Magiczna lampa, latający dywan i arabskie noce. Remake „Aladyna” od dziś na HBO GO

News/Film 19.01.2020
Magiczna lampa, latający dywan i arabskie noce. Remake „Aladyna” od dziś na HBO GO

Magiczna lampa, latający dywan i arabskie noce. Remake „Aladyna” od dziś na HBO GO

Filmy wytwórni Disney w Stanach Zjednoczonych są obecnie niemal na wyłączność dostępne na platformie Disney+. Nie jest ona jednak póki co dostępna w naszym kraju, dlatego oferta Disneya w Polsce rozkłada się na kilka różnych serwisów. Jednym z nich jest HBO GO, gdzie od dzisiaj znajdziemy zeszłoroczny hit – „Aladyn”.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Disney to obecnie najlepiej zarabiająca na całym świecie wytwórnia filmowa. Jednym z niewyczerpanych zasobów pieniężnych firmy założonej przez Walta Disneya są powstające od kilku lat remaki klasycznych animacji debiutujących jeszcze w poprzednim wieku. W ostatnich dwunastu miesiącach do kin trafiły nowe wersje „Dumbo”, „Króla Lwa” oraz „Aladyna”. A biorąc pod uwagę zdanie krytyków, to właśnie trzecie z wymienionych dzieł było najbardziej udane (choć to „Król Lew” zarobił najwięcej).

Nowy „Aladyn” jeszcze przed premierą musiał sobie radzić z negatywnym odbiorem widzów, którzy mieli problem z zaakceptowaniem Willa Smitha w roli dżina. Po wejściu produkcji do kin okazało się jednak, że jest ona lepsza niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Dlatego z pewnością nie zabraknie widzów zainteresowanych obejrzeniem jej na platformach streamingowych.

Film „Aladyn” pojawi się dzisiaj w HBO GO.

Film w reżyserii Guya Ritchiego („Sherlock”, „Porachunki”) pokazuje odświeżoną wersję historii o mieszkającym w Agrabahu złodziejaszku o złotym sercu, który zakochuje się z wzajemnością w księżniczce Dżasminie, córce Sułtana. Aladyn zostaje wykorzystany przez czarnoksiężnika Dżafara w celu zdobycia magicznej lampy. W wyniku zbiegu wydarzeń ta trafia jednak w ręce bohatera, co doprowadza do jego spotkania z dżinem i zupełnie nowej przygody.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban, Billy Magnussen i Alan Tudyk jako głos papugi Iago. Fani klasycznej animacji mogą w zamian obejrzeć też klasycznego „Aladyna” z 1992 roku. Starszy film Dinseya również można znaleźć na platformie HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

12 odpowiedzi na “Magiczna lampa, latający dywan i arabskie noce. Remake „Aladyna” od dziś na HBO GO”

  1. Dżasmina, Dżafar ?
    Dlaczego więc nie Łill Smif ?

    Film fajnie się ogląda z całą rodziną z dziećmi.
    Rozumiem Disney`a z tymi remake`ami. Oryginały swoje lata świetności mają już za sobą, a warto z niektórymi opowieściami dotrzeć do dzisiejszego młodego widza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...