Fani Marvel Cinematic Universe mogą rozpocząć świętowanie. Dzięki Hasbro wiemy, jakie seriale i filmy dostaną w latach 2020-21

News/Film 24.02.2020
Fani Marvel Cinematic Universe mogą rozpocząć świętowanie. Dzięki Hasbro wiemy, jakie seriale i filmy dostaną w latach 2020-21

Fani Marvel Cinematic Universe mogą rozpocząć świętowanie. Dzięki Hasbro wiemy, jakie seriale i filmy dostaną w latach 2020-21

W ostatnich miesiącach o Marvel Cinematic Universe było stosunkowo cicho. Następna faza filmowego uniwersum ma jednak coraz mniej sekretów przed fanami. Dzięki grafikowi firmy Hasbro wiemy, jakie dokładnie produkcje Marvel Studios trafią do kin, telewizji i serwisu Disney+ w kolejnych dwóch latach.

Rok 2020 będzie stosunkowo ubogi w nowe produkcje sygnowane marką MCU. Wiadomo to nie od dziś. Taka strategia Disneya jest nawet do pewnego stopnia zrozumiała. Po filmowym wydarzeniu takim jak „Avengers: Koniec gry” oglądanie kolejnych pomniejszych przygód bohaterów z 2. czy nawet 3. szeregu Marvela nie miałoby większego sensu. Odrobina oddechu przyda się więc nawet najbardziej zagorzałym fanom.

Co bynajmniej nie oznacza, że w najbliższych miesiącach nie czekają nas żadne emocje związane z Avengers, Spider-Manem i resztą superbohaterów. Disney ruszy z nowościami zwłaszcza od przyszłego roku, a dzięki firmie Hasbro dowiedzieliśmy się, o jakie produkcje dokładnie chodzi.

Fani Marvel Cinematic Universe otrzymają wkrótce 6 filmów, 6 seriali na Disney+, 2 animacje na Disney XD i Disney Jr. oraz grę wideo.

marvel cinematic universe hasbro
Foto: Marvel – filmy i seriale na lata 2020-21

Większość ujawnionych tytułów była oczywiście znana już od kilku miesięcy. Opublikowana przez Hasbro chronologia pokazuje jednak, że w przyszłym roku na platformie Disney+ zadebiutuje więcej dzieł niż jeszcze niedawno podejrzewano. Prace nad serialem „Hawkeye” natrafiły bowiem na pewne przeszkody (spekulowano nawet, czy w ogóle dojdzie do realizacji projektu o Clincie Bartonie), zaś o „Ms. Marvel” wiadomo było do tej pory bardzo niewiele.

Nowością jest także informacja, że następny solowy film o Spider-Manie również zadebiutuje w przyszłym roku i trafi do kin u boku „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings”, „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”, a także „Thor: Love and Thunder”. Potwierdzeniem daty premiery niezatytułowanej jeszcze produkcji wydaje się również fakt, że odtwórca głównej roli – Tom Holland – odbył dwa tygodnie temu spotkanie z przedstawicielami Marvela i Sony. Aktor zdradził kanałowi HeyUGuys, że poznał na nim szczegóły projektu, więc główny kręgosłup historii musi być już gotowy. Zanim jednak zasiądziemy w kinach na wspomnianym filmie, fanów MCU czekają jeszcze dwie tegoroczne premiery. Chodzi oczywiście o „Czarną wdowę” oraz „Eternals”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Fani Marvel Cinematic Universe mogą rozpocząć świętowanie. Dzięki Hasbro wiemy, jakie seriale i filmy dostaną w latach 2020-21”

  1. Brakuje mi tu szczerze poza Spidermanem i Thorem jakiegoś filmu pełnometrażowego z jednym z pierwszoplanowych bohaterów, bo jakby nie było Czarna Wdowa i Dr. Strange to druga liga bohaterów Marvela, tak samo grupa Eternals. Prosiłoby się tu o jeśli nie film z Kapitanem Ameryką to Strażników Galaktyki 3 albo odkopanie którejś z zakurzonych i nieco zapomnianych albo i nigdy nie wykorzystanych w filmach na podstawie komików Marvela postaci czyli Blade’a, Punishera, Ghost Ridera, She – Hulk czy kolejne podejście do solowego filmu z Hulkiem albo pójść w stronę ikonicznych antagonistów np. Normana Osborna gdzie spokojnie dałoby się nakręcić o nim film inny niż wszystkie dotychczasowe z MCU, coś będącego odpowiedzią Marvela na Jokera, pokazującego proces stopniowej przemiany Normana Osborna z biznesmena i naukowca w jego szalone alterego Green Goblina. Szczególnie, że jeśli potem wsadzić go w Spidermena to byłaby szansa na film będący luźną ekranizacją jednaj z moich ulubionych serii – Dark Regin i wprowadzenie Dark Avengers

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...