Już w marcu na Canal+ fani polskich seriali będą mieć co oglądać. W tym miesiącu premierę będzie mieć nowa komedia kryminalna Juliusza Machulskiego – „Mały Zgon”. Zaprezentowano właśnie oficjalny zwiastun serialu.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Mazury, sobowtóry, zakapiory, kartele narkotykowe, skorumpowana policja i komedia pomyłek – tak zapowiada się nowy serial Juliusza Machulskiego, który już 8 marca zadebiutuje w telewizji Canal+. W podwójnej roli wystąpił w nim Piotr Grabowski, którego postać będzie głównym źródłem zamieszania w tytułowej miejscowości.

„Mały Zgon” ma być polską odpowiedzią na zagraniczne serie takie jak „Ozark” i „Breaking Bad”.

Mały Zgon – zwiastun:

Na ekranie zobaczymy m.in. Piotra Grabowskiego, Annę Seniuk, Katarzynę Herman, Jacka Komana, Piotra Głowackiego. Za scenariusz odpowiadają Maciej Kawalski i Piotr Domalewski. Za kamerą, oprócz Machulskiego, stanęli również Maciej Kawalski wraz z Filipem Syczyńskim.

Premiera serialu „Mały Zgon” już 8 marca o 21:30 w Canal+.

Teksty, które musisz przeczytać:

Luty w rytmie disco-polo. Ale nie tylko „Zenek” porwie nas do zabawy. Filmy, których nie warto przegapić

Po solidnym, aczkolwiek mało wyrazistym styczniu luty 2020 zapowiada się na miesiąc o wiele bardziej konkretnych filmowych doświadczeń. Frekwencyjnym przebojem (być może nawet całego roku) będzie zapewne „Zenek”, ale warto mieć na uwadze także i „Ptaki nocy”, „Monos”, czy „Kłamstewko”. Poniżej lista najciekawszych premier kinowych i telewizyjnych lutego 2020.

Top/Film 04.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...