Znamy datę premiery 3. sezonu „Westworld”. To już niedługo

News/Seriale 13.01.2020
Znamy datę premiery 3. sezonu „Westworld”. To już niedługo

Znamy datę premiery 3. sezonu „Westworld”. To już niedługo

W sieci pojawiła się krótka zapowiedź 3. sezonu „Westworld” od HBO. Można w niej zobaczyć linię czasową z niepokojąco podobnymi do znanych z wiadomości wydarzeniami, mającymi miejsce w alternatywnej rzeczywistości serialu. Najważniejsza jest jednak data premiery jego najnowszej odsłony.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Zgodnie z zapowiedzią HBO, 3. sezon „Westworld” będzie składał się z 8. odcinków (1. i 2. miały po 10 epizodów). Według dostępnych informacji zobaczymy w nim powstanie sztucznej świadomości i narodziny nowej formy życia na Ziemi. Będzie więc jak zwykle mrocznie i niepokojąco.

Z umieszczonego w internecie filmiku poznajemy linię czasową wydarzeń mających miejsce w serialowej rzeczywistości, czyli naszej przyszłości. I to całkiem niedalekiej, bo jak się w końcu okazuje, akcja produkcji HBO toczy się w 2058 roku.

„Westworld” powraca na antenę stacji w mniej więcej dwuletnich odstępach czasowych.

1. sezon swoją premierę miał w 2016 roku, 2. w 2018 roku, a 3. zadebiutuje za około 2 miesiące, bo 15. marca 2020 roku.

W roli Dolores ponownie zobaczymy Evan Rachel Wood, jako Maeve powróci Thandie Newton, Ed Harris znowu wcieli się w Mężczyznę w czerni, Jeffrey Wright w Bernarda, Tessa Thompson w Charlotte, Luke Hemsworth w Stubbsa, Simon Quarterman w Lessa Sizemore’a, a Rodrigo Santoro w Hectora Escatona. Pojawi się też jednak wiele nowych twarzy. Do członków obsady „Westworld” dołączają bowiem Aaron Paul, Vincent Cassel, Lena Waithe, Scott Mescudi, Marshawn Lynch, John Gallagher Jr, Michael Ealy i Tommy Flanagan.

Dwa pierwsze sezony „Westworld” znajdziecie na HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

26 odpowiedzi na “Znamy datę premiery 3. sezonu „Westworld”. To już niedługo”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...