„After Life” to jedna z najciekawszych premier serialowych Netfliksa z poprzedniego roku. Już niebawem premiera drugiego sezonu. Przedsmak znajdziecie w nowym trailerze.

Choć pierwszy sezon serialu „After Life” mógł wydawać się kompletną historią i wielu nie potrzebowało kontynuacji, Netflix nie zamierza rezygnować z tej bardzo dobrze przyjętej produkcji. Drugi sezon zadebiutuje na platformie już 24 kwietnia, tymczasem w sieci pojawił się nowy trailer.

After Life – trailer:

Na początku klipu pojawiają się migawki z poprzedniego życia głównego bohatera, Tony’ego (Ricky Gervais). Ogląda on stare nagrania, na który jest razem z nieżyjącą już żoną. To właśnie o radzeniu sobie ze stratą opowiada serial „After Life”

Tony po śmierci żony traci sens swojego życia. Jest mu już wszystko jedno, więc postanawia, że odtąd będzie do bólu szczery. Z uporem maniaka punktuje hipokryzję innych ludzi, jest cyniczny i zrezygnowany. „After Life” doprawiony jest szczyptą czarnego humoru. Twórcy rozprawiają się z trudnym i delikatnym tematem za pomocą słodko-gorzkich refleksji i dowcipu.

W serialu, oprócz Gervaisa, który jest także twórcą „After Life”, występują także m.in. Kerry Godliman, Tom Basden, David Bradley, Ashley Jensen i Paul Kaye.

Premiera 2. sezonu „After Life” 24 kwietnia 2020 roku na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...