Wiemy, kto może zagrać młodą Furiosę. Oby w spin-offie „Na drodze gniewu” reżyser nie chciał zwolnić tempa akcji

Artykuł/Film 27.03.2020
Wiemy, kto może zagrać młodą Furiosę. Oby w spin-offie „Na drodze gniewu” reżyser nie chciał zwolnić tempa akcji

Wiemy, kto może zagrać młodą Furiosę. Oby w spin-offie „Na drodze gniewu” reżyser nie chciał zwolnić tempa akcji

Trwają prace nad spin-offem „Mad Maxa: Na drodze gniewu”. Jego bohaterką będzie młoda Furiosa. Być może reżyser właśnie znalazł odpowiednią do tej roli aktorkę.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o książkach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Hollywood nie cierpi zastoju. Producenci i dystrybutorzy w trudnych dla nich czasach pandemii koronawirusa wstrzymują kolejne plany i odwołują planowane od dawna premiery. Nie żyją jednak tylko dniem dzisiejszym, a już myślą o przyszłości. Jak się okazuje, jednym z projektów jest spin-off „Mad Max: Na drodze gniewu” poświęcony Furiosie. Trwają właśnie castingi do filmu, które odbywają się za pomocą… Skype’a.

George Miller planuje wrócić do postapokaliptycznego świata, aby opowiedzieć o losach granej w „Na drodze gniewu” przez Charlize Theron bohaterki.

Ma to sporo sensu, bo przecież niewiele wiemy o jej przyszłości. Była to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w filmie.

Już jakiś czas temu pojawiły się plotki, że Miller widziałby w głównej roli Jodie Comer znaną chociażby z serialu „Obsesja Eve”. Wczoraj okazało się, że może się w nią wcielić Anya Taylor-Joy, którą na pewno kojarzycie z „Czarownicy. Bajki ludowej z Nowej Anglii” bądź „Emmy”. Według podawanych tu i ówdzie informacji reżyser przeprowadził już przesłuchanie.

O samym spin-offie „Mad Maxa: Na drodze gniewu” na razie niewiele wiadomo.

Prace nad scenariuszami do kolejnych części „Mad Maxa” rzekomo trwały już podczas realizacji „Na drodze gniewu”. Wtedy mówiło się o przede wszystkim o prequelu, co jakiś czas wspominając o spin-offie poświęconym Furiosie. Niezależnie od tego, które z nich Miller chciał zrealizować w pierwszej kolejności, projekt utknął na półce. Głównym tego powodem był proces sądowy między Warner Bros. a reżyserem.

Jak już wiemy preprodukcja do spin-offu ruszyła pełną parą. Zdjęcia zaplanowano na 2021 rok. O samym filmie nie mamy jednak wielu informacji, więc możemy jedynie spekulować o czym będzie. I chociaż nie wiem, czy go potrzebujemy, czy nie reżyser nas nie zawiedzie uciekając w zbyt proste odpowiedzi na nurtujące nas pytania, jestem pewien, że chcę go zobaczyć.

„Mad Maxem: Na drodze gniewu” George Miller pokazał, że potrafi podnosić adrenalinę.

Mam nadzieję, że nie stracił tego pazura i w filmie poświęconym Furiosie również dociśnie pedał gazu do dechy, serwując nam coraz to bardziej odjechane sceny akcji. Jeśli to się stanie będę zadowolony. A jeśli nie zapomni o pokazaniu gościa z gitarą strzelającą ogniem, będę wniebowzięty.

Teksty, które musisz przeczytać:

To oficjalne – „Mad Max: Na drodze gniewu” dostanie prequel. George Miller zdradził szczegóły filmu „Furiosa”

Plotki o powstaniu prequela „Mad Max: Na drodze gniewu” poświęconego przedstawionej tam bohaterce granej przez Charlize Theron krążyły po sieci od kilku lat. Aż do teraz nie otrzymaliśmy jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia, że film powstaje. Reżyser George Miller zdradził swoje plany na produkcję i czy Theron powróci do roli Furiosy.

News/Film 15.05.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...