„Bad Boy” na VOD już od 8 kwietnia. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Patryka Vegi

News/Film 06.04.2020
„Bad Boy” na VOD już od 8 kwietnia. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Patryka Vegi

„Bad Boy” na VOD już od 8 kwietnia. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Patryka Vegi

Ze względu na koronawirusa dystrybutorzy coraz częściej decydują się na przyśpieszone premiery swoich filmów w serwisach VOD. Do listy tytułów, które wcześniej niż pierwotnie zakładano pojawią się na platformach streamingowych dołączy ostatnia produkcja sygnowana nazwiskiem Patryka Vegi, czyli „Bad Boy”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Bad Boy” pojawił się w polskich kinach 21 lutego. W weekend otwarcia zobaczyło go jakieś 156 tysięcy widzów, co okazało się jednym z najsłabszych wyników filmów Patryka Vegi. Na nic zdał się więc udział piłkarskich gwiazd (Kamil Grosicki i Sławomir Peszko), wszelkie kontrowersje wokół produkcji i nazywanie Antoniego Królikowskiego „polskim Leonardo DiCaprio”. Czy w dystrybucji online będzie cieszył się większym zainteresowaniem? Niedługo się przekonamy.

Teraz każdy będzie mógł obejrzeć „Bad Boya” w domowym zaciszu.

W związku z pandemią koronawirusa Kino Świat postanowiło udostępnić „Bad Boya” w serwisach streamingowych już niebawem. Film pojawi się na platformach Player+, Canal+, VoD.pl, Ipla, Cyfrowy Polsat, Orange, Play, UPC, Multimedia Polska, Vectra, Toya, Netia, Inea, Chili 8 kwietnia 2020 roku.

Tym samym „Bad Boy” dołącza do listy filmów, które za sprawą zagrożenia COVID-19 będą miały przyśpieszoną premierę VOD. Wcześniej spotkało to chociażby „Salę samobójców. Hejtera” czy „Bloodshota”.

„Bad Boy” to opowieść o trójkącie miłosnym i rywalizacji między braćmi.

Głównymi bohaterami są Piotr i Paweł. Ten pierwszy został policjantem, a ten drugi postanowił dołączyć do kibicowskiego gangu. Walczą oni o uwagę Oli – pani adwokat, która potrafi znaleźć paragrafy na najtrudniejsze wypadki. W miarę rozwoju akcji kobietę coraz bardziej wciąga przestępczy proceder.

Na ekranie zobaczymy całą plejadę gwiazd. W głównych rolach występują Maciej Stuhr i Antoni Królikowski. Oprócz nich pojawiają się Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Zawadzka i Zbigniew Zamachowski.

„Bad Boy” dostępny w Premium VOD już od 8 kwietnia 2020 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

14 odpowiedzi na “„Bad Boy” na VOD już od 8 kwietnia. Sprawdź, gdzie w sieci obejrzysz film Patryka Vegi”

  1. Z niecierpliwością czekam na film. Ma byc naprawde odlotowy. Na razie wypatruję zwiastuna. Mam na oku portal Vod1 na którym ma być dostępny zwiastun i informacja gdzie w sieci można obejrzeć film. Przesyłam link: https://vod1.pl/film/bad-boy/684 . Pod tym linkiem znajdą się informacje o filmie i sam zwiastun. Nie mogę doczekać się pierwszych kadrów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...