Mark Ronson, Mata i Taco Hemingway – wiemy, kto wystąpi podczas Fest Festival 2020

News/Muzyka 04.02.2020
Mark Ronson, Mata i Taco Hemingway – wiemy, kto wystąpi podczas Fest Festival 2020

Mark Ronson, Mata i Taco Hemingway – wiemy, kto wystąpi podczas Fest Festival 2020

Już w sierpniu czeka nas druga odsłona Fest Festivalu. Dzisiaj poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas tego wydarzenia. I line-up robi się coraz bardziej imponujący. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Fest Festival to impreza bardzo młoda. W tym roku odbędzie się dopiero druga jej edycja. I raczej nie ostatnia. Prawdopodobnie na stałe zapisze się na mapie muzycznych wydarzeń Polski. Organizatorzy ponownie bowiem zaprosili wielkie gwiazdy, których koncertów rodzima publiczność jest spragniona. Wśród nich znalazło się miejsce dla autora rapowego fenomenu ostatnich miesięcy.

W minionym roku podczas dwóch dni Fest Festival wystąpili chociażby Alan Walker, Lost Frequencies i Jaden Smith. Ta edycja zapowiada się równie ekscytująco. I chociaż do sierpnia jeszcze sporo czasu, ogłoszono już część nazwisk gwiazd, jakie będziemy mogli usłyszeć w Chorzowie.

Fest Festival 2020 – kto wystąpi?

Druga edycja wydarzenia potrwa trzy dni. Rozpocznie się 13 a skończy 15 sierpnia 2020 roku. Miejsce muzycznego święta pozostaje niezmienne. Gwiazdy pojawią się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Pierwszym ogłoszonym dwa miesiące temu headlinerem był James Bay. Prócz niego na scenie chorzowskiego parku zobaczymy Sigrid, Nothing But Thieves, Denzela Curry, Ferdinand and Left Boy, Motor Drum City Ensamble, Secret Cinema, Maduk i CVAV 2.0. Już na podstawie tych nazwisk wiadomo było, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dzisiaj do grona tych znamienitych artystów dołączyły kolejne gwiazdy. Tym samym należy spodziewać się występów Taco Hemingwaya, Daughter, Sohn, Alice Glass i Sonbird. Drugim headlinerem jest natomiast Mark Ronson, czyli producent ze Stanów Zjednoczonych, który współpracował m.in. z Bruno Marsem, Miley Cyrus, Lady Gagą czy Duą Lipą.

Materiały prasowe
Materiały prasowe

Mata na Fest Festival 2020

Jakby tego było mało pojawiło się jeszcze jedno nazwisko, które z pewnością przyciągnie tłumy. Autor Patointeligencji – Mata –także wystąpi podczas tegorocznej edycji Fest Festival. A to jeszcze nie koniec. Za jakiś czas można spodziewać się kolejnych artystów i wszystko wskazuje na to, że będą to równie wielkie gwiazdy.

Już możecie rezerwować sobie czas i kupować bilety oraz karnety dostępne na stronie organizatora.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...