Play z gratką dla fanów sportu. Kanał Eleven Sports dostępny w jakości 4K w Play Now

News/Film 28.01.2020
Play z gratką dla fanów sportu. Kanał Eleven Sports dostępny w jakości 4K w Play Now

Play z gratką dla fanów sportu. Kanał Eleven Sports dostępny w jakości 4K w Play Now

Sieć Play coraz mocniej rozwija swój najnowszy produkt – Play Now, będący nowym sposobem oglądania telewizji. Usługa dostępna jest dla klientów sieci w cenie abonamentu. Pozwala oglądać kanały telewizyjne z poziomu przeglądarki internetowej. Istnieje też wersja z dekoderem, dostępna dla każdego, która właśnie dostała nową usługę – kanał sportowy premium w jakości 4K.

Play Now TV Box, czyli dekoder do usługi telewizyjnej Play, daje dostęp swoim użytkownikom do ponad 20 kanałów telewizyjnych, w tym tysięcy godzin filmów, seriali i innych programów na żądanie.

Play Now - zajawka usługi

Klient może uzupełnić swój abonament także o dodatkowe pakiety tematyczne: Sport, Kids, Extra czy HBO GO, co daje łącznie liczbę ponad 70. kanałów.

Użytkownicy pakietu Sport otrzymają dostęp do czterech kanałów sportowych Eleven Sports, emitujących treści przez 24 godziny na dobę w jakoś HD.

Kanał sportowy Eleven Sports 1 od teraz dostępny jest także w jakości 4K, dla abonentów dekodera Play Now TV Box.

Play Now TV Box - jak działa

Warto przypomnieć, że w najbliższym czasie wrażeń sportowych, które będziemy mogli oglądać w takiej rozdzielczości, będzie bardzo wiele. Wiadomo, że na Eleven Sports 1 zobaczymy między innymi wszystkie mecze hiszpańskiej LaLiga Santander, spotkania niemieckiej Bundesligi czy derby Mediolanu.

Usługa dostępna jest dla nowych i starych klientów po wcześniejszym uruchomieniu.

To kolejne działanie firmy Play, mające na celu zwiększenie wygody swoich klientów przy użytkowaniu serwisów wideo.

Warto przypomnieć, że niedawno jedna z najpopularniejszych sieci komórkowych w Polsce zaoferowała swoim klientom pół roku abonamentu Amazon Prime Video za darmo.

Przedstawiciele sieci komórkowej Play zdają sobie bowiem sprawę, jak duże jest zapotrzebowanie użytkowników na wysokiej jakości materiały wideo, dlatego oferuje coraz więcej udogodnień w zakresie ich dostarczania swoim klientom.

Teksty, które musisz przeczytać:

Subiektywna lista oryginalnych produkcji Amazona, które warto obejrzeć

Amazon Prime nie jest serwisem VOD, którego nazwę w Polsce wymieniamy razem z największymi na rynku. Nie mam na myśli tutaj wielkości serwisu – ale o subiektywną rozpoznawalność. Jednak jego oferta pod wieloma względami przewyższa innych gigantów video. Dla mnie osobiście największą wartością jest dobry zbiór seriali oraz doskonałe klasyczne filmy (często sprzed kilku dekad), … Continued

Dołącz do dyskusji (5)

5 odpowiedzi na “Play z gratką dla fanów sportu. Kanał Eleven Sports dostępny w jakości 4K w Play Now”

  1. Ja od września mam nową umowę w Play i po przekroczeniu 20gb internet się całkowicie blokuje jeśli chce to za 15zl mam do kupienia 5gb haha wcześniej internet zwalniał do 1mb ale YouTube czy stronki chodziły na luzie a teraz musiałem kupić nju i dokupuje 9gb jeśli mi braknie w Play to 4k jak mam oglądać?

  2. To jeszcze ktoś jest w Play? :) Po fali ucieczek myślałem że został tylko Prezes i sam sobie robi podwyżki pensji i abonamentu :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...