Yennefer, Fringilla i Filavandrel na zdjęciach z planu 2. sezonu „Wiedźmina”

News/Seriale 24.02.2020
Yennefer, Fringilla i Filavandrel na zdjęciach z planu 2. sezonu „Wiedźmina”

Yennefer, Fringilla i Filavandrel na zdjęciach z planu 2. sezonu „Wiedźmina”

Nie tak dawno informowaliśmy, że w sieci pojawiły się zdjęcia osób grających elfy w 2. sezonie „Wiedźmina”. Teraz wyciekły fotki, na których w ich towarzystwie widać chociażby serialową Yennefer.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Włodarze Netfliksa wiedzieli, że tworzą coś wyjątkowego. Jeszcze przed premierą 1. sezonu „Wiedźmina” zapowiedziano bowiem, że ruszą prace nad kontynuacją. Serial okazał się wielkim hitem, przez co w Stanach Zjednoczonych znacząco wzrosło zainteresowanie sagą Andrzeja Sapkowskiego. Twórcy produkcji szybko zakasali więc rękawy i ruszyli na plan 2. sezonu.

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” rozpoczęły się niemal tydzień przed planowanym terminem.

Twórcy już od premiery pierwszej odsłony serialu nie próżnowali. Co chwilę pojawiały się kolejne mniej lub bardziej oficjalne informacje dotyczące kontynuacji. Atmosfera jest więc gorąca, chociaż nowe odcinki pojawią się na platformie nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Obecnie twórcy pracują nad scenami z elfami w serialowym obozie stworzeń w Dorking w Wielkiej Brytanii. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia pokazujące jak mniej więcej te istoty będą prezentować się na ekranie. Teraz możemy przyjrzeć im się z jeszcze bliższej odległości. Wśród nich można dostrzec znaną już z 1. sezonu Yennefer graną przez Anyę Chalotrę. Oprócz niej na fotkach znajdują się chociażby serialowa Fingillia, Filavandrel, Francesca czy jej brat, którego postać została wymyślona specjalnie na potrzeby produkcji.

W 2. sezonie „Wiedźmina” pojawi się mnóstwo nowych twarzy.

Zagrają chociażby Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Mecia Simson jako Francesca oraz Kristofer Hivju jako Nivellen. Czekamy również na informację, czy Mark Hamill wcieli się w Vesemira. Netflix złożył aktorowi propozycję, ale ten jeszcze na nią nie odpowiedział.

Reżyserią nowych odcinków serialu zajmą się kolejno: odcinki 1. i 2. Stephen Surjik („Umbrella Academy”), odcinki 3. i 4. Sarah O’Gorman („Przeklęta”), odcinki 5. i 8. Ed Bazalgette („Upadek królestwa”), odcinki 6. i 7. Geeta V. Patel („Meet The Patels”).

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina” zaplanowana jest na 2021 rok.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

8 odpowiedzi na “Yennefer, Fringilla i Filavandrel na zdjęciach z planu 2. sezonu „Wiedźmina””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...