Patryk Vega odpowiada na zarzuty. Według niego Królowa Chuliganów z „Bad Boya” nie jest wzorowana na poszukiwanej kobiecie mafii

News/Film 24.01.2020
Patryk Vega odpowiada na zarzuty. Według niego Królowa Chuliganów z „Bad Boya” nie jest wzorowana na poszukiwanej kobiecie mafii

Patryk Vega odpowiada na zarzuty. Według niego Królowa Chuliganów z „Bad Boya” nie jest wzorowana na poszukiwanej kobiecie mafii

Premiera „Bad Boya” zbliża się wielkimi krokami. Jak zwykle w przypadku twórczości Patryka Vegi, nie obyło się bez kontrowersji. Tym razem zarzuca mu się, że jedna z jego bohaterek jest wzorowana na postaci poszukiwanej przez policję Magdy Kralki. Reżyser odpowiada na te oskarżenia. 

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Patryk Vega umie zareklamować swoje filmy. Tu zapowie, że obnaży patologie w polskiej służbie zdrowia. Tam zapewni, że pokaże jak wygląda sytuacja w naszej policji. Gdzie indziej jeszcze powie, że jego produkcja zmieni wynik nadchodzących wyborów. Rozpala w ten sposób wyobraźnię spragnionej społecznie zaangażowanego kina gatunkowego publiczność. Widzowie tłumnie pędzą, aby zobaczyć czy dotrzyma złożonych przed premierą obietnic. Nie inaczej będzie w tym wypadku. „Bad Boy” już nie może opędzić się od kontrowersji.

Uniwersum polskich patologii Patryka Vegi rozrasta się w ekspresowym tempie. Już w lutym poszerzy się o środowisko piłkarskie. Fabuła „Bad Boya” skupia się na bratobójczym pojedynku o kobietę. Jeden z rodzeństwa jest policjantem, a drugi zajmuje się napadami, kradzieżami i rozprowadzaniem narkotyków w ramach kibicowskiego gangu. Odkrywa też szansę na przejęcie kontroli nad największym klubem piłkarskim w mieście.

Fabuła niebezpiecznie przypomina historię „Sharksów”, czyli grupy przestępczej skupionej wokół Wisły Kraków.

I oskarżenia o te powinowactwa od jakiegoś czasu prześladują niepokornego reżysera. Pojawił się zarzut, że Królowa Chuliganów jest wzorowana na Magdalenie Kralce. Kobieta jest poszukiwana przez Interpol w związku z zarzutami o kierowanie gangiem związanym ze wspomnianym klubem i handel narkotykami.

Patryk Vega odpowiada na te zarzuty z właściwym sobie humorem:

W związku z licznymi komentarzami, że postać w filmie „Bad Boy” grana przez Katarzynę Zawadzką jest wzorowana na osobie poszukiwanej przez Interpol Magdaleny Kralki, chciałem oświadczyć, że postać stworzona przez Zawadzką w moim filmie jest fikcyjna i nie ma żadnego związku z Kralką. Oczywiście nie zmienia to faktu, że chętnie zaproszę Magdę na premierę „Bad Boya”. Wiem, że boi się przyjechać do Polski, bo pójdzie siedzieć i straci swoje luksusowe życie, dlatego chciałem powiedzieć, że w odróżnieniu od policji, zapraszam Magdę nie klasą ekonomiczną, tylko biznesem…

Oświadczenie

Oświadczenie Patryka Vegi, producenta filmu „Bad Boy”, w sprawie poszukiwanej przez Interpol Magdaleny Kralki.„…w odróżnieniu od policji, zapraszam Magdę Kralkę do Polski nie klasą ekonomiczną, tylko biznesem…”.

Opublikowany przez Patryka Vegę Czwartek, 23 stycznia 2020

Tym ostatnim wtrętem Vega nawiązuje do postu, jaki 22 stycznia pojawił się na facebookowej stronie Polska Policja. W jego treści czytamy, że Magdalena Kralka otrzymała od policji darmowy bilet do Polski.

Dziś darmowy bilet od Policji otrzymuje Pani Magdalena Kralka.➡️ https://bit.ly/37gNbZN

Opublikowany przez Polska Policja Środa, 22 stycznia 2020

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...