Piątek + Netflix = czas na weekend! Sprawdźcie nowości serwisu – pełna lista filmów i seriali

News/VOD 07.02.2020
Piątek + Netflix = czas na weekend! Sprawdźcie nowości serwisu – pełna lista filmów i seriali

Piątek + Netflix = czas na weekend! Sprawdźcie nowości serwisu – pełna lista filmów i seriali

Tak, możecie odetchnąć z ulgą – to już piątek! A wraz z nim nowe seriale i filmy na Netfliksie. Dzisiaj do serwisu dodanych zostało „zaledwie” 5 nowości. Warto zauważyć, że wśród nich znalazł się tytuł „Locke & Key”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Hologramowa miłość – 1. sezon

Netflix to nie tylko anime, ale także mnóstwo seriali azjatyckich. Już dziś do serwisu zawitał kolejny – „Hologramowa miłość”. Tematem produkcji jest miłość versus nowe technologie. Han So-yeon przestała wierzyć w miłość i postanowiła odpuścić sobie romanse. Traf jednak chce, że na swojej drodze spotyka hologram o imieniu Al. Dziewczyna zakochuje się w nim, ale uczucia zaczyna też żywić do twórcy hologramu, który wygląda… tak samo jak swoje dzieło. Co jest prawdą, a co tylko złudzeniem?

Locke & Key – 1. sezon

Żądni przygód, zabawy i tajemnicy? Dobrze trafiliście, na Netfliksie debiutuje dzisiaj serial dla młodzieży – „Locke & Key”. Produkcja oparta jest o serię komiksów stworzonych przez Joe Hilla, syna Stephena Kinga, i Gabriela Rodrigueza. Trójka rodzeństwa przeprowadza się wraz z mamą do nowego domu. Tam czeka na nich wiele niespodzianek – nowe miejsce, w którym zamieszkają, pełne jest kluczy. A te łączą zwykłą rzeczywistość z tym, co nadprzyrodzone.

Kto zabił Malcolma X?: Sezon 1

Serial dokumentalny poświęcony postaci Malcolma X, działacza, który zasłynął z walki o równouprawnienie Afroamerykanów i dla wielu mieszkańców gett uznawany jest za bohatera. Jego śmierć osnuta jest aurą tajemnicy, jeśli chodzi o powiązania morderców z FBI i uprzednim zamachem na dom Malcolma X. Mężczyzna zginął bowiem w Harlemie – został zastrzelony przez członków Narodu Islamu, którzy nie pogodzili się z opuszczeniem przez niego szeregów tej organizacji.

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 7 lutego 2020:

 • Hologramowa miłość: Sezon 1
 • Locke & Key: Sezon 1
 • Koniara 7/2/2020
 • Kto zabił Malcolma X?: Sezon 1
 • Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Sezon 2

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

11 odpowiedzi na “Piątek + Netflix = czas na weekend! Sprawdźcie nowości serwisu – pełna lista filmów i seriali”

 1. “Trójka rodzeństwa przeprowadza się wraz z mamą do nowego tomu.” – tak od razu? Nie mogą zabawić chwilę w pierwszym tomie? ;)

  PS Kolejny raz chciałbym przypomnieć o błędzie z komentarzami :(

   • Ten o którym wiele razy pisałem – po publikacji nowego artykułu przez jakiś czas są zwykłe komentarze (wordpressowe?) a dopiero po jakimś czasie (po odświeżeniu strony ofc) pojawia się Disqus. Nie wiem czy w każdym artykule ale nawet sporo tego.

 2. Netflixowcy…a Wy w ogóle jeszcze macie czas na jakieś randki lub sex? Czy każdy wolny weekend przed tv?????????????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...