Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix ujawnia nowe nazwiska w obsadzie

News/Seriale 21.02.2020
Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix ujawnia nowe nazwiska w obsadzie

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix ujawnia nowe nazwiska w obsadzie

Produkcja 2. sezonu „Wiedźmina” wystartowała – ogłosił właśnie Netflix. Firma zdradziła także nazwiska aktorek i aktorów, którzy dołączą do obsady widowiska.

Netflix potwierdził, że zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” ruszyły w tym miesiącu w Wielkiej Brytanii. W serialu zobaczymy ponownie m.in. Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę i Freyę Allan. Oprócz nich na planie produkcji zameldują się także nowi członkowie obsady.

W 2. sezonie „Wiedźmina” zagrają Yasen Atour („Young Wallander”) w roli Coena, Agnes Bjorn („Potwór”) jako Vereena, Paul Bullion („Peaky Blinders”) jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen („Szybcy i wściekli 9”) jako Eskel, Aisha Fabienne Ross („Dziewczyna z portretu”) w roli Lydii, Mecia Simson jako Francesca oraz Kristofer Hivju (jako Nivellen), o którego angażu mówiło się kilka dni temu.

Na liście nie ma nazwiska Marka Hamilla. Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o propozycji wcielenia się w rolę Vesemira, którą Netflix miał złożyć aktorowi. Z kolei wczoraj portal Redanian Intelligence opublikował wyciek z planu serialu. Na zdjęciach widać grupę statystów przebranych za elfy.

Przy okazji nowych informacji o nadchodzącym sezonie, showrunnerka produkcji, Lauren S. Hissrich wypowiedziała się na temat sukcesu pierwszego sezonu:

Dobre przyjęcie pierwszego sezonu „Wiedźmina” postawiło wysoko poprzeczkę dla nowych osób dołączających do obsady. Naszej ekspertce od castingu, Sophie Holland i jej zespołowi udało się jednak po raz kolejny znaleźć najlepszych aktorów i aktorki dla wszystkich postaci. Nie mogę także doczekać się, aż zobaczę, jak historie o Wiedźminie ożyją na ekranie dzięki wybranym przez nas utalentowanym reżyserom.

Reżyserią nowych epizodów serialu zajmą się kolejno: odcinki 1. i 2. Stephen Surjik („Umbrella Academy”), odcinki 3. i 4. Sarah O’Gorman („Przeklęta”), odcinki 5. i 8. Ed Bazalgette („Upadek królestwa”), odcinki 6. i 7. Geeta V. Patel („Meet The Patels”).

Premiera 2. sezonu „Wiedźmina”  zaplanowana jest na 2021 rok.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

2 odpowiedzi na “Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina”. Netflix ujawnia nowe nazwiska w obsadzie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...