Czy Sebastian Fabijański ma szansę stać się nową gwiazdą polskiego rapu? Aktor zaprosił Agatę Kuleszę i Sonię Bohosiewicz do występu w teledysku

News/Muzyka 09.03.2020
Czy Sebastian Fabijański ma szansę stać się nową gwiazdą polskiego rapu? Aktor zaprosił Agatę Kuleszę i Sonię Bohosiewicz do występu w teledysku

Czy Sebastian Fabijański ma szansę stać się nową gwiazdą polskiego rapu? Aktor zaprosił Agatę Kuleszę i Sonię Bohosiewicz do występu w teledysku

Sebastian Fabijański to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów młodego pokolenia. Gwiazda filmów „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Kamerdyner” i „Legiony” spróbuje swoich sił w branży muzycznej. Już wkrótce do sprzedaży trafi jego raperski album „Prymityw”, którego przedsmakiem jest teledysk do piosenki Więzień_.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Polskie kino w ostatnich dziesięciu latach przeżywa wyraźny renesans formy, do czego wydatnie przyczynili się debiutujący w tym czasie aktorzy młodszego pokolenia. Wśród nich warto wymienić również Sebastiana Fabijańskiego, który pierwszy raz pojawił się na ogólnopolskim radarze przy okazji takich produkcji jak „Misja: Afganistan”, „Miasto 44” i „Pod Mocnym Aniołem”, a od tego czasu mogliśmy go również śledzić m.in. w filmach Patryka Vegi, „Kamerdynerze”, „Mowie ptaków” i „Legionach”, a także serialach „Ultraviolet” i „Belfer”.

Okazuje się jednak, że aktorstwo to niejedyna ścieżka kariery, jaką ma zamiar podążać Fabijański. W ostatnich godzinach już ponad 34 tys. osób miało okazję przekonać się, czy urodzony w Warszawie artysta może się też pochwalić umiejętnościami wokalnymi. Do sieci trafił utwór z jego nowej raperskiej płyty.

Utwór o enigmatycznym tytule Więzień_ otrzymał też własny teledysk. Pojawili się w nim znani z kina i telewizji Sebastian Fabijański, Agata Kulesza, Łukasz Simlat i Sonia Bohosiewicz.

Więzień_ to zresztą dla Fabijańskiego okazja, żeby pokazać całą gamę swoich różnorodnych umiejętności. Bo to on odpowiada również za scenariusz i reżyserię materiału wideo do piosenki. Zdjęcia do psychodelicznego teledysku nagrał z kolei Konrad Bloch. Trwający niecałe 3 minuty filmik pokazuje związanego mężczyznę, który bezskutecznie próbuje wyrwać się z uwięzi.

Sam Sebastian Fabijański przyznaje w wypowiedzi znajdującej się pod teledyskiem, że rap robił od 17. roku życia. I dlatego nie ma zamiaru przejmować się ewentualnymi skargami, że aktor wziął się za muzykę. Bo przecież, jak sam podkreśla, „nie podpisał umowy na wyłączność z aktorstwem”. Za produkcję całej płyty odpowiada Asfalt Records. „Prymityw” jest już dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie internetowej wytwórni.

Album „Prymityw” od Sebastiana Fabijańskiego trafi do sprzedaży 24 kwietnia.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Czy Sebastian Fabijański ma szansę stać się nową gwiazdą polskiego rapu? Aktor zaprosił Agatę Kuleszę i Sonię Bohosiewicz do występu w teledysku”

 1. Kolejny ? Co wy wszyscy z tym rapem ?
  Tym bardziej, że tradycyjnie ten gatunek skończył się na Jamalu z Rewolucji i Pokahontaz. Wszystkie nowe odmiany należy nazwać muzyką pokrewną.

  Nie znam gościa. Miasto 44 to zbyt słaby scenariusz, by się tym chwalić.
  Był taki jeden, co go wypromowali i poszedł do show biznesu, by narzekać na show biznes.
  Szczerze ? Nie czuję klimatu bloków/ulicy ale żal mi tych raperów. Poświęcili wszystko, by spełnić swe marzenia, zaczynali dosłownie od zera, włożyli w to całą swą pasję i energię …

  Tymczasem 20 20 i cały internet, Teleexpress i kot wie kto jeszcze szaleje, gdy ktoś powie że tak właściwie to skoro to takie modne to też zostaje raperem. Rapuje ksiądz, aktor, uczeń podstawówki, nawet lekarz i siostra zakonna. Ile można ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...