Amazon Prime Video umożliwia tworzenie kilku profili. Funkcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce

News/VOD 23.03.2020
Amazon Prime Video umożliwia tworzenie kilku profili. Funkcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce

Amazon Prime Video umożliwia tworzenie kilku profili. Funkcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce

Prime Video wprowadza wyczekiwaną przez widzów funkcję tworzenia wielu profili. Jak podaje firma, opcja będzie na razie dostępna w wybranych krajach.

Wygląda na to, że Polska nie należy do tych krajów – sprawdziliśmy Prime Video na naszych urządzeniach i po opcji tworzenia kilku profili ani widu, ani słychu. Amazon zapowiada jednak, że z czasem funkcja pojawi się we wszystkich krajach.

Prime Video przegania w tej kwestii Netfliksa, na którym w ramach jednego konta można stworzyć maksymalnie 5 profili.

Prime Video pozwoli na stworzenie aż 6 różnych profili dla członków rodziny.

Użytkownikom Netfliksa nie trzeba opowiadać o tym, jak wygodna jest ta funkcja. Na każdym z profili można prowadzić oddzielne listy tytułów do obejrzenia, śledzić postęp oglądania czy korzystać z dopasowanych do profilu rekomendacji. W ramach konta na Prime Video będzie można także stworzyć profil dla dziecka, blokujący niedozwolone treści.

Amazon Prime Video rozwój

W bibliotece Prime Video, oprócz kultowych serii takich jak „The Office” czy „American Gods”, znajdziecie też nowe tytuły, np. „Hunters”. Rekomendacji najciekawszych produkcji dostępnych na platformie możecie szukać choćby w tekście Tomka Gardzińskiego – Co warto obejrzeć na platformie Prime Video?

Jeśli nie korzystaliście do tej pory z serwisu, możecie zapisać się na darmowy 7-dniowy okres próbny. Po tym czasie płatność za korzystanie z platformy wynosi 5,99 euro miesięcznie. Jeśli natomiast jesteście klientami sieci Play, możecie aktywować półroczny darmowy dostęp do platformy.

Teksty, które musisz przeczytać:

Serial „The Boys” w 2. sezonie będzie brutalniejszy i bardziej emocjonujący. Powstanie też film „Butcher”

Zeszłoroczny serial „The Boys” z miejsca stał się największym hitem platformy Amazon Prime Video i został uznany za jedno z najlepszych nowych dzieł o superbohaterach. Produkcja już we wrześniu wróci z 2. sezonem, a plany twórców sięgają również w kierunku kolejnej serii i krótkometrażowego filmu „Butcher”. Nowe szczegóły zdradził showrunner Eric Kripke.

News/Seriale 08.07.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...