Maciej Stuhr będzie głosował na Andrzeja Dudę. Aktor prześmiewczo komentuje sytuację polityczną

News/Trendy 01.04.2020
Maciej Stuhr będzie głosował na Andrzeja Dudę. Aktor prześmiewczo komentuje sytuację polityczną

Maciej Stuhr będzie głosował na Andrzeja Dudę. Aktor prześmiewczo komentuje sytuację polityczną

Maciej Stuhr po raz kolejny postanowił odnieść się do polityki naszego rządu w mediach społecznościowych. Na swoim Facebooku udostępnił filmik, w którym zapewnia, że w nadchodzących wyborach będzie głosował na Andrzeja Dudę, bo „słowa się z niego sypią jak gó*** z barana”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jeszcze nie tak dawno Maciej Stuhr komentował przekazanie 2 mld zł na TVP w ironicznym filmiku na Facebooku. Dzisiaj w mediach społecznościowych aktora pojawiło się utrzymane w podobnym stylu wideo. Tym razem jednak „młody Stuhr” zapowiedział, że w zbliżających się wielkimi krokami wyborach prezydenckich zagłosuje na… Andrzeja Dudę. Tak, takiego wyznania nikt się nie spodziewał, ale przypominamy, że dzisiaj jest prima aprilis.

W swoim najnowszym wideo, aktor wyznaje, że tak jak my wszyscy od miesiąca siedzi w domu.

Izolacja zmusiła go do przemyśleń i zdecydował się, że w nadchodzących wyborach zagłosuje na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę. Swoją decyzję motywuje tym, że jest to:

Wybitny mówca, orator, nie potrzebuje kartki, słowa się z niego sypią jak gó*** z barana. Poliglota, zbawca narodu. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu… Jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku.

Opublikowany przez Macieja Stuhr Wtorek, 31 marca 2020

Nietrudno w przywołanym filmiku doszukać się ironicznego tonu.

Maciej Stuhr bardzo często krytykuje postępowania rządu za sprawą mediów społecznościowych. Tym razem odniósł się do decyzji PiS o forsowaniu wyborów prezydenckich 10 maja pomimo niebezpieczeństwa związanego z koronawirusem.

Podczas, gdy co chwilę jesteśmy namawiani, aby pozostać zamkniętymi w domu, rząd chce, abyśmy wszyscy poszli do urn i zagłosowali w wyborach prezydenckich. Takie postępowanie już spotkało się z krytyką nie tylko opozycji, ale również autorytetów medycznych i artystów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (20)

139 odpowiedzi na “Maciej Stuhr będzie głosował na Andrzeja Dudę. Aktor prześmiewczo komentuje sytuację polityczną”

 1. Artykuł o tym jak młody Stuhr krytykuje PIS. I o niczym innym. Chyba Pan Rafał nie miał pomysłu o czym napisać , więc napisał o opinii aktora. Naprawdę was już powaliło w redakcji? Nie ma ciekawszych tematów. Pan Rafał nie lubi rządu i OK jego sprawa, ale po co nam o tym pisze w serwisie o technologiach – to nie wiem.

   • Kategoria: News/Trendy, nie ma za co. :)

    Każdy się przyzwyczaił do krytyki rządu przez Stuhra i mało kto zwraca na to szczególną uwagę. Również mało kto bierze tego artystę na poważnie.

     • No cóż, jednego bawią wysublimowane żarty a inni bezmyślnie chodzą do kina na filmy Vegi. Nie oceniam. :)

    • Nie wiem co Pan ” bierze na powaznie”, ale na pewno nie gramtyke jez. polskiego. Dla faktów, zwraca uwagę na samym FB milion ludzi. Pan tez ma takie audytorium?

     • Przed napisaniem komentarza, proszę nauczyć się pisać polskie znaki. Potem pani może czepiać się mojej gramatyki. Właściwie nad gramatyką też proszę popracować.

 2. Skoro tak go nie lubicie, „gowno mu się z butów wylewa” i wiecie co będzie sobą reprezentował w kolejnym filmiku to po jaką cholerę ten filmik oglądacie? Jego media, jego opinia, jeszcze wolny kraj wiec może swoje zdanie w swój indywidualny sposób wyrazić. Przynajmniej nie powiedział to Dudy spieprzaj dziadu itp.

   • Nie widzę większej różnicy w sposobie rządzenia żadnej partii po zakończeniu II WŚ. Wszyscy robią to źle, ale niektórzy są/byli bardziej radykalni. W takim układzie ten aktor nigdy nie powinien zostać aktorem tylko całe życie narzekać na rząd. Jakimś cudem uaktywnił się dopiero po 2014 roku. Dziwne, co?

 3. Nieprawdopodobne że każdy bezkarnie może mówić jawnie co chce. To prezydent to głowa państwa… Masakra co się dzieje… Wstyd!!!! Bleee

 4. Zastanawiam się skąd taka nienawiść u Stuhra wobec obecnej władzy. Karolak też miał podobne podejście podczas wyborów z Komorowskim, ale chociaż po czasie się przyznał do błędu. Nie żebym oceniał kogoś poglądy, ale niektóre wypociny Sztura przekraczają granice. Ojciec się tylko za niego wstydzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...