Kayah zagra dziś koncert z domu. Zbiórka o 18 na Facebooku

News/Muzyka 27.04.2020
Kayah zagra dziś koncert z domu. Zbiórka o 18 na Facebooku

Kayah zagra dziś koncert z domu. Zbiórka o 18 na Facebooku

Wytwórnia Kayax umila swoim fanom czasy ograniczeń w związku z pandemią COVID-19. Dziś wieczorem kolejny koncert z cyklu „Kwarantanna na na”. Tym razem wystąpi Kayah.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Kwarantanna na na” to projekt organizowany przez wytwórnię Kayah i twórców projektu Szlachetna Paczka. Artyści związani z wytwórnią grają domowe koncerty transmitowane na Facebooku. W ich trakcie widzowie mogą wspomóc Szlachetną Paczkę. Zebrane pieniądze mają zostać przeznaczone na pomoc osobom starszym.

Cykl „Kwarantanna na na” rozpoczęto pod koniec marca.

Do tej pory fani muzyki mogli wirtualnie uczestniczyć m.in. w koncertach Krzysztofa Zalewskiego, Mery Spolsky, Kuby Karasia i Piotra Roguckiego, a ostatnio także Moniki Brodki, która dała koncert z własnej sypialni. Na dzisiejszym, jednym z ostatnich koncercie wystąpi Kayah.

„Kwarantanna na na” zbliża ku końcowi, przed nami ostatnie koncerty w ramach akcji. Oprócz dzisiejszego występu Kayah, będziecie mieć okazję posłuchać także:

  • Karolina Czarnecka – środa, 29 kwietnia 18:00
  • The Dumplings – piątek, 1 maja 18:00

Koncert Kayah dziś (poniedziałek, 27 kwietnia) o 18:00 na Facebooku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...