Narcos: Meksyk” z nowymi odcinkami już za dwa tygodnie. Z tej okazji platforma Netflix zaserwowała nam nowy, emocjonujący zwiastun.

Serial Netfliksa „Narcos: Meksyk” opowiada bazującą na prawdziwych wydarzeniach historię szefa meksykańskiego kartelu, Feliksa Gallardo. Gallardo trudnił się przemytem kokainy na teren Stanów Zjednoczonych, co sprawiło że zaintersowali się nim agenci DEA (Drug Enforcment Administration). Ci sami, którzy polowali na Waltera White’a w serialu „Breaking Bad”.

1. sezon ukazywał śledztwo agenta Kikiego Camareny (dobry Michael Pena), który przez osiem premierowych odcinków bawił się w krwawą wersję zabawy w kotka i myszkę, próbując przyłapać Gallardo na gorącym uczynku. Finał serialu zdradził nam nie tylko dramatyczne zwieńczenie tej misji, ale przedstawił także, kto jest narratorem całej opowieści.

Wydarzenia te zmieniły sposób postrzegania prezentowanych wydarzeń, dlatego możemy spodziewać się, że w 2. sezonie czekają nas spore zmiany.

Nowy zwiastun, który właśnie ujrzał światło dzienne, zapowiada ponadto sezon pełen napięcia i intrygujących zwrotów akcji.

Najnowsza seria, choć rozgrywa się po dramatycznych wydarzeniach, znanych z premierowych odcinków, opowie nową historię. Twórcy przyjrzą się, w jaki sposób dochodzi do zbudowania intratnego imperium, a także jak łatwo można obrócić je w niwecz.

Oficalne materiały Netfliksa zdradzają, że:

Gallardo to teraz ojciec chrzestny pierwszego meksykańskiego kartelu Guadalajara – próbuje utrzymać władzę, rozwijać swoje imperium i poradzić sobie ze zdradami i ofiarami poniesionymi w drodze do pozycji El Padrino.

Narcos: Meksyk - plakat promocyjny 2. sezonu

Rośnie napięcie między rywalizującymi terytoriami kartelu. Félix traci kontrolę nad sytuacją. Na dodatek zawzięty agent DEA, Walt Breslin, nie przestrzegając zasad rozpoczyna „Operację Leyenda”, wymierzoną bezpośrednio w szefa kartelu i jego najbliższych współpracowników, co dodatkowo destabilizuje działalność przestępczą grupy.

Nie bez powodu oficjalne hasło reklamowe nowego sezonu to: Upadek z wysoka boli najbardziej.

W 2. sezonie ponownie ujrzymy Diego Lunę jako Feliksa Gallardo. Towarzyszyć mu będą (m.in): Tenocha Huerta, Teresa Ruiz i Scoot McNairy. 2. seria ma ponownie składać się z 8 odcinków, które powstały pod okiem trójki showrunnerów: Carlo Bernard, Chris Brancato, Doug Miro.

2. sezon serialu „Narcos: Meksyk” trafi na platformę streamingową Netflix 13 lutego.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Proceder” o Tomaszu Chadzie trafi na platformę Netflix już w marcu

Inwazja polskiego kina na platformę streamingową Netflix trwa w najlepsze. Od jakiegoś czasu do zasobów polskiej, a często i światowej biblioteki giganta VOD trafia coraz więcej polskich produkcji. Teraz, w zaledwie kilka miesięcy od swojej kinowej premiery, film „Proceder” również pojawi się w przepastnych zbiorach serwisu.

News/Film 25.02.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...