Apple przypomina, aby nowi użytkownicy uruchomili swój darmowy rok z Apple TV+. Promocja dobiega końca

Artykuł/Film 30.01.2020
Apple przypomina, aby nowi użytkownicy uruchomili swój darmowy rok z Apple TV+. Promocja dobiega końca

Apple przypomina, aby nowi użytkownicy uruchomili swój darmowy rok z Apple TV+. Promocja dobiega końca

Platforma streamingowa Apple TV+ zadebiutowała w Polsce i na świecie 1 listopada. W ramach promocji nowego serwisu, firma Apple oferowała darmową roczną subskrypcję usługi dla wszystkich, którzy kupili nowy sprzed przed jej oficjalnym startem. Teraz przypomina, że tylko do jutra można uruchomić bezpłatną roczną subskrypcję.

Start platformy Apple TV+ był różnie oceniany w pierwszych tygodniach jej działalności. O ile użytkownicy chwalili poszczególne produkcje, o tyle samo działanie serwisu pozostawiało sporo do życzenia. Znaczącym plusem była jednak specjalna promocja dla nowych użytkowników sprzętu Apple.

Apple TV Plus - powiadomienie push

Teraz firma wysyła użytkownikom specjalne powiadomienia push przypominające, że 31 stycznia kończy się możliwość uruchomienia bezpłatnej rocznej subskrypcji.

Była ona przewidziana dla klientów, którzy w dniach: 10 września (premiera iPhone’a 11) – 31 października kupili nowy sprzęt z katalogu Apple. Dla innych użytkowników Apple TV+ posiada 7-dniowy okres próbny, a miesięczna subskrypcja wynosi: 4,99$.

Uwaga! Przypominamy, że darmowej rocznej subskrypcji nie można wyłączyć przed końcem obowiązywania promocji.

Dlaczego warto uruchomić roczną subskrypcję Apple TV+?

W tym momencie w serwisie znajduje się 12 seriali oraz 2 filmy pełnometrażowe, w tym głośne, szeroko komentowane i bardzo dobrze przyjęte produkcje, jak „The Morning Show”, „Dickinson” czy „Servant”.

W najbliższych miesiącach na platformę ma trafić jednak kolejnych 12 tytułów, w tym „Myhic Quest: Raven’s Banquet”, „Visible: Out on TV”, „The Banker” czy „Beastie Boys Story”. W planach jest też wiele innych produkcji.

Najciekawsze seriale dostępna na Apple TV+:

The Morning Show

Jennifer Anniston, Reese Whitherspoon i Steve Carell w nominowanym do trzech Złotych Globów serialu o pracownikach porannego programu informacyjnego, których życie zostaje wywrócone do góry nogami w wyniku skandalu związanego z molestowaniem seksualnym i akcją #metoo. Poruszający, świetnie napisany serial, który podejmuje ważny temat w wyjątkowo interesujący sposób.

Produkcja już dostępna na platformie Apple TV+.

Dickinson

Jeden z najlepszych seriali młodzieżowych ostatnich lat, (zaraz po „Euforii“ HBO), we współczesny sposób opowiadający historię amerykańskiej poetki Emily Dickinson. Produkcja Apple TV + ukazuje ją jako zwykłą nastolatką z problemami, która jednak w wolnych chwilach lubi pisać wiersze we własnym zeszycie. Wyśmienita warstwa audio-wizualna i świetna Hailee Steinfeld sprawiają, że serial porywa już od pierwszych scen.

Produkcja już dostępna na platformie Apple TV+.

Servant

Intrygujący serial, z odcinkami w reżyserii M. Night Shyamalana, wykorzystujący sprawdzoną formułę znaną z jego filmów. Z ekranu sączy się posępny, tajemniczy klimat, a centralna zagadka jest tyleż zaskakująca, co potrafiąca zjeżyć włos na głowie. Serial świetnie operuje napięciem i myli tropy.

Produkcja już dostępna na platformie Apple TV+.

Truth Be Told

Olivia Spencer i Aaron Paul w serialu o samozwańczej dziennikarce śledczej, posiadającej własny podcast, której działania nieopatrznie doprowadziły do osadzenia w więzieniu niewinnego człowieka. Teraz kobieta musi zrobić wszystko, co w jej mocy, aby pomóc uniewinnić mężczyznę.

Produkcja już dostępna na platformie Apple TV+.

Little America

Najnowszy serial Apple TV to osiem różnorodnych opowieści, przedstawiających historie imigrantów, którzy wyjechali do USA, aby odkryć ten „kraj mlekiem i miodem płynący“. Serial-antologia, wyprodukowana przez twórców filmu „I tak cię kocham“, czy serialu „Master of None“, przyciąga ciekawym i zróżnicowanym portretem różnych mieszkańców Ameryki.

Produkcja już dostępna na platformie Apple TV+.

Dostępne są także seriale: „See”, „For All Mankind”, „Ghostwriter”, „Snoopy in Space”, „Oprah’s Book Club”, „Helpsters”, oraz filmy: „Hala”, „The Elephant Queen”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Apple przypomina, aby nowi użytkownicy uruchomili swój darmowy rok z Apple TV+. Promocja dobiega końca”

  1. Double check potrzebny :D. Apple pisze na swojej stronie, że oferta obowiązuje przez 3 miesiące od zakupu, więc każdy ma swój deadline na aktywację. Tak się składa, że dla niektórych liczy się to od 1 listopada (start apple tv+) i dlatego dostali powiadomienie o końcu promo 31 stycznia (3 miesiące później). Ponadto chyba wcale nie była ograniczona czasowo do 31 października – mój iPad kupiony na początku grudnia również kwalifikował się do promocji, jak pewnie i wszystkie inne nowe sprzęty :).

    Źródło: https://www.apple.com/promo/pdf/EN_US_ATV+_Promo_TandCs.pdf

  2. Ja przegapiłem tą promkę bo kupiłem macbooka w październiku a dopiero w lutym zainstalowałem Apple TV, ale dostałem ostatnio maila że “Twoje nowe urządzenie Apple zawiera roczną bezpłatną subskrypcję Apple TV+”. Niestety nie mam pojęcia jak ją uruchomić. W aplikacji dalej widzę tylko 7 -dniową darmową ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...