #Hot16Challenge2 dziś nie zobaczycie

Beata Kozidrak wjeżdża cała na złoto. Lepszego klipu z akcji #Hot16Challenge2 dziś nie zobaczycie

Jeśli myśleliście, że w temacie #Hot16Challenge2 nic ciekawego was nie spotka, nagle wjeżdża Nicki Minaj Beata Kozidrak. Królowa polskiego popu naprawdę przyłożyła się do akcji.

W kategorii najlepsze przygotowanie, najwięcej złota i ananasów oraz największy swag spośród dotychczasowych wykonań Hot16Challenge2 pani Beata nie ma sobie równych. Nominowana przez Monikę Brodkę piosenkarka dorzuciła swoje 16 wersów do puli i dołączyła się do apelu o zbiórkę na rzecz służby zdrowia.

Beata Kozidrak – #Hot16Challenge2:

Swag i przygotowanie oceńcie sami po powyższym klipie. A potem rzućcie okiem na creditsy, by przekonać się, ile ekip było zaangażowanych w całą akcję (mamy nadzieję, że wszystko odbywało się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa). Kozidrak z poczuciem humoru i dystansem odnosi się do własnej kariery, a także do sytuacji politycznej w kraju. Dostaje się Gowinowi i słynnemu już ostremu cieniowi.

Hot16Challenge2 już chwilę temu wymknął się spod kontroli.

A raczej wyszedł poza ramy pierwotnych założeń, zaś wezwania przyjmują już nie tylko ludzie związani ze środowiskiem hip-hopowym, ale i politycy czy literaci (z bardzo różnym efektem). Beata Kozidrak nie poszła na łatwiznę i spróbowała melorecytacji słów napisanych przez jej córkę Katarzynę Pietras-Wyzińską (te nawiązują do wiersza Juliana Tuwima). Szanujemy odwagę, pani Beato.

Teksty, które musisz przeczytać:

Hot16Challenge wchodzi do świata literatów. Jakub Żulczyk zarapował i nominował m.in. Twardocha

Hot16Challenge to charytatywna akcja zorganizowana przez polskie środowisko hip-hopowe i wspierająca zbiórkę pieniędzy na rzecz walki z koronawirusem. Wiele wskazuje jednak na to, że wyzwanie wkrótce wyjdzie poza świat muzyki i porwie w swoje objęcia pisarzy. Wśród nominowanych pojawił się bowiem niedawno Jakub Żulczyk i zdecydowanie stanął na wysokości zadania.

News/Muzyka 06.05.2020

Dołącz do dyskusji (7)

102 odpowiedzi na “Beata Kozidrak wjeżdża cała na złoto. Lepszego klipu z akcji #Hot16Challenge2 dziś nie zobaczycie”

  1. Niemałe środki, które zostały przeznaczone na produkcję tego teledysku, pisanie tekstu przez ghostwritera znalazłyby lepsze zastosowanie, gdyby przekazano je po prostu na zbiórkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...