Prace nad 3. sezonem „Dark” prawie skończone. To jeden z seriali Netfliksa, który udało się ocalić przed pandemią

News/Seriale 26.03.2020
Prace nad 3. sezonem „Dark” prawie skończone. To jeden z seriali Netfliksa, który udało się ocalić przed pandemią

Prace nad 3. sezonem „Dark” prawie skończone. To jeden z seriali Netfliksa, który udało się ocalić przed pandemią

Reżyser „Dark” poinformował w swoich mediach społecznościowych o stanie prac nad serialem. Przekazał w ten sposób optymistyczną wiadomość wszystkim fanom pierwszego niemieckiego serialu Netfliksa.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W ostatnim czasie kinomaniacy i serialożercy nie mają łatwego życia. Co chwilę pojawiają się informacje o kolejnych przełożonych premierach lub przerwanych planach. Wraz z pandemią koronawirusa świat stanął na głowie. Na szczęście są tacy, którzy zdążyli skończyć swoje produkcje na chwilę przed wysłaniem ich na kwarantannę. Ta trudna sztuka udała się Baranowi bo Odarowi i jego ekipie stojącej za netfliksowym „Dark”.

Reżyser serialu poinformował o tym na swoim Instagramie.

Co więcej z jego posta dowiadujemy się również, że nawet postprodukcja jest już na wykończeniu.

Tak! Prawie skończyliśmy z postprodukcją… pozostało tylko kilka kroków – czytamy w poście w mediach społecznościowych.

Netflix odwołał ostatnio zdjęcia do swoich produkcji z powodu zagrożenia koronawirusem.

Najpierw zamknięto plany wszystkich produkcji realizowanych w Ameryce Północnej (m.in. najnowsze sezony „Russian Doll”, „Stranger Things”, „Grace and Frankie”, „Lucyfer”). Niedługo potem zaczęto wstrzymywać prace w Europie. Jak się jednak okazuje 3. sezon „Dark” nie podzielił losów chociażby kręconego w Anglii „Wiedźmina”. Pierwszy niemiecki serial Netfliksa ma się bardzo dobrze. Co jest bardzo optymistyczną informacją dla fanów produkcji, bo jeszcze kilka tygodni temu ekipa zbierała się na dokrętki brakujących scen.

W „Dark” przenikają się różne linie czasowe.

Teraźniejszość miesza się z przeszłością i przyszłością. Punktem wspólnym są zaginięcia dzieci. Fabuła serialu jest dość zagmatwana, ale produkcja zdobyła wielu fanów na świecie i porównywana jest do jednego z największych hitów platformy Netflix „Stranger Things”.

Miłośnicy tytułu z niecierpliwością czekają na premierę 3. sezonu. Nie wiadomo jednak kiedy ona nastąpi. Netflix nie podał jeszcze żadnej daty. Biorąc pod uwagę bardzo zaawansowany stan prac nad produkcją, można oczekiwać, że już niedługo będziemy mogli wrócić do tego dziwnego, ale jak fascynującego świata.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

30 odpowiedzi na “Prace nad 3. sezonem „Dark” prawie skończone. To jeden z seriali Netfliksa, który udało się ocalić przed pandemią”

  1. To dzięki wam, pismakom, świat stanął na głowie. Interia, Onet, TVN, polszmat….co wy wyrabiacie???? Jesteście chorzy….ale na głowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...