„W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie trafi do dystrybucji kinowej. Polski horror obejrzycie już teraz na Netfliksie

News/Film 20.03.2020
„W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie trafi do dystrybucji kinowej. Polski horror obejrzycie już teraz na Netfliksie

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie trafi do dystrybucji kinowej. Polski horror obejrzycie już teraz na Netfliksie

Premiera filmu „W lesie dziś nie zaśnie nikt” zaplanowana była na piątek 13 marca 2020 roku. Wydarzenie zostało przełożone, ze względu na coraz większe zagrożenie koronawirusem. Ostatecznie film trafił prosto do biblioteki serwisu Netflix – obejrzycie go już teraz!

Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, reklamowany jako pierwszy polski slasher, nie ma łatwego startu. Jego oficjalna premiera planowana była na piątek 13 marca br. Dzień wcześniej, 12 marca, w życie weszło rozporządzenie ministra kultury w sprawie ograniczenia działalności instytucji kulturalnych, w tym kin. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Przez jakiś czas nie było wiadome, na kiedy zostanie przełożona premiera kinowa filmu. Okazuje się jednak, że takowej nie będzie.

Film „W lesie dziś nie zaśnie nikt” trafił prosto do dystrybucji VOD – obejrzycie go od teraz na Netfliksie.

Jak przystało na slasher, w filmie w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego („Plac zabaw”), fabuła kręci się wokół grupki osób, które znikają w tajemniczych, makabrycznych okolicznościach. Zaczyna się niepozornie – od powitania na młodzieżowym obozie dla osób uzależnionych od internetu. Im dalej w las, tym więcej rozlanej krwi i okrutnych morderstw.

W filmie wystąpili m.in. Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Michał Lupa, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski i Piotr Cyrwus. Scenariusz napisali Bartosz M. Kowalski, Mirella Zaradkiewicz i Jan Kwieciński.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” już teraz w Netflix Polska. 

* Zdjęcie główne: Michal Chojnacki

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (20)

239 odpowiedzi na “„W lesie dziś nie zaśnie nikt” nie trafi do dystrybucji kinowej. Polski horror obejrzycie już teraz na Netfliksie”

  • Czytałem wczoraj najtrafniejszą rację “dobrze ze ORLEN produkuje płyn do odkażania oczu w 5L baniakach'”.Ja potwierdzam opinie o tym filmie.

 1. Przestańcie jęczeć tak. Widziałem kilka przedpremierowych recenzji tego filmu i nie jest tak źle . Ale wiem, że ludzie alergicznie reagują na Wieniawę i na polskie kino. I teraz wszyscy pomstują a ząłoże si, że zaraz będize to nur 1 w Netflix Polska.

   • A widziałeś dobry zwiastun slashera? Przecież wszystkie teraz klasyki Piątki trzynastego itp, to też przecież durnowate jest, a zwiastuny jeszcze głupsze bo co pokazać? pięknych młodych, uciekających w krwi przez las. Bo to nikt tu się nie spodziewa dzieła wybitnego. Ot tak 1,5 h wieczorem zapomnieć o koronie, a potem po 1h zapomnieć o filmie. Przypominam, że ot miało mieć premierę normalnie w kinie i znalazłoby się pewnie tysiące ludzi, któzy by za to zapłacili znacnzie wyższa kasę. A tu pyk mamy na wyciągniecie reki. Czemu nie.

    • oczywiście możemy się dochodzić czy to teaser czy trailer czy wycinek czy fragment.. reklama horroru i scena w lesie w słoneczny dzień – 7 sekund z 10 – ujęcie na twarz laski i co i nic, otwiera usta.. :D Sorry ale moim zdaniem nie tędy droga.

 2. Oglądałem. Widać starania, wpływ kilku produkcji zachodnich i nie jest to coś wysokiego lotu. Ot takie 3/10 czyli z braku laku obejrzeć mozna

 3. Właśnie obejrzałam. Powiem szczerze nie miałam co do tego filmu wielkich oczekiwań ( z resztą jak do wszystkich tego typu horrorów) ale tu jest na prawdę źle. Z drugiej strony jest kilka momentów które miały być straszne a wywołały u mnie śmiech. Także jako taka lekka komedyjka może się sprawdzić jeśli ktoś nie ma co obejrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...