Mata i Algiers. Sprawdzamy premiery płytowe mijającego tygodnia

Artykuł/Muzyka 18.01.2020
Mata i Algiers. Sprawdzamy premiery płytowe mijającego tygodnia

Mata i Algiers. Sprawdzamy premiery płytowe mijającego tygodnia

Debiut Maty, pośmiertna płyta Maca Millera, donośny głos Algiers i wycofana, subtelna Alice Boman – dziś same ważne premiery muzyczne

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach, serialach i muzyce. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premiery muzyczne tygodnia:

Algiers – There Is No Year

Jeden z najciekawszych zespołów rockowych ostatnich lat, który, mam wrażenie, do tej pory dopiero się rozkręcał. Kulminacja przyszła razem z „There Is No Year”. Albumem wypełnionym zaangażowanymi treściami i tą wyjątkową mieszanką rocka i soulu. „There Is No Year” to trzeci album studyjny w dorobku zespołu z Atlanty.

Mata – 100 dni do matury

Długogrający debiut warszawskiego rapera. Jeśli jakimś cudem nie słyszeliście o Patointeligencji, sprawdźcie tekst Konrada Chwasta i posłuchajcie słynnego singla. Jeśli chcecie więcej szkolnych opowieści ucznia liceum Batorego – płyta z pewnością zaspokoi waszą ciekawość.

Mac Miller – Circles

Informacja o premierze pośmiertnego albumu zmarłego w 2018 muzyka pojawiła się całkiem niedawno i wywołała spore poruszenie. Produkcją płyty z niepublikowanymi nagraniami rapera zajął się Jon Brion, który był jednym z producentów na ostatniej płycie Millera – „Swimming”.

Alice Boman – Dream On

„Dream On”, debiutancki album Alice Boman, to zestaw eleganckich, dream-popowych kompozycji. Boman pochodzi ze Szwecji. Swoje pierwsze piosenki pisała do szuflady – tam miały pozostać na zawsze. Na szczęście tak się nie stało, a kawałki artystki mogliśmy słyszeć m.in. w serialu „13 powodów” czy w filmie „Papierowe miasta”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...