Quebonafide po 2 latach wraca z nowym singlem. W „ROMANTICPSYCHO” rozlicza się ze swojej przeszłości

News/Muzyka 07.02.2020
Quebonafide po 2 latach wraca z nowym singlem. W „ROMANTICPSYCHO” rozlicza się ze swojej przeszłości

Quebonafide po 2 latach wraca z nowym singlem. W „ROMANTICPSYCHO” rozlicza się ze swojej przeszłości

Quebonafide, czyli Kuba Grabowski, wraca z nowym singlem. Na Spotify pojawił się kawałek rapera pt. ROMANTICPSYCHO. Quebo rozlicza się w nim z ostatnich lat swojego życia.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Quebonafide to jeden z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce – łącznie sprzedał 350 tys. płyt. Jego debiutancki album z 2015 roku, „Ezoteryka”, osiągnął status platynowej płyty i znalazł się na 1. miejscu najlepiej sprzedających się albumów według OLiS . Na swoim koncie muzyk ma trzy krążki, w tym jeden wydany razem z Taco Hemingwayem, w kolektywie Taconafide. To właśnie ta płyta, „Soma 0,5 mg”, była do tej pory ostatnim przejawem działalności artystycznej rapera.

Dzisiaj w serwisie Spotify pojawił się nowy singiel Quebonafide – ROMANTICPSYCHO.

Jeżeli płyta „Soma 0,5 mg” była o hajsie i sławie, to teraz raperowi przyszło rozliczyć się z tą przeszłością. ROMANTICPSYCHO to swoisty zapis rozmowy rapera z terapeutą, który próbuje dowiedzieć się, jakie emocje siedzą w mężczyźnie i co nim kieruje. Zachęca do zwierzenia się z ostatnich lat życia, od momentu, w którym Quebonafide odnosił sukces za sukcesem, wynikający z szumu medialnego, jaki wywołała jego płyta wydana wraz z Taco Hemingwayem pod szyldem Taconafide.

Głównymi tematami ROMANTICPSYCHO są sława i miłość.

Ta ostatnia wydaje się spalać muzyka od środka. Uczucie do kobiety pochłonęło go całkowicie – widziałem gwiazdy bez teleskopu – rapuje Quebonafide.

Na razie nie jest jasne, czy nowy singiel to zapowiedź kolejnej płyty Quebonafide. Przekonamy się zapewne już niebawem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Filmowcy ponownie sięgają do początków polskiego rapu. Nowy zwiastun zapowiada kinowy dokument „Skandal. Ewenement Molesty”

Olbrzymi sukces polskiego hip-hopu w latach 90. to prawdziwy temat-rzeka. Popularność zyskało wtedy kilka świetnych grup, a wśród nich była również warszawska Molesta. Historię powstania pierwszej płyty zespołu i późniejszego sukcesu tworzących go raperów dokumentuje film „Skandal. Ewenement Molesty”. Właśnie dostał zwiastun.

Trailer/Film 18.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...